• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
Mamko díky!

Tak příště, však další srazík na sebe nenechá dlouho čekat. Moc si to užijte u moře! A hlavně naber síly do dalších bojů.
Jana už plánuje druhý, jo? tý jo to brzy, tak hlavně, aby se povedlo. :sunglasses:
17. srp 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ona zase musí na imunologii a tam než jí vezmou a výsledky atd. tak to bude možná až tak Za 4 měsíce. Jo už se moc těším na dovču. Potřebuju se odreagovat a těším se jak malej bude reagovat. ten bude chtít být pořád ve vodě.
17. srp 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak co je tu nového
17. srp 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau Leni tak co už zpátky od moře, tak co jak bylo?
17. srp 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mamčo nic moc ..hned 2den jsem dostala mrchu a bylo mi mizerně ..ale jo šlo to ..
17. srp 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to Leni je pěkně naprd, ale aspoň si si odpočinula už si se objednávala na tu imunologii
17. srp 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak co je tu za novinky??? Kdo kdy kam jdete, kdy kdo co máte :slight_smile: abych byla v obraze a mohly jsme držet s E. palečky!!!
LENI, téda MS na dovče to naštve, co...a jinak jak se má dušička?
18. srp 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem dneska z CARu dostala doporučení na laparoskopii, tak snad to dopadne dobře :fearful:
19. srp 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky já zase odjelůa na chatu ,byla jsem z tý dovolený nějaká znavená ,než mi došlo že stav trvá a že je to tima lékama co beru ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ta divina nebo prednison se mnou mává ..beru to po jídle a stejně .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,až ted to čtu o janině ,že se budou snažit o druhýho mimouše ,tak to je prima zpráva ..
20. srp 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď už aspoň holka bude vědět, co má čekat od těhu, porodu a době poporodní :slight_smile:

Irisko, a kdy se chystáš na laparku?

Leni, kdy jste objednaný do ARTu?
20. srp 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo jdu 24.8 na kontrolu pokud budu v oukeji tak by to ve středu mohlo klapnout
20. srp 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak to je skvělý!!!
20. srp 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no míšo uvidíme ,řekl slepej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: znáš ty moje story :rolling_eyes:
20. srp 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, znám a i přesto budu držet pěsti!! :slight_smile:
20. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky! :sunglasses:

Přeji všem hezký den! :wink:
21. srp 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý den holky tak co se děje nového musim kouknout vedle jestli nepřibylo nějkaké miminko
21. srp 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,už si píšu do kalendáře!!! Důležitý datum :wink: mocmoc moc přeju moc moc moc štěstí!!
21. srp 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
evinko je to jen kontrola ,pkud by to bylo dobré musí ještě na 2dny nasadit utroš ..
21. srp 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, aha takže případně 26. :wink:
Musím běžet, tyjo snad už se tou nás ustálý a budu moct víc popovídat!! Tak se holky držte!!! Zase přijdem plivnout "bacila" :dizzy_face:
21. srp 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak mám za sebou vyšetření u obvodního dr, tlak, EKG a vše kolem v pořádku, ve středu si mám dojít pro výsledky krve a papíry k operaci, ve č jedu do nemmocnice na předoperační kontrolu a 31.8. mě čeká laparka. A já už teď z toho nespim, no sem blázen fakt :grinning:
21. srp 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris to máš za pár! :slight_smile: Dobře to dopadne, neboj! :sunglasses:

Leni - shrnout, jo? :grinning: Tož já mám Mišku, tos ještě asi na dovče nebyla. Inuš vyvolávali a vyvolávali, ale Pavlíkovi se ven nějak nechtělo, ale nechal se ukecat, 6. srpna, a je stráááááášně hodnej, jen jí a spí. Inuš má zlatý dítko. :sunglasses:
Jinak se celkem nic nedělo, daly jsme srazík, 3 nebo 4 fotky z něj má v albu Dadunka.
Zuzka to má za pár, snad příští týden by jí měli kuchnout, tak bude další miminečko. A Jája jakbysmet, malej sestouplej, už asi 2 tejdny poslíkuje, taky to nevidím na dlouho.
Tudíž poslední těhule nám odrodí a je načase přebrat bříškatou štafetu! :sunglasses:

A jdu dělat oběd, Táda povídá cosi o hladu... :confounded:
21. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
indi díky moc ,tak mi uteklo jen mimi od innky ... :wink:
23. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a dneska se Zuzce narodil chlapeček Daniel. :sunglasses: Tak už jenom Jája a jsme bez těhulí. Tak snad to na podzim rozjedete ve velkým!!!!!! :sunglasses:
24. srp 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéje tak to je krásná zpráva ,taky bysme dali Daniela .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: musim mrknout vedle díky indi
24. srp 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak včera jsme dopadli tak ,že ve čtvrtek další kontrola a snad když doroste slíza tak ket v sobotu ..michálejk to minule při týhle výšce zabalil a primář ,miláček ještě řekl že počká...piju kontry a modlim se .. :wink:
25. srp 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tima únavam,a to musim prej vydržet ,jsem jak spící panna ,ale já to vydržim ..až nasadim utroš už mě nikdo nevzbudí
25. srp 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenča, Šípková Utroprincezna :wink: Držím pěsti tý tvojí sliznici, ať se snaží :slight_smile:
25. srp 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šípková Utroprincezna... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Leni no tak budeš fort spát, no a? A ž budeš mít děti, budeš ráda za 3 hodinky spánku v kuse... :grinning: Já dneska v noci dala skoro 5 hodin na jeden zátah, takovýho spánku od porodu nepamatuju... :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
25. srp 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky jste zlaté stříbrné ..no snad pánbůh dá a dočkam se aspon toho ketu ,je mi jedno jestli ho zaspim ,hlavně at mi tam nějak dotáhne a odtáhne .. :grinning: :grinning: :grinning: ,co bar ,nějak nás tu šidí a i ostatní princezničky ,asi dovolenkujou :confused:
25. srp 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
LENI, taky nahlížím jakpak se vede! Slíza jedna neposedná!! Tak hezky kypři kontrihelem a ť je na co se ve čt. dívat!! Zase juknu jak jsi na tom!
A ostatní bojobnice??
25. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek