• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@barabasek thy jo to je docela pěknej kus panečku :confused: ale zase to máš za sebou a v pořádku ses nám vrátila navíc nebyl pařák tak se dobře cestovalo ne? :sunglasses:
28. dub 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tag páček Lenís :wink:
28. dub 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak když na mě prdíte tak vám jdu taky projít alba konečně když mám čas jako :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
28. dub 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 docela to šlo, ale cestou zpět v okolí Nepomuku byl slejvák stěrače nestíhali a dotoho kamion přede mnou a zachlístal mi celý auto :angry: asi ho dám pepkovi za odměnu vygruntovat, umýt a navoskovat
28. dub 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 docela to šlo, ale cestou zpět v okolí Nepomuku byl slejvák stěrače nestíhali a dotoho kamion přede mnou a zachlístal mi celý auto :angry: asi ho dám pepkovi za odměnu vygruntovat, umýt a navoskovat :grinning:
28. dub 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou :slight_smile:
28. dub 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek tůdle nůdle :grinning: žádný takový ..hele jako mě baví uklízet jen ve svým a v mém okolí tzn třebas chalupa ale u někoho me to jako ale vůbec neláká ani za úplatu :grinning: každopádně ti můžu stát za zadkem akontrolovat zda to děláš dobře Barabášku to jako by mě i bavilo :grinning: to vezme myčka špínu z venku kočko :wink:
28. dub 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek dobrou noc přeji :wink: i Murečce :wink: :grinning:
28. dub 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :dizzy_face:
omlouvám se, že vám sem lezu. Jdu jen pozdravit starou známou.
@pepek007 ahoj Jano :wink: Tak ses sem vrátila? Koukám na fotku v albu a malá roste jako z vody.

28. dub 2011 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. dub 2011 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Musím se nahlásit abych neměla zase A :grinning:
29. dub 2011 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 Ahoj Jarmilo :wink: jj úplně stejně jako Máťa zrovna tuhle jsem koukala na fotečky, který máš na FB :wink: to víš nám se blíží 2 roky a vám rok - letí to jako voda :wink: nešlo se nevrátit mám tu staré známé :wink:
29. dub 2011 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek Dobré ránko taktéž :wink: no thy jo jako tomu říkám poctivá docházka :grinning:
29. dub 2011 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak taky radši dopředu nahlašuju A pač dneska jedu s malou na chalupu - na otočku mno a po obedě se uvidí zda pojedeme do Praglu pač potřebuju do Ikey malej dovybavi pokojít a taky je v plánu Aqapark takže vůbec nevim jak tu budu nebo nebudu ale hlásim to dopředu že možná taky ne se uvidí je pátek a to budou zase zmatky :wink:
29. dub 2011 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 zdravím a hlásím oskar svítí ..
29. dub 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar u nás taktéž takže bude fajnej den :wink:
29. dub 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 hlava mě bolí ,to zas byla noc ..a v telce samá svatba čoveče ,to jsou modely ..krásný šaty ..
29. dub 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no mě zas dneska bolí za krkem nějak asi moc polštářů to musim rozhejbat :angry: :grinning: njn taková událost roku jen krása pohledět :sunglasses:
29. dub 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 šla bysis lehnout tejden dopředu na chodník ,abys to viděla?já teda ne ..já myslim ,že z gauče toho uvidim víc než ty promrzlý chudáci na chodníku
29. dub 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no jo ale oni jsou to prostě zažraný fandové co o to nechtěj live příjít :astonished: je chápu ale tohle bych v životě neudělala ....já se na to ráda podívám v tv a to mi stačí :wink:
29. dub 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 já neměla ráda ani zábavy venku a spaní ve stanu ..
29. dub 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vyrvala pračku na prostor,odmontovala dvířka ,jako ufff a jdu se vykoupat ..
29. dub 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jo Helmut dneska přjde jo? :grinning: si uži vanu :wink: já dožehlila těch pár kousků co jsem tu měla ať mě to tu nestraší a pomalu mizím ..musim ještě natankovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ty hele to mě nikdy nevadilo jen jsem se bála bubáků a strašidel v tom stranu :grinning:
29. dub 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 mě tam bolely záda ve stanu a vadilo mi čurat venku a jednou jsme byly na orlíku ve stanu a těch krámů sebou a než jsem se v tom tak nějak vyznala tak se jelo zase domu..ale tenkrát tam spadnul vrtulník tom bylo něco,vařim před stanem a najednou kravál a vrtulník pade a rána a buchnul..pak 4dny chcalo ,že jsme musely vykopat strouhu kolem stanu a jinak asi gut ..pivo měli dobrý
29. dub 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás aspoň pozdravit, koukala jsem, že se tu rozdávají "A" a to bych jako nerada :slight_smile:
29. dub 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allisska to je dobře ,že se hlásíš ,tovíš přitvrdilo se :grinning:
29. dub 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne, tak mám za sebou kontrolu, ale ultrazvuk mi dneska nedělal, takže Terezka bude potvrzená až za měsíc :grinning: Jinak je vše v pořádku, jen mám nízký tlak a vůbec nepřibírám ......
V práci hoňky, přesně jak jsem předpokládala, tak čus bus autobus :slight_smile:
29. dub 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar No to koukám, že se přitvrdilo. Budu se muset víc snažit :slight_smile: A co Leni, už máš opravenou pračku :sweat_smile:
29. dub 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no ty kraso tak tomu říkám dovolená s velkým D Leni úplně to zas vidim :grinning: njn jsme zhejčkaný naučený se denně mejt a chodit na splachovací wc :grinning:
29. dub 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek