• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
Ahoj kočky!

I já jsem vždycky byla nejspokojenější se Špičkou, ač některý holky vychvalovaly Michálka až do nebes... :grinning: Ano, je dobrej, fajn, milej, umí, rozumí.... ale každýmu prostě sedne někdo jinej... :sunglasses:
Doktorku jsem naštstí nezažila, možná jednou myslím jo, teprve tam začínala a stála doktorům "za zadkem".....

Psala jsem admince o to zamčení staré diskuze, jo? Jestli to teda neudělal už někdo přede mnou... :fearful: :sunglasses:
8. čer 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Indi, chtěla jsem jí napsat taky, ale pak jsem to chtěla nechat na zakládajících - Lence a tinpet :grinning: Ale je to dobře :slight_smile:

Doktorku jsem tam taky nezažila. No já tam byla naposledy koncem května loni :grinning: Prý se jmenuje Kaňková. A souhlas s Indi - špička je Špička. Sice jsem ho zažila jen 2x (první návštěva a pak zdařilá inseminace), ale je přesně to co píše Indi :dizzy_face:
8. čer 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, tak teď jsem teda na pana Špičku napnutá jak struna, doufám, že s ním taky budu mít tu čest....... :grinning: :grinning: :grinning: Je to pravda, každému sedne někdo jiný, a já zatím můžu srovnat jen paní dokrotku a p. Michálka, ale nebráním se dalšímu poznání...... :astonished: Hlavně ať nám tam všem pomůžou.!!!!!!
8. čer 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky neudělala jsem to admince jsem nepísla ,páč jsem čekala jestli se tam chce zbytek ještě servat či co .. :wink: ,tak o.k. jsem pro ..stejně jjá osobně tam již nevpáchnu
8. čer 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Duli - oni jsou obá fajn, kapacity, rozumí tomu, ale třeba Michálek je pro mě takovej "frajer libovej", pokaždý v puse žvejkačku, ruce v kapsách... ale nic proti němu nemám, to néééé, je fakt dobrej. Špička je proti němu PAN doktor. A děti uměj obá.... :sunglasses:

Jo jo, doktorka je Kaňková, určitě jsem jí tam jednou měla, ale ani si nevybavuju, jak vypadá... :confounded: Já tam byla naposled vloni 23.prosince, pak tam půjdem naposed - ukázat miminko, a pak už nás tam nejspíš nikdy neuvidí..... :confounded: Je to stejně divnej pocit, člověk si tam na ně za ty leta zvyknul..... :grinning: :sunglasses:
8. čer 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme se ještě ani nebyli pochlubit. Budeme to muset napravit :slight_smile:
8. čer 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo pravda, když jsem tam byla, tak taky žvejkal.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky,téda,já zírám ale neva..jen jsem vám chtěla říct že miminko v bříšku mám měří 5mm teda teď už možná víc a zatím je nám fajn ..a jak jsi indi říkala tak já z toho artu asi neodejdu :grinning: myslela jsem že jak otěhotnímnebudou mě tam už chtít vidět a já jsem tam byla minulo středu to řekli že jsem těhu a 18.6. jedeme znova a už se moc těším to jedem na srdíčko:slight_smile:
KOkám ty už to máš taky za pát páne jo 31tt:slight_smile:
Leni a Tinpet držím všech 20 prstíků ať se brzy zadaří:slight_smile:
8. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulu, tak moooooooooc velká gratulace!! :dizzy_face: a držím pěsti na srdíčko :slight_smile:
8. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Lulu, to je fajn mít to potvrzený, co? No jo, bez srdíčka tě z Artu nepustěj..... :sunglasses:
8. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky děkuju:slight_smile:doufám že srdíčko bude ale vzhledem k tomu že u mě se rozjeli pěkné nevolnosti předpokládám že se miminku daří moc dobře..u maminky už je to horší :sweat_smile: :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu taky přijmi gratulaci ,je to dobře ,že mimísek roste .. :wink:
8. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě vždy michálejk dostane ,vezme desky a řekne ,,tak co pani C....ů,,
8. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
čekala bych C...ová :grinning: :grinning: :grinning: ,ale už na něj tu pípu vystrkuju rok tak co ..
8. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky pěkný den přeju ,ptáci pípaj a snad nálada vydrží ,jim i mě :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ranko, dámy :slight_smile: včera už jsem se k PC nedostala :slight_smile: Lulu obrovská gratulace a díky za přáníčko. Cipí, chápu dobře, že tobě vyšla první inseminace :fearful: ? Ty bláho...
9. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tin, ne-e druhá :wink:
9. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tin, jednou jsem měla na IUI Michálka a podruhý úspěšnýho Špičku :wink: a to bylo podruhý a naposledy co jsem se s ním setkala. Jinak jsem měla pořád Michálka :slight_smile:
9. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už druhá :slight_smile: i tak je to super :slight_smile: Michálek mi nasadil proveru a já se dneska ráno vzbudila, jak kdyby mě někdo v noci nastříkal obličej červenou barvou přes cedník - samej pupínek... no krasava přitažlivá :grinning:
9. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
A chtělo by to už zase nějakou úspěšnou IUIařku. Protože z tý původní party tady jsem jediná. Jinak je to samý IVF nebo přirozeně těsně před IVF :slight_smile:
Takže držím pěsti :dizzy_face:
9. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tin :grinning: hlavní je, aby to pomohlo :wink:
9. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inu já jdu zase něco robit, zatím páčko :slight_smile:
9. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahol Lulu, velká gratulace a držím pěstičky, aby všechno bylo ok i na každé další kontrole :slight_smile:
9. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla Kaňkovou 3x - 1 na konzultaci a to byla katastrofa, pak jsem se objednala k Michálkovi, aby mi to vysvětlil, protože ona nám neřekla v podstatě nic k IVF. Ale bohužel pak dělala OPU i transfér, ale tam už byla v pohodě, takže to vypadá, že asi v ordinaci si není jistá, ale na sále to má asi v malíčku tak tam je super, dokonce jsme i pokecali :wink:
9. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je dobrá zpráva :slight_smile:
9. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem, Lulu odemě taky velká gratulace......Sice se moc neznáme, ale tady jsme na jedné lodi....... :wink:
9. čer 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu je taky nová a já třeba osobně neznám nikoho a vadí to? mě ne :wink:
9. čer 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak co jak se máte. Lulu gratuluju a krásný těhotenství. Holky nejdete někdo taky v pátek do Artu?
9. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamčo ján ještě třeba vůbec nic nevím a zase je vše jinak ,od včera čekám mrchu a nikde ...ani žádné příznaky ,že by došla .. :rolling_eyes:
9. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta si se mnou zase zahrává ... :rolling_eyes:
9. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek