ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
9. říj 2009

allis ahojky já se taky nemůžu rozpohybovat ..psychicky se přemlouvám úplně ke všemu .. 🙄

lenkacar
9. říj 2009

jestli se donitim možná bude i sekačřka s bramborama ,čím mín toho dělam ,tím mín se mi chce ..

allisska
9. říj 2009

Jo, Leni. Přesně takový stav mám dneska já 🙂 Akorát, že jsem v práci a musím se tvářit, že makám. Přitom nečinně čumím do počítače a nechce se mi vůbec nic . Ještě že je pátek a za pár hodin tady končíííííííííím 😅

lenkacar
9. říj 2009

jo v pátek musí být v práci krize ,ale bud ráda ,že tu práci máš ..já furt nic 😝

allisska
9. říj 2009

A jak dlouho už sháníš? Asi to není v dnešní době jednoduchý, co?! Já jsem ráda, že mám práci, hlavně když mě nikdo neotravuje a nebuzeruje, tak mě to i docela baví 😅. Výhoda dnešního počasí je, že sem aspoň nikdo neleze. Ale přeci jenom, dneska mě to tu vážně štve

lenkacar
9. říj 2009

no fakt aktivně sháním od posledního Ketu což je tedy 2měsíce 😉 ,samej konkurz a prd..

allisska
9. říj 2009

Nejhorší je, že většinou jsou ty konkurzy rozhodnutý předem a konkurz dělají jenom proto, aby se dostálo povinností....

lenkacar
9. říj 2009

já do toho až tak nevidim ,ale co neůspěch mě to docela sráží na kolena ..

lenkacar
9. říj 2009

začínám nechápat jak se v dnešní době shání práce ,přeci všichni lidi neobchází všechny firmy a neptají se po místě ?

allisska
9. říj 2009

Já už jsem potkala právě pár lidí, kteří mi řekli, že už mají místo jistý,ale že musí ještě proběhnout konkurz jako formalita. Věřím, že čím víc odmítnutí zažiješ, tím je to pro tebe horší...

allisska
9. říj 2009

Já mám dojem, že v dnešní době se většina práce shání přes známosti

lenkacar
9. říj 2009

hm tak to je pěkný ..já jdu na další příští týden ..tak se už dopředu těšim.. 😝

allisska
9. říj 2009

Tak to Ti budu držet pěsti! Třeba se na tebe konečně to štěstí usměje. Ber to s rezervou, buď to vyjde nebo ne. Nenech se vytočit. Nejde přeci o život, ne 🙂

lenkacar
9. říj 2009

to nejde ,jde o peníze který potřebuju na další pokus ..

allisska
9. říj 2009

Já vím - to je šílený, jdeš ze stresu do stresu, co?! Ty už si budeš další IVF platit celý?

lenkacar
9. říj 2009

michálek říkal že možná jo ,že neví jestli mi to pojištovna schválí ..pokud jo celý tak do toho už nejdu to je vražda

allisska
9. říj 2009

A ty už jsi byla 3x?

jaru30
9. říj 2009

Před chvílí jsem se vrátila z ARTU. První kontrola dopadla na výbornou!!! 😀
Hladina HCG po 18.dnech od ET je cca 2000, což je prý na jedno mrně skvělá hodnota. Výborně dopadl i utz. Mimi se zavrtalo tam, kde má!!!! 😵 😵 😵 Protože jsem ale přišla brzy, tak byl zatím vidět jen pl. váček, teď má 7 mm. Mám i fotku, už je v albu 😵
Za 14 dní bude další utz, to už by mělo tlouct srdíčko. Holky moje, já jsem tak šťastná!!! Nejradši bych vás všechny objala!!!! a prskla na vás nějaké ty těhu bacily. Moc si přeju, abyste byly brzy těhulky!!!! 😵 Těším se, že se za pár měsíců potkáme i s kočárky 😉

allisska
9. říj 2009

Jaru, moc a moc gratuluju, to je bezva zpráva!!! A pořádně na nás prskej 😅

indigo
9. říj 2009

Jaru taky moc gratuluju!!!
A moc schvaluju favority, mám toho prvního 😀 x-landera xa kol.2008, v tyrkysové barvě. A maximální spokojenost. 😎

Leni proč by vám to pojišťovna neschválila? Někde nějaký problémy?
A i kdyby, aspoň jednou jedinkrát bych to ještě zkusila. Já si tohle řekla taky a z plně hrazenýho pokusu máme Michalku. Sice to ivf budem splácet ještě celej příští rok, ale nikdy tý investice nebudu litovat. 😉

jaru30
9. říj 2009

Děkujuuu!!! 😀
Už jsem koukala na fotky, kočárek vypadá fakt krásně!!! Ta modrá je luxusní a pokud jsi s ním spokojená, tak to mám radost. Není nad osobní zkušenost!!! Člověk dneska neví. Kočárek vypadá nádherně, ale pak se ukáže, že má spoustu "much", nebo nedej bože, že je závadnej.....
Leni, jestli Ti i já můžu radit, jdi do toho ještě jednou. Kurňa, teď už to přece musí vyjít!!!! 🙂 Až pak budeš mít to mrně v náručí, nebudeš litovat peněz. Mimi za to stojí 🙂 🙂 🙂

indigo
9. říj 2009

Jaru - v praxi 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
Fakt jsem z něj nadšená, ale jezdím s ním teprve 2 měsíce, třeba ještě nějaký mouchy vylezou, ale doufám, že ne. 😎

indigo
9. říj 2009

A jestli nejsi zdaleka, můžeš se zúčastnit našeho příštího srazu maminek a miminek z Artu a povozit si ho osobně! 😀 😎
A mizim do postele, co já tu ještě dělám?!? No jo, čekám na kojení... 😖 😀 😎

marcelkap
9. říj 2009

Ahoj holky, píšu už ted trochu rozmazzaně,ale nedá mi to abych se na vás nepdívala. Měla jsem dnes sraz ze základky a trochu mě to zmohlo, vína bylo moc. Musela jsem to zapít, protože dneska se nečekaně dostavila mrcha. Už jsme odbjednaná a v pondělí vyrážím já na krev a manžel na spg do Artu. S kým že se tam v pondělí potkám? S aliskou? 🙂
Sakriš, a zítra máme dámskou jízdu s holkama z práce...aspoň budu myslet na něco jinýho 🙂
Tak přeju pěknej víkend, já jdu radši spárt.

Jaru, mám z tebe velkou radost, strašně moc ti to přeju.

allisska
10. říj 2009

Ahoj holky, Marcelko,já jedu v pondělí na kontrolu do Artu,ale až odpoledne, myslim že až ve 4.

jaru30
10. říj 2009

Ahooooj holky 🙂
Indigo, moc díky za pozvání. Pokud to půjde, přijdu se na vás a na kočár podívat moc ráda!!! 😵 Mě se ta modrá líbí úplně nejvíc, ale říkám si, jestli bych spíš neměla pořídit nějakej neutrální, když nevím, co to bude 🙂 Ale Ty v něm taky vozíš holčičku...možná to moc řešim a v dnešní době už je jedno, jaká barva 😉 Jinak hrozně se mi líbí ta fotka, kde jsou obě mimi vedle sebe. Jsou jak přes kopírák 😀 😀 😀
Marcelko, dobře děláš, jen si ty pařbičky a alkohol užívej dokud můžeš, až budeš těhulka, už si nedáš 😀 A aspoň Ti to rychleji uteče. Dej pak vědět, jak jste v ARTu dopadli!
Allissko, snažila jsem se Tě dočíst zpětně... jestli to chápu správně, máš za sebou první IVF? I Ty pak písni, co a jak. Holky, moc vám držím pěsti!!!!! a "prsk prsk prsk" 😀

allisska
10. říj 2009

Jaru, mám za sebou první IVF teď v září - bohužel mrcha přišla dřív než jsem vůbec stihla testovat.Pak jsem tedy test zkusila,ale bohužel. Teď jdu v pondělí na kontrolu, tak jsem zvědavá, co bude dál. Děsím se těch 3 měsíců čekání na další IVF

jaru30
10. říj 2009

Allissko, budu na Tebe myslet a čekat na info 🙂 A i kdyby jste museli čekat 3 měsíce, tak nesmutni, uvidíš, jak to rychle uteče 😵 předpokládám, že budete s doktory pátrat po příčině neúspěchu, zřejmě půjdeš na další testy a než se naděješ, den D bude tady! 🙂 Čekání si navíc zkrátíš nakupováním vánočních dárků a úklidem, jojooo Vánoce se blííížííííí 😀 😀 😀

allisska
10. říj 2009

Jaru,dík moc,v pondělí napíšu,co jsme se dozvěděli a co se bude dít dal.Jo když si vzpomenu na nakupování dárků a všechny ty přípravy,tak mi přijde,že se Vánoce blíží strašně rychle,ale další IVF mi přijde v nedohlednu🙂

barabasek
11. říj 2009

Ahoj holky moc zdravím zatím stále čekám na mrchu od stopnuté stimulky se někde toulá 😠 nebo mě zase hormony rozhodili už jsem 40 dc.