• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@baronek no tak snad konečně dojde svým závazkům aby jsi mohla být v klidu no ..když to slíbil, tak by měl! :wink:
29. dub 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,celej den mě třeští hlava,stačí se jenom předehnout a mám v ní příšerný tlaky :astonished: nevím vůbec co to je nikdy před tím mě hlava nebolela :confounded:
29. dub 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz Maci a nebereš nějaký nový léky že by ti dělaly neplechu? :confused: nebo blbej tlak ....dej si Ferneta hele :grinning: ten já si tu a tam dám štamprdli když mě bolí břicho nebo hlava a je to hnedka cajk :grinning: :wink: každopádně si jdi lehnout a zaspi to to bude nejlepší ...jooo a taky to může být že málo piješ takže pitnej režim z toho se motá a bolí škeble :wink:
29. dub 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky dobrou :grinning:
29. dub 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz to může být i krční páteř ,tak dobrou nocku všem
29. dub 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
brou noc Barabášku :wink: my koukali na Wiliama a Kate popíjeli pivenko a chroupali chipsíky a bake rollsy :dizzy_face: fakt pěkný ten jejich příběh jen aby jim to vydrželo :wink:
29. dub 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já taky mizíkuju víkend před námi tak odpočinku zdar :wink:
29. dub 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 My taky jedním okem to bylo zase keců :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek no co každá z nás má svýho prince doma a nevyměnila by ho za Wila snad ne? :grinning: :grinning:
29. dub 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek jí teda bych brala to soukromý letadlo to jako jo :grinning:
29. dub 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar brou Leni :wink: jj to je pravda s tou páteří :wink:
29. dub 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 za ty novináře jako vůbec kuwa to je život hnus ..když vylejzam z auta tak kdyby mi spodky spadly tak je to každýmu u pr..
29. dub 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek bych ro Terna lítala helikoptérou nebo letadlem pro týdenní nákup :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 to bys čuměla kdybys za mužíkem musela cupitat 5 kroků to by byla jako procházka co ..tak a už fakt mizim chrápat doufám že se mi bude zdát něco hezkého ..
29. dub 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar mno právě to by mě štvalo a dost ten společenskej bonton a volastně žít dva životy - soukromý versus veřejnost :unamused: njn ale s tím do toho jde mno :stuck_out_tongue_closed_eyes: sousedka říkala, že prej maj hodně strikní předmanželksou smlouvu a prej kdyby se rozvedli tak skoro vůbec neuvidí svý děti palác by je vychovával :confounded:
29. dub 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar úplně to vidim :grinning: manžel ..5 kroků za nim já ..pak pes a někde v pozadí dítě takže na 100 metrech tohle všechno :grinning:
29. dub 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar zase o mě ne? :dizzy_face: :grinning: mazej taky jdu ...pa pa
29. dub 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 jojo porodí je státu ..moc hezký ..já jim nezávidim ani prd..
29. dub 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :dizzy_face:
Tady krásně svítí hned se mi jde lípé do práce.Papapa a pěkný den
30. dub 2011 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ani já ne jen to letadlo bych brala :grinning:
30. dub 2011 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek Taky dobré ránko Barabášku jj vypadá to slibně na dnešek s počasím :wink: my teď vstali, dojedeme nakoupit a pak hurá do Cityfitnesu :wink: a po obedě kola nebo brusle dáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: je třeba se hejbat když jsme to 14 dnů zanedbávali :wink:
30. dub 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hezký den všem přeji holky :wink:
30. dub 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás se zatím počasí drží, ale zataženo je skoro celej den :frowning2: Za chvíli se jdeme podívat na stavění Máje a budu se za nás všechny modlit, aby nás neupálili :grinning: tak se holky nedejte :sunglasses:
30. dub 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no tady je chvíli pěkně a pak prší pak vítr pak zase zataženo a to se pořád střídá takže ideálka počasí :angry: se upalujou jen ty co zlobily a to my žádná nejsme ne? :grinning:
30. dub 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pic holky všechny se povinně nahlaště ať víme, kdo byl upálen :grinning: já teda ne asi jsem byla hodná :grinning:
1. kvě 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem taky ve zdraví přežila :slight_smile: Nebo jsem spíš měla štěstí, že nebyl k dispozici pořádný oheň, protože na ohni byla lorna a musela by se sundavat :astonished: :wink:
U nás taky zataženo a chvílema prší, tak je to na dvě věci, takže neděle bude v duchu odpočívání a válení se, paráda :grinning:
1. kvě 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 to jsi nebyla hodná, to asi nejsi čarodějnice :grinning:
1. kvě 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no praavda ...kocoura na rameni mám a koště by se tu taky nějaký našlo jen ta koule asi ne :grinning:
1. kvě 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já pádim - mám uvařeno uklizeno vyžehleno a teď jen nakoupit musim :wink: večer se mi vrátí prcek z víkendu domů, tak už se těším teď :dizzy_face: všem přeji hezký a pohodový den :wink:
1. kvě 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 tak si nákupy užij, my dneska máme pečeni a ještě upeču bábovku, až se uvolní trouba :grinning: Nakoupit bych taky potřebovala, ale nechám to na zítra, takhle vybílenou lednici jsme ještě neměli :slight_smile: je vidět, že teď čtyři dny měl domácnost na starost manžílek :slight_smile:
1. kvě 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek