• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@macinaz taky jsi to moc hezky napsala :slight_smile: Měli by si to přešíst i v Artu :slight_smile:
14. dub 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no to nevím co by na to řekli
14. dub 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz já myslím, že by jim to udělalo radost, protože jsi to napsala moc krásně a dojemně :slight_smile:
14. dub 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo díkes už to vidim a čtu holky :wink: jj souhlas Leni moc pěkně napsaný :sunglasses:
14. dub 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
twe tam je zima, že už jsme doma to se nedá ať už je zas to krásný počasí :fearful:
14. dub 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz Maci to je taky moc hezky napsaný ty jo :dizzy_face:
14. dub 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspoň znáte naše příběhy,jak to vše začalo a bylo :wink:
14. dub 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz to jo je fajn si tohle přečít jednak člověk ví a jednak se nad tím vším zamyslí protože stát se tohle může každýmu z nás :pensive:
14. dub 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 já dříve chodila do jiné skupiny a ty měli i své webovky,takže jsme tam naházely pár příběhů a věděli jsme že máme hodně společného i když každá měla něco jiného
14. dub 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz tak to muselo být fajn teda potom :wink: to udělá hodně ale i tohle neni k zahození přeci koník je taky fajn :wink:
14. dub 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 jj koník je fajn,možná že i lepší :wink: já dříve chodila na chat lidé na umělé oplodnění než jsem našla vás ARŤačky :slight_smile:
14. dub 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz já chodila tedka vždy jen sem s pauzou samozrejmě :grinning: ale občas nakouknu i na ještě jednu diskuzi o Artu ale ne tak často jako sem teda :wink: koník je koník no :slight_smile: no to jsem ráda, že jsi nás našla teda my tebe :grinning: čím víc pohodových lidiček tady tím jedině líp :wink:
14. dub 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 ale pořád je nás tu nějak málo, v Artu bylo narváno, když jsem měla kontroly a tady nás je pravidelně 5 maximálně :astonished:
14. dub 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek to je těžké když někdo musí makat a k netu se dostane jenom na důležité věci,já se prozatím flákám na mateřské :grinning: ale až začne práce,tak už to bude trošku složitější se sem dostat :angry: a někdo na to určo není
14. dub 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 já jsem také ráda že jste mě našli :wink: :grinning: :grinning:
14. dub 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no jo baronku ale kolik z těch ženskej ví o téhle diskuzi vůbec? Málokterá jsou i jiný Artový diskuze tak třebas chodí tam a neví že je tu tahle nebo jim ty jiný vyhovují víc nebo na to ani nemají čas někam chodit kecat :unamused:
14. dub 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz no jasný přesně tak Maci ...ne každá ženská co je v práci a snaží se tak má přístup na net jak doma tak v práci a když je doma, tak se stará o svojí rodinu a je ráda, že je ráda takže :astonished:
14. dub 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz hele ono někdy i míň holek udělá fajn kolektiv než 15 jiných :wink: je to jen o lidech a čím víc neznamená vždy tím líp jako kdyby nás tu bylo 15 tak jako kdo by to třebas dočítal?Dyť já bych se v tom ztratila no a takhle víme každá co a jak a je to klídek pohůdka :wink:
14. dub 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Leni už určitě pokoupila testy a testuje doma :wink: :grinning:
14. dub 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
mám za sebou odběr plodové vody. Rychle to tu napíšu a jdu si lehnout. Dle UTZ je mimnko v pořádku, vypadá to na holčičku :slight_smile: Odběr vody nic moc, ale hlavně aby se to zahojilo. Dělal to mladej Čutka, starej k nám mluvil před výkonem. Za 14 dní musíme znovu na UTZ, miminko se schovávalo a bylo obtížné ho najít, hlavičku mělo dolů. Nakonec jsme ho poštouchly, ale nic příjemného to nebylo.....
Srdíčko vypadalo doře, velikost miminka odpovídá.
Zatím pa
14. dub 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baixy tak hlavně ať vše v pořádku a jak má být :wink: tak v klídku odpočívej a ono bude líp :sunglasses: jo tak ženská asi jo? Jééé Baronkovo Terezka bude mít kámošku Leni čeká holčičku no jako se nám to tu pěkně ženskaří :grinning:
14. dub 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baixy přeji ať je polodovka v pořádku a ten vpich ať se brzy zahojí :wink: a halvně teď jen odpočívat ať malinká je vpořádku,hodně štěstíčka do další poloviny těhu :slight_smile: :wink:
14. dub 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase samé holčičky,když já rodila,tak kolem mě kámošky samé holky a s kým si pak měl malej hrát,klucí se začali rodit až po nás,ale zase má hodně nevěst na výběr,sice o pár měsíců starší :grinning: :grinning:
14. dub 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic mažu venčit a pro prcka,mějte se fajn a zaskočím zítra jenom na skok,budu dělat kámošce nehty takže hlásím A :D
14. dub 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
píšu si Maci=A :grinning: ta mazej a pa pa ...no kolem nás byli zase samý kluci v porodnici :angry:
14. dub 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baixy tak odpočívat ,jsi statečná holka :dizzy_face:
14. dub 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak coooo? :confused:
14. dub 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 mamatest koupen a udělán před chvílí a prd,úplně pidi čárka ,která nestojí za řeč ,takže to fakt vypadá ,že si do sbírky neúspěchů připíšu to biochemko..
14. dub 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no jako počkej po limitu dej tomu cca 10 min aby byla pěkně viditělná nebude hnedka v limitu na to je brzo :wink:
14. dub 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 simtě musí tam bejt do 3min. jinak je to kravina a napiš mi radši jak u tebe probíhalo biochemický
14. dub 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek