Byly jste po KET doma nebo jste chodily do práce?

herminka6
7. únor 2016
Holky, ráda bych znala vaši zkušenost. V mém CARu se chodí hned ten den do práce, prý že to nemá vliv na úspěch či neúspěch. Můj první KET skončil jako biochemicke těhotenství, tento měsíc mám jít na další a hrozně se bojím a hledám, kde se mohla stát chyba 😞
78marcela
8. únor 2016
@herminka6 ja si taky myslim, ze to nema vliv. Ja mela transferu sest a povedl se az posledni, po kterem jsem sestavovala s pritelem skrine a tahala koberce. U predchozich nic, at uz jsem poctive lezela nebo nelezela.
westie
8. únor 2016
@herminka6 U nas doporucuji byt dva az tri dny v klidu. U prvniho transferu jsem to poctive dodrzela, byla doma a kazdou minutu na to myslela - nepovedlo se. U druheho transferu jsem po prenosu lezela v caru asi ctyri hodiny, protoze jsem na transfer sla dopoledne a odpoledne jsem mela dulezite jednani v praci, ktere jsem nemohla odlozit a nebyt tam - nesla jsem tedy hned do po transferu do prace, ale uz pozdeji odpoledne ano - a povedlo se. Je pravda, ze jsem se snazila ten den spis sedet a byt v klidu. Ale podle meho je to proste o tom na to nemyslet a ne se stredovat doma kazdym okamzikem, jestli sr to povedlo nebo ne. Preji hodne stesti!
netanel
8. únor 2016
Ahoj, já měla jen jeden KET. Brala jsem si dovolenou na den KETu a den po, hlavně kvůli tomu, že bylo horko a já měla v práci kolem 35 stupňů, nechtěla jsem embryo uvařit. 🙂 A povedlo se, takže příště si dám zase dva dny klidu, až půjdeme pro druhý.
bubinko1506
8. únor 2016
ahoj, ja mam za sebou 3 vklady - pri 1.ET som oddychovala iba v den transferu, na druhy den som uz fungovala normalne - podarilo sa, ale bohuzial som potratila. pri 2.ET som 2 tyzdne bola doma, poctivo oddychovala a nic. a teraz po 1.KET som oddychovala tiez iba v den transferu, vysledok este neviem. Podla mna je najdolezitejsia psychicka pohoda - nemysliet na to, kde si bola a ci to vyslo. Netreba sa pozorovat, treba fungovat normalne. Pre mna bol najhorsi teraz vikend - manzel chcel, nech iba oddychujem, ale to som nechcela - tak sme sa chodili prechadzat.
thebe
8. únor 2016
Mam za sebou zatim jen jeden ET a doma jsem byla jen v den transferu, ale stejne jsem nelezela. Sli jsme na obed, nakoupit.., takze zadny klidovy rezim. Ted me bude cekat druhy pokus a planuju zase hned fungovat normalne
kvakuska
8. únor 2016
@herminka6 ono také záleží na tom co děláš, jestli sedíš v kanclu nebo taháš bedny ve skladu ... kamarádka je učitelka, KET jí vyšel na 1 září, v 7:30 byla na transferu, potom necelá hodina v autě a v 9:00 stála u tabule a zahajovala se svými žáky školní rok ... do práce normálně chodila, otěhotněla, donosila ... já jsem měla spoustu KETů, prakticky nikdy jsem neležela, ještě tentýž den nákup, pochůzky po městě, hodinová cesta v autě, a prakticky vždy se těhotenství chytlo ... to že potom ta těhotenství nedopadla nebylo tím že jsem neležela, mělo to jinou příčinu ... takže radím chovat se normálně, jen nic nepřehánět 😎
kyticka1986
17. únor 2016
@herminka6 do práce a nemyslet na to.
nknee
6. dub 2016
Já jsem učitelka MŠ a musím být na neschopence. Ale doma dělám vše normálně, chodím hodně ven na procházky. Ale v práci mám velké riziko jakékoliv nákazy.

Sem začni psát odpověď...

Odešli