• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
leni, děkuji moc moc :slight_smile: tobě držím palce, už to předse musí vyjít :wink:
16. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Tadelko - moc moc moc a ještě víc gratuluju!!!!!! A přeju hlavně ať je všechno tak jak má!!! Kolik jsi měla embroušků? Je šance na dvojčátka? :slight_smile:
16. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bar, Leni, jak u vás? Jak je?
16. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
indi, taky moc moc děkuji :slight_smile: mám dvě embryjka, tak snad bude vše v pořádku a budou dvě :grinning:
16. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
indi já řešim úplně jiné věci než embrya :grinning: :grinning: :grinning: ,bohužel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěli byste 2? :grinning: Já je hrozně moc nechtěla, teda poprvý mi to bylo jedno, 2 děti jsme chtěli, tak co, bylo by to odbytý. Ale pak když už jsme jedno dítko měli, hrozně jsem se dvojčat bála a doufala, že se embroušci nechytnou obá. No asi to vycítil, že je maminka nechce, a nechytnul se ani jeden. A pak při dalším pokusu jsem si říkala, že je to jedno, ať mám třeba trojčata (měla jsem zavedený 3), hlavně ať tam jsou. A fakt jsem se s tím smířila, že klidně můžem mít dvoj-trojčátka. No a zůstala tam "jen" Michalka. Byla jsem ale pak megahappy, že je tam jen jedno.....
16. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak jen řeš, nedá se život zaměřit jen jedním směrem - na miminko. Jestli ho máte mít, tak přijde. A jestli ne, tak se stejně můžeš rozkrájet a houbelec z toho.... no věřím (zvlášť u tebe fakt jo!) v tu první variantu...
16. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
indi že je ti malá podobná vid?!já řešim počuranej polštář od kočky v pračce, jestli mi to opět neurve klínovej řemen a pod. blbosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já žádný mimi nemám, tak bych to klidně vzala najednou :grinning:
16. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já ti ani nevim... podle toho jak se zatváří, někdy je do mě, někdy do švagra... :grinning:
Že byste místo do ivf rvali peníze do nový pračky? :grinning: :sunglasses:
16. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tadelko, taky se připojuji ke gratulacím :slight_smile: Je to hned pozitivnější, když člověk čte, že se to taky daří a ne jen snaží :grinning: :grinning: :grinning: Po kolika dnech sis dělala test?
Já už to nemůžu vydržet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Abych pak nebyla o to víc zklamaná :frowning2:
16. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta pračka je relativně nová od léta .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ty polštáře to prostě nebere ,ikdyž je to tam napísaný ,že jsou prací .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: mindi mimi se bude řešit až příští rok ..
16. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele indi už jsem z tebe udělala mindu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
reni, děkuji moc, test jsem si dělala po 11. den po ET, pak po 13., čárka je silnější, tak doufám, že bude sílit :slight_smile:
16. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě bude sílit :slight_smile: Jsem mooooc zvědavá jestli se ti chytila obě embryjka. Jsi statečná, když máš odvahu na dvojčátka, to já neměla, ale možná po druhé už by mi to bylo taky jedno :grinning: .
16. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
reni, tak po těch letech snažaní jsem vděčná za vše :slight_smile:
16. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mindy dobrá... :grinning:
16. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tadelko, moooc ti gratuluju. Je to skvělý že se to povedlo. Nějak se nám to tu začíná rozrůstat, tak snad se taky brzo přidám.

indi: nebyla jsi náhodou dneska tak okolo 11:30 u Družby na zastávce? Viděla jsem tam modrej xlander :slight_smile:
16. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel - byla! :grinning: Jela jsem z Igy, kde měl bejt srazík, ale nebyl, páč Bazilika byla zrovna dneska jak na potvoru zavřená... Ses měla přihlásit! :grinning: :sunglasses:
16. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jela jenom okolo busem, vystupovala jsem u Igy. Kdybych šla přímo kolem, tak bych se určitě přihlásila :slight_smile:
16. říj 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuji všem a přeji všem snažilkám taky // :wink:
16. říj 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem moc ráda, že se tady konečně začíná dařit. Už to opravdu potřebovalo.
16. říj 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že to tu přibejvá. Nejen nových tváří, ale konečně i těhulí!!
Všem moc moc gratuluji a držím pěsti :dizzy_face:
16. říj 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou sobotu všem :slight_smile:
17. říj 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky ..at se tu množíte je na vás pěknej pohled ..
17. říj 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj leni, všichni ještě spí :grinning:
17. říj 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vařim a už jsem hodila spršku..manžel už je vzhůru tak mizim dělat snídani..je chcíplej, tak to bude zase den :frowning2: :rolling_eyes:
17. říj 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám manžela taky maroda :unamused: se bojím, abych to taky nechytla :frowning2:
17. říj 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moc moc gratuluji k //
Jinak Indi už se konečně po měsíci a půl dostavila mrcha tak jsem to pomalu oslavila a zatím budu čekat než bude další IVF rok 2010 to jistí :slight_smile: :slight_smile:
18. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem vás konečně dočetla.
Všem těhulkám moc gratuluju k //
19. říj 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek