ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

tadelka
16. říj 2009

leni, děkuji moc moc 🙂 tobě držím palce, už to předse musí vyjít 😉

indigo
16. říj 2009

Ahoj holky,
Tadelko - moc moc moc a ještě víc gratuluju!!!!!! A přeju hlavně ať je všechno tak jak má!!! Kolik jsi měla embroušků? Je šance na dvojčátka? 🙂

indigo
16. říj 2009

Bar, Leni, jak u vás? Jak je?

tadelka
16. říj 2009

indi, taky moc moc děkuji 🙂 mám dvě embryjka, tak snad bude vše v pořádku a budou dvě 😀

lenkacar
16. říj 2009

indi já řešim úplně jiné věci než embrya 😀 😀 😀 ,bohužel 😝

indigo
16. říj 2009

Chtěli byste 2? 😀 Já je hrozně moc nechtěla, teda poprvý mi to bylo jedno, 2 děti jsme chtěli, tak co, bylo by to odbytý. Ale pak když už jsme jedno dítko měli, hrozně jsem se dvojčat bála a doufala, že se embroušci nechytnou obá. No asi to vycítil, že je maminka nechce, a nechytnul se ani jeden. A pak při dalším pokusu jsem si říkala, že je to jedno, ať mám třeba trojčata (měla jsem zavedený 3), hlavně ať tam jsou. A fakt jsem se s tím smířila, že klidně můžem mít dvoj-trojčátka. No a zůstala tam "jen" Michalka. Byla jsem ale pak megahappy, že je tam jen jedno.....

indigo
16. říj 2009

Leni tak jen řeš, nedá se život zaměřit jen jedním směrem - na miminko. Jestli ho máte mít, tak přijde. A jestli ne, tak se stejně můžeš rozkrájet a houbelec z toho.... no věřím (zvlášť u tebe fakt jo!) v tu první variantu...

lenkacar
16. říj 2009

indi že je ti malá podobná vid?!já řešim počuranej polštář od kočky v pračce, jestli mi to opět neurve klínovej řemen a pod. blbosti 😀 😀 😀 😀

tadelka
16. říj 2009

tak já žádný mimi nemám, tak bych to klidně vzala najednou 😀

indigo
16. říj 2009

Leni já ti ani nevim... podle toho jak se zatváří, někdy je do mě, někdy do švagra... 😀
Že byste místo do ivf rvali peníze do nový pračky? 😀 😎

renig
16. říj 2009

Tadelko, taky se připojuji ke gratulacím 🙂 Je to hned pozitivnější, když člověk čte, že se to taky daří a ne jen snaží 😀 😀 😀 Po kolika dnech sis dělala test?
Já už to nemůžu vydržet 😵 😵 😵 Abych pak nebyla o to víc zklamaná ☹

lenkacar
16. říj 2009

ta pračka je relativně nová od léta .. 😀 😀 😀 😀 ale ty polštáře to prostě nebere ,ikdyž je to tam napísaný ,že jsou prací .. 😝 mindi mimi se bude řešit až příští rok ..

lenkacar
16. říj 2009

hele indi už jsem z tebe udělala mindu 😀 😀 😀 😀

tadelka
16. říj 2009

reni, děkuji moc, test jsem si dělala po 11. den po ET, pak po 13., čárka je silnější, tak doufám, že bude sílit 🙂

renig
16. říj 2009

Určitě bude sílit 🙂 Jsem mooooc zvědavá jestli se ti chytila obě embryjka. Jsi statečná, když máš odvahu na dvojčátka, to já neměla, ale možná po druhé už by mi to bylo taky jedno 😀 .

tadelka
16. říj 2009

reni, tak po těch letech snažaní jsem vděčná za vše 🙂

indigo
16. říj 2009

Mindy dobrá... 😀

marcelkap
16. říj 2009

Ahoj holky,
tadelko, moooc ti gratuluju. Je to skvělý že se to povedlo. Nějak se nám to tu začíná rozrůstat, tak snad se taky brzo přidám.

indi: nebyla jsi náhodou dneska tak okolo 11:30 u Družby na zastávce? Viděla jsem tam modrej xlander 🙂

indigo
16. říj 2009

Marcel - byla! 😀 Jela jsem z Igy, kde měl bejt srazík, ale nebyl, páč Bazilika byla zrovna dneska jak na potvoru zavřená... Ses měla přihlásit! 😀 😎

marcelkap
16. říj 2009

Já jela jenom okolo busem, vystupovala jsem u Igy. Kdybych šla přímo kolem, tak bych se určitě přihlásila 🙂

tadelka
16. říj 2009

holky děkuji všem a přeji všem snažilkám taky // 😉

mladamamka
16. říj 2009

Ahoj holky tak jsem moc ráda, že se tady konečně začíná dařit. Už to opravdu potřebovalo.

cipisek007
16. říj 2009

Ahoj holky, koukám, že to tu přibejvá. Nejen nových tváří, ale konečně i těhulí!!
Všem moc moc gratuluji a držím pěsti 😵

tadelka
17. říj 2009

Hezkou sobotu všem 🙂

lenkacar
17. říj 2009

čus holky ..at se tu množíte je na vás pěknej pohled ..

tadelka
17. říj 2009

ahoj leni, všichni ještě spí 😀

lenkacar
17. říj 2009

já vařim a už jsem hodila spršku..manžel už je vzhůru tak mizim dělat snídani..je chcíplej, tak to bude zase den ☹ 🙄

tadelka
17. říj 2009

já mám manžela taky maroda 😒 se bojím, abych to taky nechytla ☹

barabasek
18. říj 2009

Ahoj holky moc moc gratuluji k //
Jinak Indi už se konečně po měsíci a půl dostavila mrcha tak jsem to pomalu oslavila a zatím budu čekat než bude další IVF rok 2010 to jistí 🙂 🙂

allisska
19. říj 2009

Ahoj holky, tak jsem vás konečně dočetla.
Všem těhulkám moc gratuluju k //