• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
jednou dorazí ,nějak nemám náladu někomu po telefonu odpovídat na různé dotazy ,utroš jsem vysadila musí dorazit
21. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
no my mame vysledky gen v patek a v patek jdu jeste jenom na HP do artu, pak mame az v sprpnu kontrolu, jedeme totiz na dovcu a koncem srpna se uvidi co a jak...ale vypada to na ICSI....tak jsem zvedava
21. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ono je to Icsi sice drahota ,ale jistota :wink:
21. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
simisiku, neboj, to bude dobrý :slight_smile: když jsem to zvládla já, která má fóbii z doktorů a ze špitálů :slight_smile: já si nemůžu stěžovat, všichni jsou tam na mě moc hodný a příjemný. Bohužel nám už nezbyli žádný v mrazáčku, tak musím celý postup opakovat znovu, počítám v říjnu
21. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak ta pani u tele tak nic moc :( taky sme cekali asi 45 min byla tam nejaka pani a ono se to zdrzelo, a mezi tam volala nejaka holcina taky chtela neco vedet a ty prijemnosti tam moc nebylo, ja vim ze na o odpovida asi denne, ale je to jeji praca,tak jsem si rikal, ze kdyz nebudu muset voalt tam nebudu
:grinning:
21. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
no i ty sestry ok, kdyby nekecali tak nahlas nic proti ale ta pani na recepci mi nesedi :( nemuzu sipomoc, ale jinak ok :D
21. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
simi ona si to může dovolit je to žena majitele ...jo na mě už taky byla jako vosina..po telefonu
21. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ta pani u tel je opravdu taková divná, ale já to neřeším, naštěstí jsem měla vždy štěstí, nikdy jsem nečekala a když jsem přišla dřív, tak mě hned vzali, doufám, že budu mít štěstí na lidi, až tam půjdu zas
no snad to bude dobry, kdyz me prohlizel mladej :D tak rikal ze by to melo byt ok,tak snad neco v hormońech nebude, nebo nenajdou neco jineho a sup sup do prvniho vitezniho pousu :wink:
simi musíš věřit mě takyx furt říká že to u mě vidí dobře ,ale ty výsledky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: no snad už ho donutim udělat protilátky a poslat na imuno,to jako chci mámm poslední pokus IVF
21. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
fakt tak to jsem nevedela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
to je v Plzni? a co ti rek? musis mat od nej papir?
21. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
mě to taky řekli holky a majitel je ten co vypadá jak údržbář ,já si myslela že opravuje UTZ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já měla hormóny trochu vyšší, ale říkali, že to není problém, že i njekcema se to spraví, manža to měl s tím spermiogramem horší, až mi ho bylo líto, když to říkal Špička, ale zvládli jsme to v poho
21. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
to se s nim musim teprve ted domluvit na kontrole co bude .bud Plzen nebo Praha
21. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
leni, ty už nechceš do ARTu?
21. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
imuno dělaj v plzni nebo v praze
21. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
tady vy meli taky spatny SPG?
21. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
simi to už je civilizační choroba ,maj to pomalu všichni chlapi
21. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
vladís teda hodně kouří...ale trenky nosí ty bavlněný,nevim jestli větraj asi moc ne :confused: :confused: :confused:
21. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo, moc špatný, buď ty potvůrky neměli ocásky, nebo se mrskali na místě pomalu, nebo vůbec
21. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
oni maj nějak dopředu ,dozadu ,jo to je taky alchimie
21. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ten můj jen slipy, furt na něj řvu, ale měsíc před ho vždycky svlíkám a cpu do něj vitamíny, abycjh je trošku rozhýbala :grinning:
21. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
to je alchimie, nám řekli, že i kdyby byli ty potvůrky u vajíčka, tak nic, mrskali by se na místě a do vajíčka by nedošli
21. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
at chodí na ostrouše co?
21. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
dyť mu to furt říkám :grinning: ale prý v práci by to asi pak nezvládnul, nebo co :grinning:
21. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
jo vitaminy mame taky, my meli malo pohyblivy a malo...nam to nejak nejde ja si myslim zeje to taky stresem, teda asi
21. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
tamhle v somálsku je vedro jak blázen a kolik maj dětí ..ale třeba nemaj slipy ..pod těma nočníma košilema
21. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
tade a čim je tvůj manžel? že se mu nemůže hýbati ocásek?
21. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ten můj by taky nemohl ,páč uniforma je tak režná .ten by si ho snad uříznul
21. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek