ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
28. dub 2011

@barabasek thy jo to je docela pěknej kus panečku 😕 ale zase to máš za sebou a v pořádku ses nám vrátila navíc nebyl pařák tak se dobře cestovalo ne? 😎

pepek007
28. dub 2011

@lenkacar tag páček Lenís 😉

pepek007
28. dub 2011

tak když na mě prdíte tak vám jdu taky projít alba konečně když mám čas jako 😲 😝 😉

barabasek
28. dub 2011

@pepek007 docela to šlo, ale cestou zpět v okolí Nepomuku byl slejvák stěrače nestíhali a dotoho kamion přede mnou a zachlístal mi celý auto 😠 asi ho dám pepkovi za odměnu vygruntovat, umýt a navoskovat

barabasek
28. dub 2011

@pepek007 docela to šlo, ale cestou zpět v okolí Nepomuku byl slejvák stěrače nestíhali a dotoho kamion přede mnou a zachlístal mi celý auto 😠 asi ho dám pepkovi za odměnu vygruntovat, umýt a navoskovat 😀

barabasek
28. dub 2011

Dobrou 🙂

pepek007
28. dub 2011

@barabasek tůdle nůdle 😀 žádný takový ..hele jako mě baví uklízet jen ve svým a v mém okolí tzn třebas chalupa ale u někoho me to jako ale vůbec neláká ani za úplatu 😀 každopádně ti můžu stát za zadkem akontrolovat zda to děláš dobře Barabášku to jako by mě i bavilo 😀 to vezme myčka špínu z venku kočko 😉

pepek007
28. dub 2011

@barabasek dobrou noc přeji 😉 i Murečce 😉 😀

jaru30
28. dub 2011

Ahoj holky 😵
omlouvám se, že vám sem lezu. Jdu jen pozdravit starou známou.
@pepek007 ahoj Jano 😉 Tak ses sem vrátila? Koukám na fotku v albu a malá roste jako z vody.

barabasek
29. dub 2011

@jaru30 Ahoj 🙂

barabasek
29. dub 2011

Dobré ráno 🙂 Musím se nahlásit abych neměla zase A 😀

pepek007
29. dub 2011

@jaru30 Ahoj Jarmilo 😉 jj úplně stejně jako Máťa zrovna tuhle jsem koukala na fotečky, který máš na FB 😉 to víš nám se blíží 2 roky a vám rok - letí to jako voda 😉 nešlo se nevrátit mám tu staré známé 😉

pepek007
29. dub 2011

@barabasek Dobré ránko taktéž 😉 no thy jo jako tomu říkám poctivá docházka 😀

pepek007
29. dub 2011

jinak taky radši dopředu nahlašuju A pač dneska jedu s malou na chalupu - na otočku mno a po obedě se uvidí zda pojedeme do Praglu pač potřebuju do Ikey malej dovybavi pokojít a taky je v plánu Aqapark takže vůbec nevim jak tu budu nebo nebudu ale hlásim to dopředu že možná taky ne se uvidí je pátek a to budou zase zmatky 😉

lenkacar
29. dub 2011

@pepek007 zdravím a hlásím oskar svítí ..

pepek007
29. dub 2011

@lenkacar u nás taktéž takže bude fajnej den 😉

lenkacar
29. dub 2011

@pepek007 hlava mě bolí ,to zas byla noc ..a v telce samá svatba čoveče ,to jsou modely ..krásný šaty ..

pepek007
29. dub 2011

@lenkacar no mě zas dneska bolí za krkem nějak asi moc polštářů to musim rozhejbat 😠 😀 njn taková událost roku jen krása pohledět 😎

lenkacar
29. dub 2011

@pepek007 šla bysis lehnout tejden dopředu na chodník ,abys to viděla?já teda ne ..já myslim ,že z gauče toho uvidim víc než ty promrzlý chudáci na chodníku

pepek007
29. dub 2011

@lenkacar no jo ale oni jsou to prostě zažraný fandové co o to nechtěj live příjít 😲 je chápu ale tohle bych v životě neudělala ....já se na to ráda podívám v tv a to mi stačí 😉

lenkacar
29. dub 2011

@pepek007 já neměla ráda ani zábavy venku a spaní ve stanu ..

lenkacar
29. dub 2011

tak jsem vyrvala pračku na prostor,odmontovala dvířka ,jako ufff a jdu se vykoupat ..

pepek007
29. dub 2011

@lenkacar jo Helmut dneska přjde jo? 😀 si uži vanu 😉 já dožehlila těch pár kousků co jsem tu měla ať mě to tu nestraší a pomalu mizím ..musim ještě natankovat 😝

pepek007
29. dub 2011

@lenkacar ty hele to mě nikdy nevadilo jen jsem se bála bubáků a strašidel v tom stranu 😀

lenkacar
29. dub 2011

@pepek007 mě tam bolely záda ve stanu a vadilo mi čurat venku a jednou jsme byly na orlíku ve stanu a těch krámů sebou a než jsem se v tom tak nějak vyznala tak se jelo zase domu..ale tenkrát tam spadnul vrtulník tom bylo něco,vařim před stanem a najednou kravál a vrtulník pade a rána a buchnul..pak 4dny chcalo ,že jsme musely vykopat strouhu kolem stanu a jinak asi gut ..pivo měli dobrý

allisska
29. dub 2011

Ahoj holky, jdu vás aspoň pozdravit, koukala jsem, že se tu rozdávají "A" a to bych jako nerada 🙂

lenkacar
29. dub 2011

@allisska to je dobře ,že se hlásíš ,tovíš přitvrdilo se 😀

baronek
29. dub 2011

Dobré poledne, tak mám za sebou kontrolu, ale ultrazvuk mi dneska nedělal, takže Terezka bude potvrzená až za měsíc 😀 Jinak je vše v pořádku, jen mám nízký tlak a vůbec nepřibírám ......
V práci hoňky, přesně jak jsem předpokládala, tak čus bus autobus 🙂

allisska
29. dub 2011

@lenkacar No to koukám, že se přitvrdilo. Budu se muset víc snažit 🙂 A co Leni, už máš opravenou pračku 😅

pepek007
29. dub 2011

@lenkacar no ty kraso tak tomu říkám dovolená s velkým D Leni úplně to zas vidim 😀 njn jsme zhejčkaný naučený se denně mejt a chodit na splachovací wc 😀