• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@lenkacar zákon schválnosti :angry: tady začalo asi kolem 4 pršet a až dote´d hnusně prší :frowning2:
25. dub 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ty hele to by mě sralo taky v poslední době jsem nějak alergická na děti kolem co mě něčím naserou :angry: :grinning:
25. dub 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 to je něco jinýho když si odnosíš to břicho a porodíš a vidíš to bezbranný mimi a než když vidíš cizího rozmachanýho fakana..nesnášim roztažený smrady ..
25. dub 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no jo vidíš to je pravda tam můžeš zakomponovat všechno to díkes :dizzy_face: ponožká říkáš jo? :grinning: twe :grinning: no je vidět, že mám jisté mezery :angry: :grinning: však to doladíme noo hlavně jako najedeme na systém, že pohádka nebude automaticky ale zejména o víkendech na chalupě a od babi a dědy a u nás občas a za odměnu :wink: :grinning: takže klasika ....noo a to jí zase naučil manžel, že když s ní nějak jede, tak že jí zpívá :grinning: takže to už taky dneska proběho zpěv v autě :sunglasses: :grinning: ti nevim no takový inovace ze dne na den nemám ráda když na ně nejsem připravená :grinning:
25. dub 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 hele jako pohádka je dobrá věc ,horší je jak neusnout dřív jak dítě ..to bývá problém
25. dub 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jo což jako to máš recht pravda ..u tvýho ti nevadí hodně věcí a ledacos tolruješ nebo Ti to ani tak nepřijde tako to sousedky chování :unamused: ale když vidíš ty fakany cizí co si dovolí dneska k rodičům a oni buď nechtějí nebo nemají zájem s tím něco dělat, tak to je pak na přesdršku :angry:
25. dub 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 ne že u vlastního nevadí ,hlavně si ho tak nevychovam když mi to vadí že jo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. dub 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar :grinning: taky pravda :grinning: nooo já bych taky brala kdyby mi někdo povídal pohádky před spaním :sunglasses: bych usla jak nemluvně :dizzy_face:
25. dub 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 no to je pak nejhorší když sama sebe uspíš a dítě pak jako dopoví pohádku za tebe ..jak ten cizí pes jim sežral ten dort a jak potom zvracel že jo a ta ponožka se jako zvrací tuze špatně ,to je logické že .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. dub 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no něco podobnýho si říkala kámoška taky čoveče a ted jí v 5ti letech posle v pohodě do prdele synátor slovně když mu jen řekně, at nevyšlapává ty kaluže nebo neskáče do řeči když se s někým baví :confounded: se chová jak idiot jak se předvádí když se s někým zakecá :angry:
25. dub 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar hele to mi budeš někdy muset tu pohádku převyprávět s tou ponožkou to mě fakt zajímá :grinning: :grinning:
25. dub 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 hm tak to kámoška jen říkala ,ale nevadí jí to tak moc ..mě by to vadilo i od svýho ..
25. dub 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 ta pohádka je jenom na tvojí fantazii a to samý perníková chaloupka ta je taky gut ..jednou bába nemá zuby a má brejle a dědek hůl pak zase nemaj ..no fakt inovace bez legrace
25. dub 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mizim do sprchy,tak se hezky vyspinkejte a zítra páček shledáček
25. dub 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no mě taky ale jj zjevně to má na salámu :wink:
25. dub 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar noo jasný jako jo jo já vím jen jako jak jsem na to nebyla připravená tak mě to zaskočilo ted už nějakou vyfantazíruju :wink: bába nemá zuby :grinning: :grinning:
25. dub 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar pa pa Leni a brou noc a díky a zítra ahůjky :wink:
25. dub 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ránko ženy :grinning: dneska musím jen sjet pro barel vody do toho "vodabaru" a jinak nemusim nic tak musim vymyslet co budu celý den dělat ale počasí na prd :unamused:
26. dub 2011 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,u nás pršelo přes noc,ale teď svítí pěkně sluníčko,prdík je stále nemocnej,zánět sice je pryč ale má ošklivý kašel a dost hustou rýmu :unamused: samozřejmě že já to chytám také :astonished: jinak nic nového není,ale tento týden čekám na výsledky z imuna
26. dub 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar s takovým chováním jsem se ještě nesetkala :astonished: ,pokaždé se k nám chovali dobře ale zase v této době se ani nedivím asi je to někdy už musí štvát :confused:
26. dub 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz nooo tak ať jsou pozitivní v dobrém smyslu Maci! :dizzy_face: a jéé klasika jak to má jeden v rodině, tak to maj postupně všichni to taky známe :rolling_eyes: alespoň, že ten zánět je pryč :wink: tady už taky začíná svítit oskar :sunglasses: já už mám nakopeno a objeto co bylo třeba takže až malá dokouká pohádku, tak jí dám chrnět a vzhledem k mé dnešní totální lenosti a nezájmu cokoliv dělat, tak asi si dám taky svých 20cet :grinning:
26. dub 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 děkuji,jé těch 20 bych také potřebovala,prdík už 3den vstává v 6hodin a já jsem totálně na dně,pořebuji nějakou vzpruhu,jet někam nakupovat by mě trošku rozveselilo :slight_smile:
26. dub 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď mi psala babí,že přišel dopis z Prahy,tak jsem docela napjatá co se odpoledne dozvím až to přinese,mám docela nervičky :confounded: :cry:
26. dub 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem teď dokecala s holubem na balkoně :grinning: hajzli si nám staví hnízdo za klimatizačí a páří se tam takže to tam vrká a je nasráno po celým balkoně tudíž jsem to včera všechno vyházela a důkladně umyla no a dneska zase tak jsem tam vlítla s koštětem, že je hajzli umlátim njn když ta holubice nestihla utéct a já jí chytla do ruky no a tak jsem se těšila až jí zakroutim krkem ale to nešlo :unamused: ona se tak bála a to srdíčko jí tak tlouklo jak nestihla vzlítnout noo takže jsem jí dala očuchat psovi pač ta by jí brala jako hračku a těšila se na holuba a kocour se za oknem olizoval už když tam vrkali :grinning: ústně jsem holubici pokárala a doufám, že už jí tu neuvidim a následně vypustila a řádně si umla ruce :wink: :grinning: no kino kdyby mě někdo pozoroval jak rozprávám s holubem njn ale jako nasrali mě :rolling_eyes: :grinning:
26. dub 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz jj a udělat si dobře to schvaluju a hnedle by bylo líp :wink: :dizzy_face: tak až přijede manžel, tak předej prcka a šup na nákupy a kafíčka :wink:
26. dub 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz ty jo tak hnedka pak písni Maci co a jak :dizzy_face: :confused: :wink:
26. dub 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu vařit bramborovou kaši :wink: v Ternu měli krásnou velikonoční sekanou v akci tak jsem jí koupila a to bude ňamka ještě udělám okurkový salát a bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdepak máme dneska Leni? :confused: :wink:
26. dub 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 ty volís měla jsi to natočit na kameru a tutovka bys vyhrála 1 cenu ..rozhovor s holubem :grinning: ,no kde jsem ? ani jsem se ráno nestihla oblíct a vyčistit zuby a už přišla martina na drb ..má ruku v dlaze ,no a potom jsem 4krát prala a potom se mi rozbila pračka tak jsem z ní vypouštěla hodinu vodu ,tak mi martina hodinu čuměla na prdel,tak to byl rozhovor jako blázen :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já svým praním už zničila praček ,je přetěžuju no ..ale jako musí pochopit ,že nebudu prát celou chatu na valše ,že sebou musí holčička drobet mrsknout :rolling_eyes:
26. dub 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar twe prdelní rohovor jak vyšitej Leni :grinning: ničitelka praček říkáš jo? Pračky jsou na 5 kg tam jako rveš 6 a víc?To taky jde? :grinning: jí dáváš kouř :sunglasses:
26. dub 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek