ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
14. dub 2011

@macinaz taky jsi to moc hezky napsala 🙂 Měli by si to přešíst i v Artu 🙂

macinaz
14. dub 2011

@baronek no to nevím co by na to řekli

baronek
14. dub 2011

@macinaz já myslím, že by jim to udělalo radost, protože jsi to napsala moc krásně a dojemně 🙂

pepek007
14. dub 2011

joo díkes už to vidim a čtu holky 😉 jj souhlas Leni moc pěkně napsaný 😎

pepek007
14. dub 2011

twe tam je zima, že už jsme doma to se nedá ať už je zas to krásný počasí 😨

pepek007
14. dub 2011

@macinaz Maci to je taky moc hezky napsaný ty jo 😵

macinaz
14. dub 2011

aspoň znáte naše příběhy,jak to vše začalo a bylo 😉

pepek007
14. dub 2011

@macinaz to jo je fajn si tohle přečít jednak člověk ví a jednak se nad tím vším zamyslí protože stát se tohle může každýmu z nás 😔

macinaz
14. dub 2011

@pepek007 já dříve chodila do jiné skupiny a ty měli i své webovky,takže jsme tam naházely pár příběhů a věděli jsme že máme hodně společného i když každá měla něco jiného

pepek007
14. dub 2011

@macinaz tak to muselo být fajn teda potom 😉 to udělá hodně ale i tohle neni k zahození přeci koník je taky fajn 😉

macinaz
14. dub 2011

@pepek007 jj koník je fajn,možná že i lepší 😉 já dříve chodila na chat lidé na umělé oplodnění než jsem našla vás ARŤačky 🙂

pepek007
14. dub 2011

@macinaz já chodila tedka vždy jen sem s pauzou samozrejmě 😀 ale občas nakouknu i na ještě jednu diskuzi o Artu ale ne tak často jako sem teda 😉 koník je koník no 🙂 no to jsem ráda, že jsi nás našla teda my tebe 😀 čím víc pohodových lidiček tady tím jedině líp 😉

baronek
14. dub 2011

@pepek007 ale pořád je nás tu nějak málo, v Artu bylo narváno, když jsem měla kontroly a tady nás je pravidelně 5 maximálně 😲

macinaz
14. dub 2011

@baronek to je těžké když někdo musí makat a k netu se dostane jenom na důležité věci,já se prozatím flákám na mateřské 😀 ale až začne práce,tak už to bude trošku složitější se sem dostat 😠 a někdo na to určo není

macinaz
14. dub 2011

@pepek007 já jsem také ráda že jste mě našli 😉 😀 😀

pepek007
14. dub 2011

@baronek no jo baronku ale kolik z těch ženskej ví o téhle diskuzi vůbec? Málokterá jsou i jiný Artový diskuze tak třebas chodí tam a neví že je tu tahle nebo jim ty jiný vyhovují víc nebo na to ani nemají čas někam chodit kecat 😒

pepek007
14. dub 2011

@macinaz no jasný přesně tak Maci ...ne každá ženská co je v práci a snaží se tak má přístup na net jak doma tak v práci a když je doma, tak se stará o svojí rodinu a je ráda, že je ráda takže 😲

pepek007
14. dub 2011

@macinaz hele ono někdy i míň holek udělá fajn kolektiv než 15 jiných 😉 je to jen o lidech a čím víc neznamená vždy tím líp jako kdyby nás tu bylo 15 tak jako kdo by to třebas dočítal?Dyť já bych se v tom ztratila no a takhle víme každá co a jak a je to klídek pohůdka 😉

pepek007
14. dub 2011

tak Leni už určitě pokoupila testy a testuje doma 😉 😀

baixy
14. dub 2011

Ahoj,
mám za sebou odběr plodové vody. Rychle to tu napíšu a jdu si lehnout. Dle UTZ je mimnko v pořádku, vypadá to na holčičku 🙂 Odběr vody nic moc, ale hlavně aby se to zahojilo. Dělal to mladej Čutka, starej k nám mluvil před výkonem. Za 14 dní musíme znovu na UTZ, miminko se schovávalo a bylo obtížné ho najít, hlavičku mělo dolů. Nakonec jsme ho poštouchly, ale nic příjemného to nebylo.....
Srdíčko vypadalo doře, velikost miminka odpovídá.
Zatím pa

pepek007
14. dub 2011

@baixy tak hlavně ať vše v pořádku a jak má být 😉 tak v klídku odpočívej a ono bude líp 😎 jo tak ženská asi jo? Jééé Baronkovo Terezka bude mít kámošku Leni čeká holčičku no jako se nám to tu pěkně ženskaří 😀

macinaz
14. dub 2011

@baixy přeji ať je polodovka v pořádku a ten vpich ať se brzy zahojí 😉 a halvně teď jen odpočívat ať malinká je vpořádku,hodně štěstíčka do další poloviny těhu 🙂 😉

macinaz
14. dub 2011

zase samé holčičky,když já rodila,tak kolem mě kámošky samé holky a s kým si pak měl malej hrát,klucí se začali rodit až po nás,ale zase má hodně nevěst na výběr,sice o pár měsíců starší 😀 😀

macinaz
14. dub 2011

no nic mažu venčit a pro prcka,mějte se fajn a zaskočím zítra jenom na skok,budu dělat kámošce nehty takže hlásím A :D

pepek007
14. dub 2011

píšu si Maci=A 😀 ta mazej a pa pa ...no kolem nás byli zase samý kluci v porodnici 😠

lenkacar
14. dub 2011

@baixy tak odpočívat ,jsi statečná holka 😵

pepek007
14. dub 2011

@lenkacar tak coooo? 😕

lenkacar
14. dub 2011

@pepek007 mamatest koupen a udělán před chvílí a prd,úplně pidi čárka ,která nestojí za řeč ,takže to fakt vypadá ,že si do sbírky neúspěchů připíšu to biochemko..

pepek007
14. dub 2011

@lenkacar no jako počkej po limitu dej tomu cca 10 min aby byla pěkně viditělná nebude hnedka v limitu na to je brzo 😉

lenkacar
14. dub 2011

@pepek007 simtě musí tam bejt do 3min. jinak je to kravina a napiš mi radši jak u tebe probíhalo biochemický