ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

simisimi
20. zář 2009

Prda... teda az me mrazi z toho na zadech... jak pisou holky je to asi individualne...ale i dost blbe...musi sto byt taky hrozne na psychiku... no jedina moznost to nejak dokazat ...

simisimi
20. zář 2009

jeeeje to je jeste spousta casu :( kdy ste se objednavali?

lenkacar
20. zář 2009

ale holky copak tomu některá z nás rozumíme ,abysmejim do tohjo kecaly všechny tady v ně věříme a doufáme ,je teda pravda že někdy přestup pomohl ..

lenkacar
20. zář 2009

simi v půlce července 😉

lenkacar
20. zář 2009

tak mizim chce sem jít manžel

simisimi
20. zář 2009

ne ne nerozumim tomu :( ja to tak nemyslela jen ze ak se neco takoveho dozvis...neni to nic moc prijemne...musis uznat

lenkacar
20. zář 2009

simi já taky pochybuju že jsou vševědoucí ,ale co nám zbývá než jim věřit ..maj na to školy achjo .. 😝

indigo
20. zář 2009

Jo jo holky, věřím, že dělají kiksy, ale věřím i tomu, že vědí co dělají... přeci jen tomu rozuměj víc než já... 😀
Ale já jim nemám co vyčítat, ze čtyř pokusů mám 2 děti, krásná statistika... 😎
Tak dobrou noc kočky! 😎

barabasek
21. zář 2009

Ahoj prdo vinu bych viděla u tvého obvodního doktora, který ti dělal předoperační vyšetření a poslal tě se špatnými výsledky do ARTu

barabasek
21. zář 2009

Jinak ahojky krásné pondělí 🙂

lenkacar
21. zář 2009

to jo no ,mohl to objevit už někdo dříve ..přece nepřijdu do artu a nebudu se ptát na ASLO ...ty volís mám už blbej pocit ,když se moc na něco ptam ..dali mi tam minule vyplnovat nějakej doazník tak jsem tam napsala ,že bych uvítala polopatická bližší vysvětlování od mudrů.. 😀 😝

barabasek
21. zář 2009

Ahoj Leni se mnou výsledky krve obvodní mudr probíral i na EKG Mudr se ptal na pár věcí. ASLO jsem měla vysoké asi 2 roky zpět a každý 3 týdny mě honili na krev a pak mi vyndali krční mandle a bylo to OK

allisska
21. zář 2009

Ahoj holky, přeju vám pěkný začátek týdne 😎

lenkacar
21. zář 2009

čus alli ,se mnou nikdo nic neprobíral tak snad je vše v normě .. 😕 ali tak co?

allisska
21. zář 2009

Leni, zatím dobrý, ale to čekání mě fakt ničí 🙂 Zatím teda žiju v tom, že já určitě nebudu mít to štěstí, aby to hned napoprvé vyšlo...

lenkacar
23. zář 2009

allis furt nic nevíš?

allisska
23. zář 2009

Leni, to víš že mám nutkání udělat testík, ale jsem dneska "teprve" 6 den po ET, tak chci vydržet minimálně do pátku

lenkacar
23. zář 2009

tak to jo alis to je brzy ..tak čekej ,snad aspon ty budeš mít štěstíčko

allisska
25. zář 2009

Ahoj holky, tak bohužel, včera přišla mrcha. Snad příště......... ☹

lenkacar
25. zář 2009

allis četla jsem tě jinde ,ale ještě testni ...ono to fakt málokomu vyjde ,ale poslední rok nevidim z artu žádnej úspěch ,kde jsou ty pozitivní holky ..

allisska
25. zář 2009

Jo Leni, já jsem koukala, žes mi ještě včera odepisovala. Zkusím ještě testnout v neděli, ale naděje už je pramalá. Tak nevím, jestli je ten Art tak neúspěšnej, nebo jestli ty pozitivní holky nechodí na net

lenkacar
25. zář 2009

taky jsem o tom přemýšlela 😠

allisska
25. zář 2009

Nevíš, jestli mám brát dál Utroš, nebo jestli s ním mám skončit?

lenkacar
25. zář 2009

ještě ber pokud to neni fakt silná mrcha a zkoušela jsi test? a kolikátý den jsi?

allisska
25. zář 2009

Mrcha moc silná není a hlevně mě dost překvapuje, že mě ani nebolí břicho. Protože jindy při mršce umírám a láduju do sebe jeden Brufen za druhým. Takhle "pohodovou" mršku jsem lééééta nezažila

allisska
25. zář 2009

Test jsem zkoušela včera k večeru a byl negat. Dneska jsem 9 den po ET

lenkacar
25. zář 2009

tak to ještě nevzdávej a kolik zavádíš? mě řekli v artu zvýšit dávku a pokud to neustane tak asi po 3dnech testnout a vysadit

lenkacar
25. zář 2009

já bych zaváděla do 12dne a testla ..

allisska
25. zář 2009

Zavádím 3x denně 1. Myslíš, že mám zvýšit dávku?

lenkacar
25. zář 2009

mě řekli zvýšit na 2 třikrát denně 😉