ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
21. črc 2009

jednou dorazí ,nějak nemám náladu někomu po telefonu odpovídat na různé dotazy ,utroš jsem vysadila musí dorazit

simisimi
21. črc 2009

no my mame vysledky gen v patek a v patek jdu jeste jenom na HP do artu, pak mame az v sprpnu kontrolu, jedeme totiz na dovcu a koncem srpna se uvidi co a jak...ale vypada to na ICSI....tak jsem zvedava

lenkacar
21. črc 2009

ono je to Icsi sice drahota ,ale jistota 😉

tadelka
21. črc 2009

simisiku, neboj, to bude dobrý 🙂 když jsem to zvládla já, která má fóbii z doktorů a ze špitálů 🙂 já si nemůžu stěžovat, všichni jsou tam na mě moc hodný a příjemný. Bohužel nám už nezbyli žádný v mrazáčku, tak musím celý postup opakovat znovu, počítám v říjnu

simisimi
21. črc 2009

jinak ta pani u tele tak nic moc :( taky sme cekali asi 45 min byla tam nejaka pani a ono se to zdrzelo, a mezi tam volala nejaka holcina taky chtela neco vedet a ty prijemnosti tam moc nebylo, ja vim ze na o odpovida asi denne, ale je to jeji praca,tak jsem si rikal, ze kdyz nebudu muset voalt tam nebudu
😀
😀
😀

simisimi
21. črc 2009

no i ty sestry ok, kdyby nekecali tak nahlas nic proti ale ta pani na recepci mi nesedi :( nemuzu sipomoc, ale jinak ok :D

lenkacar
21. črc 2009

simi ona si to může dovolit je to žena majitele ...jo na mě už taky byla jako vosina..po telefonu

tadelka
21. črc 2009

ta pani u tel je opravdu taková divná, ale já to neřeším, naštěstí jsem měla vždy štěstí, nikdy jsem nečekala a když jsem přišla dřív, tak mě hned vzali, doufám, že budu mít štěstí na lidi, až tam půjdu zas

simisimi
21. črc 2009

no snad to bude dobry, kdyz me prohlizel mladej :D tak rikal ze by to melo byt ok,tak snad neco v hormońech nebude, nebo nenajdou neco jineho a sup sup do prvniho vitezniho pousu 😉

lenkacar
21. črc 2009

simi musíš věřit mě takyx furt říká že to u mě vidí dobře ,ale ty výsledky 🙄 🙄 🙄 no snad už ho donutim udělat protilátky a poslat na imuno,to jako chci mámm poslední pokus IVF

simisimi
21. črc 2009

fakt tak to jsem nevedela 😝

simisimi
21. črc 2009

to je v Plzni? a co ti rek? musis mat od nej papir?

lenkacar
21. črc 2009

mě to taky řekli holky a majitel je ten co vypadá jak údržbář ,já si myslela že opravuje UTZ 😀 😀 😀 😀

tadelka
21. črc 2009

tak já měla hormóny trochu vyšší, ale říkali, že to není problém, že i njekcema se to spraví, manža to měl s tím spermiogramem horší, až mi ho bylo líto, když to říkal Špička, ale zvládli jsme to v poho

lenkacar
21. črc 2009

to se s nim musim teprve ted domluvit na kontrole co bude .bud Plzen nebo Praha

tadelka
21. črc 2009

leni, ty už nechceš do ARTu?

lenkacar
21. črc 2009

imuno dělaj v plzni nebo v praze

simisimi
21. črc 2009

tady vy meli taky spatny SPG?

lenkacar
21. črc 2009

simi to už je civilizační choroba ,maj to pomalu všichni chlapi

lenkacar
21. črc 2009

vladís teda hodně kouří...ale trenky nosí ty bavlněný,nevim jestli větraj asi moc ne 😕 😕 😕

tadelka
21. črc 2009

jo jo, moc špatný, buď ty potvůrky neměli ocásky, nebo se mrskali na místě pomalu, nebo vůbec

lenkacar
21. črc 2009

oni maj nějak dopředu ,dozadu ,jo to je taky alchimie

tadelka
21. črc 2009

tak ten můj jen slipy, furt na něj řvu, ale měsíc před ho vždycky svlíkám a cpu do něj vitamíny, abycjh je trošku rozhýbala 😀

tadelka
21. črc 2009

to je alchimie, nám řekli, že i kdyby byli ty potvůrky u vajíčka, tak nic, mrskali by se na místě a do vajíčka by nedošli

lenkacar
21. črc 2009

at chodí na ostrouše co?

tadelka
21. črc 2009

dyť mu to furt říkám 😀 ale prý v práci by to asi pak nezvládnul, nebo co 😀

simisimi
21. črc 2009

jo vitaminy mame taky, my meli malo pohyblivy a malo...nam to nejak nejde ja si myslim zeje to taky stresem, teda asi

lenkacar
21. črc 2009

tamhle v somálsku je vedro jak blázen a kolik maj dětí ..ale třeba nemaj slipy ..pod těma nočníma košilema

lenkacar
21. črc 2009

tade a čim je tvůj manžel? že se mu nemůže hýbati ocásek?

lenkacar
21. črc 2009

ten můj by taky nemohl ,páč uniforma je tak režná .ten by si ho snad uříznul