• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@murecka76 hele tam je to super ale jen když je tam málo lidí jinak se tam ted naučili chodit hokejisti a fotbalisti s celejma rodinama a to je mazec pač si tam pijiou kafíčka a jak mají rozmachaná caparty tak tam skáčkou přes ty naše malý a dělaj borel tak to tam pan majitel vždycky prolupe :grinning: ale jinak moc fajn tam tojo :wink:
13. dub 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 no jednou jsme blbě odbočili v budějcích a dojeli jsme na hlubokou a nemohli jsme se dostat na hlavní k nám :grinning:
13. dub 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar :grinning: :grinning: bude rychlovka
13. dub 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz jakápak protekce to vim dnů že tam bydlí z toho nic kamarádcovskýho nekouká ledaže bych jela kolem jejich baráku a jako by mě chcíplo auto a já bych si od nich potřebovala zavolat :grinning: :grinning:a pak bych jen řekla ááále to je mi náhodička neznáme my se? :grinning: :grinning:
13. dub 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 no a nebo že by ti taky na oplátku něco ukázal
13. dub 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ne ne hezky pěkně rozcapit nožky v Artu popovídat si tam s Dr noo a vidět ty fajn sestřičky :dizzy_face: žádný při okopávání jahod rýčem přes plot :grinning:
13. dub 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar twe Leni jsem se zas pobavila úplně to vidim živě :grinning: :grinning:
13. dub 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. dub 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 já se vždycky musim smát jak se tam všichni představujou a mě už tam sami všichni oslovujou jménem..a je ,,my víme ,,
13. dub 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 no že bys mu řekla ,,a ted je řada na vás ,, :grinning: no a třeba by ti ukázal jejich psa
13. dub 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar já nic vidět nechci ani x překrýt jako naší fenku :grinning: takže žádná protekce se nekoná :grinning: ale já jsem právě paní potkávala v Bille hodně často to je jedinný co je nejblíž kde nakoupit až pak jsem jí potkala tam :wink:
13. dub 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ty jo ententíky dva špalíky myslíš? :grinning:
13. dub 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 no vidíš už máš fintu jak se z přátelit :grinning: :grinning: no ale není to na škodu :wink:
@lenkacar no ty jseš tam stálej host ale teď se s tebou rozloučí nadobro uvidíš Leni :wink: :dizzy_face:
@macinaz ty Maci coveče to asi fakt ne pač si myslim, že ty žijou úplně jiný životy než my obyčejní lidi :wink: jako fajn jsou oba dva to každopádně i příjemný ale už jen proto, že je znám z Artu tak jako by z toho nikdy nic nebylo :wink: :grinning: ani blbý kafe max dání předností v jízdě :grinning:
13. dub 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar mě už tam znají také pěkně a jde znát i to trošku jiné chování,když mě potká embryložka,tak se se mnou dá normálně do řeči
13. dub 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 no já bych se hned hlásila :grinning: stejnak si tě pak budou pamatovat,že jsi chodila do ARTu oni určo nezapomínaj
13. dub 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou kočky tak zítra
13. dub 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky jdu chrupat,zase zítra vstávat do školky,takže přeji krásné romantické sny :slight_smile:
13. dub 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 my jsme tam byli vloni v srpnu, měli jsme tam sraz s holkama z nemocnice a tak jsme oslavili 1.rok dětiček :slight_smile: :slight_smile: , bylo tam málo lidí tak to bylo super :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok holky tak se mějte hezky a dobrou noc taky a pa pa zítra :wink: joo to je pravda mě si tam taky pamatovali a veděli hnedka njn je to milý když si vzpomenou :wink:
13. dub 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murecka76 no to je dobrý místo pro srazík fakt ideálka a nemáš z bytu kůlničku :wink: :grinning:
13. dub 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murecka76 děti se nají napijou vy pokecáte a tradá domů :wink: nejlepší je tam chodit po ránu nebo do těch 13 hodin pač pak to tam najede a to je konečná :unamused:
13. dub 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak Leni? Dneska jseš spokojená s čárkou?A že je o něco silnější než včera? :wink: :dizzy_face: :grinning: a pak že je na ní prd a žádnej duch ...musíš používat stejný druh testu a ráno testit a bude to stejný :wink:
14. dub 2011 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 čus testovala jsem tim co mi večer nevyšel páč jinej nemám a ráno vylezla stejná jako 12den ,v limitu ,ale silnější neni ..když nevyleze přes den ,je v moči hcg teda žalostně málo ,takže žádné radování předčasné jo?
14. dub 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Ok tak teda budeme potichu gratulovat a držet palečky dál a radovat se ale až se Ti to potvrdí ve čt z krve a UTZ a uděláš ještě jeden testík ten normální, tak jako teda oficiálně to zlegalizujeme :wink: :dizzy_face:
14. dub 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a den za se na prd s počasím :angry:
14. dub 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už tady v tý diskuzi zažila tolik pozit. testů co špatně dopadly ,že ani nemluvim :unamused: ,takže je fakt brzy se radovat z počuranýho kousku papíru
14. dub 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 u nás svítí oskar
14. dub 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
pepi a kterej ten doky bydlí v tý vaší blízkosti?michálek? to budou drby z první ruky ,jak venčil psa v otrhanejch teplákách a tak .. :grinning:
14. dub 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek