CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

marcelli
11. únor 2009

LARRI:Ahojky jsem tu,je pravda,že nejsem o.k,test jsem si dělala 11 den transferu a nic,takže jsem bez nálady,ikdyž mi každý říká,ať testík nechám na 14 den ☹ a nevzdávám to...Přesto čtu všechny vzkazy a mám radost,když se někomu zadaří,držím palečky všem holkám a taky sobě.

marcelli
11. únor 2009

AKNYT:koukám, že nás všechny na stránkách držíš a povzbuzuješ 😉 My tě tady nemít,tak je to tady moooc smutný...držím ti palečky a budu moc ráda,když se aspoň tobě zadaří 😉 A ke všemu jenom sněží a sněží brrr.

aknyt
11. únor 2009

Tuli, jestli je to takový spíš píchání v břiše, tak by to mohlo být praskání později dorostlých folíků, nebo naopak se ti tvoří cysta (veliký folík), kterému se nechce prasknout a bolí. Jestli se nenafukuješ, tak by to hyperstimulák být neměl. Ale zašla bych ke gyndaři, až bude. Do té doby bych ti poradila zkusit zavolat CAR a pokusit se zastihnout sestru Vackovou, tak je ochotná a milá, nestalo se, že by někdy něco zlehčovala a vždycky hledala možné řešení.

A vůbec se ti nedivím, že tě to naštvalo. Asi teď mají nějaké špatné období, že jsou tak napružení. To, co si užila včera Nitenka, bylo taky dost necitlivé.

len
12. únor 2009

Ahoj 🙂
Aknyt, jestli jich bylo vidět 8, tak jich tam určo ještě bude pár schovanejch, mně jich viděli 8 a odsávali 12 🙂

Jinak teda zub mám venku a žiju, ale na nějaký vysedávání se teda dneska vážně necítím, pomalu odpočítávám hodiny, kdy si budu moct vzít další Ibalgin. navíc mě pěkně bolí se jenom smát, takže se s váma opravdu setkat nemůžu 😀 Taštěstí tenhle smajlík nebolí 😀

aknyt
12. únor 2009

Len, tak foukám na bolavou pusinu, ať těch Ibalginů potřebuješ co nejméně 😉

len
12. únor 2009

Děkuju, teď někdy budu ovulovat, tak by byl případný potomek značně zdegenerován, ale ona ani není chuť na nějaký případný snažení 😖 Naštěstí pusa natekla směrem dovnitř, takže zvenku aspoň vypadám celkem OK 😉 Ale ten druhej zub prej bude větší drasťárna 😝

aknyt
12. únor 2009

Tak to ti nepřeju. Já měla všechny osmičky celkem v pohodě, jen jednu tahala asi 3/4 hodiny.
Manža se včera vrátil, je dost nastydlej ☹ Dnes bych měla vědět, kdy bude OPU, tak jsem zvědavá, kolik budu mít času ho připravit na další návštěvu CARu. Po té minulé se mu tam moc nechce.

len
12. únor 2009

Jsem se téměř urazila, když mi doktor řekl - no, vůbec vám nenarostly hezky - jako kdyby narážel na mou osobní krásu 😀 😀 😀 Já mám ty horní OK a ty spodní fakt šílený 😝

V kolik tam jdeš? Budu moc držet palce, ať je všecko OK 🙂

larri
12. únor 2009

Doble lano Len,doufam,ze si vcela moc netlpela a plestane te to blzo bolet 🙂 .

Jinak holky,ja uz potreti a naposled 😠 se ptam,jestli vas po OPU,tak moc bolela prsa.Ja si na ne nemuzu sahnout a jak to mam vysvetlit drahemu,ze jsem byla v narkoze kvuli spodku,ale nesmi mi moc sahat nahoru.Myslite,ze jsou to jeste ty hormony? je fakt,ze ja nez dostanu menzes,tak taky trpim.Nemam moc velke bolesti bricha,ale prsou.

Mockrat dekuji za odpoved,ja do caru radci volat nebudu. 😠 😀

Marcelli,to je dobre,ze si se ozvala a neboj.z jinych diskuzi jsem vycetla,ze nema cenu testovat driv,jak ti rekl doktor.Ty dve carky tam budou.
Holky z Ostravy behaji po caru a pak jedna holcina,ktera ma syndrom PCO si udela test a je tehotna prirozene.A tak to zacina,ted pujdeme jedna po druhe.Urcite bylo spatne obdobi,nedarilo se skoro nikde a to chodim jeste na par diskuzi a to vy taky.
Jenom nitenka je zazrak.
Jo a muj drahy si vezme na vikend syna.Ja ani nevim jak to semnou mysli dobre.Tak aspon nebudu premyslet,ale naplanujeme si neco,ze nebudeme mit cas premyslet.A verim,ze u Sebana cas nebude,je strasne zivi,asi po tatovi 😉

len
12. únor 2009

Jo, jinak jsem definitivně rozřešila otázku, jestli je nepříjemnější zubař nebo gynekolog. Musím říct, že při všech těch trampotách s nepodností, IVF a potratem musím zkonstatovat, že gynekologové sice podrývají mou důstojnost, ale všecky nepříjemný věci dělaj pod plnou narkózou. Zubař, ač jako člověk zlatej, si vystačí s lokálním umrtvením a nechá mě poslouchat všecky ty šílený zvuky jako bzučící vrtačku a tříštění kostí 🤐 Byl úžasnej, ale nemám ho ráda 😀

len
12. únor 2009

Larri, já ti asi moc neporadím, protože po OPU jsem měla ET a nasazenej Utrogestan, takže jsem všecky potíže sváděla na něj 😒 Ale opravdu naprosto laicky a možná plácám kraviny - když ti odsáli tolik folikulů, možná máš hodně žlutých tělísek a hodně moc progesteronu, takže jsou prsa bolestivější než po běžné ovulaci s jedním folikulem...

aknyt
12. únor 2009

Larri, kolik jsi měla Pregnylu? Jestli to nejsou zbytky hCG (po něm jsou citlivá prsa)... Jinak je to určitě z hormonů.

larri
12. únor 2009

Aknyt,10 000 jednotek,ale to mame skoro vsichni.A zustala mi jedna ampulka,sestra rikala at ji nekdy vratim,ja si ji ale necham,ne? Treba ji vyuziji.
To je dobre aknyt,ze uz mas manzela doma,budete na to dva.A on se v Africe nachladil,jo? No to jsou ty presuny,tam teplo a tady zima.Ale dneska sviti krasne slunicko.V kolik jdes dneska do caru? Hlavne nezapomen toaletni papir,ten co tam byl vcera uz tam nebude 🙂

aknyt
12. únor 2009

určitě si ten Pregnyl nech a nic jim nevracej, jen pokud bys to už nepotřebovala.
manža dělal v klimatizované místnosti a přecházel z tepla do zimy, tak parádně nastydl. Pak ještě ten šok, když přiletěl sem...
Do CARu jdu v poledne a na papír se určitě mrknu 😀

len
12. únor 2009

Třeba si nás tady fakt čtou a reagují na naše přání 😀 Aknyt, oslovovali tě titulem a dostalas gel i navrch kondomu na sondě? 😀

aknyt
12. únor 2009

Len, takový optimista nejsem - papír bys asi náhoda. Koryntová dělala UZ nasucho, ale Jirsová s gelem, což dělala i předtím 🙂 Titulem mě, naštěstí, už neoslovují delší dobu... a jsem za to ráda 😉 , stačí babky v baráku, kde bydlím, a kolegové jsou otravní s "manažerkou", co jsem změnila pracovní náplň.

nitenka
12. únor 2009

tuli ahojky tak prosímtě seber se a zajdi docaru a pokud si myslíš,že se na tebe vyprdnou tak se seber večer kolem 19 hodky a zajed k Apolináři na pohotovost. já bych to neodkladala je to tvoje zdraví takže se vyprdni na sestru a vyhledej lekaře.. Vcaru nebo na pohotovosti vážně.. může tam být cista hematom zánět... takže mysli na sebe... držím palce... mě po půknyci bolelo břicho 4 dny,ale tak že bolest ustupovala a ne naopak

larri
12. únor 2009

Ja si myslim,ze kdyz nas tady ctou,tak nemuzou byt na nas nastvane.Jedine co jsme psaly jako negativni je ten papir na zachode,ale to jsou takove male veci.... A kdyz nadavame na nejakou sestru nebo doktorku,tak je to konkretni pripad a kazdy nemame treba svuj den.
A podle mne,dr.REZABEK muze byt pysny na svuj tym.Chodim tam teprve kratce a nemuzu rict,kdo mi vadi.Ale uz jsem psala,ze nedam dopustit na sestru Vackovou a doktorku Jarzembovskou.S tema jsem byla nejvic v kontaktu.Ale vy tam chodite dele,tak muzete vice porovnavat.
Az pujdu na dalsi ivf,tak vim,ze se nemusim niceho bat.Nikdo mi neublizi,ale jenom pomuze.Muze se stat,ze priste budu psat neco jineho,ale to doufam ne.A embryolozka s kterou jsem si trikrat volala,ta je zlata.Ono je i jeji zasluha,ze mi spatnou zpravu umela rict tak,jak rekla.
Uz jste to tady jednou psaly,ze za takovy pristup jsou malo placene.Je to skoda,protoze byt prijemna a mila je k nezaplaceni.A za usmev si v obchode chleba nekoupi.Jsem rada,ze jste mne presvedcily,abych chodila k Apolinari. 😉

len
12. únor 2009

Jo, Koryntová ten gel fakt nepoužila, to je pravda 😖
A včera mě tituloval zubař, a to jsem se tím nijak neprezentovala, ale on ty tři minipísmenka na občance objevil - paní inženýrko, brní vás ta čelist? Ale jistě, s půlkou huby mrtvou zněla odpověď jak od dementa, co nedochodil ani zvláštní školu 😀

aknyt
12. únor 2009

Len, u zubaře mě taky titulují, a taky si pamatují, jaká jsem hysterka, takže na vše musí být umrtvovačka 😀
V 5. třídě, jsem totiž padla na čumák a urazila si jedničku, kterou mi bez umrtvení obrušovali a od té doby mě začnou bolet zuby i když slyším vrtačku v telce 😉 Ale u zubaře to snesu, protože jedině tam jsem ten titul i sama použila, když jsem se chtěla zaregistrovat. Poradila mi to kámoška, že tam na tituly dají a bez toho že už neberou... což je dost smutné 😠

len
12. únor 2009

Mně k tomuhle dohodila moje zubařka, že má na to rvaní lepší vybavení. Já taky šílím už jenom ze zvuku vrtačky. Dostal mě manžel - povídá - toho trhání se neboj, třeba (!) ti to umrtví 😀 Nojo, umrtvili, ale co z toho, když jsem ještě k tomu nevyfasovala i špunty do uší a klapky na oči 😉

Jinak mě to po OPU bolelo příšerně, ale pak jsem se z toho vyspala a druhý den už byla OK...

larri
12. únor 2009

Holky,mi kdyz trhala zubarka osmicku,tak ta moje to nezvlada a posila do nemocnice.Takze nas tam cekalo asi 15 a vsichni trhat.Ale nekomu to roste tak blbe,ze musi na sal,ale ja mela to stesti 😀 ,ze normal.Injekce usla,to trhani taky,ale,kdyz otevrela kos,kde ten zub vyhodila a ja si zrovna vyplachovala usta,tak mne natahlo.V tom kosi jsem videla jenom zuby=FUJ.
No a kdyz jsem chodila kvuli tomu,abych nemela paradentozu,tak mi doktor zasival uzdicku a tam jel bilou niti a kdyz vyjel nahoru,tak uz byla cervena=ZASE FUJ.
Ale ve 4.tride mi doktorka musela vytrhnout druhy zub,protoze se mi tlacil treti.Vim,ze je to divne,ale vyjimky jsou.Taky je to ten nejvetsi v predu a vypadam tak jako kun.Ze zuby jsem si jako mala uzila,takze jsem rikavala,radci gyndu.protoze jsem ji nepotrebovala.Ted bych mela jit k zubari na kontrolu,ale tady v Praze nemam a do Opavy uz nevlezu.Takze budu hledat. 🙂

len
12. únor 2009

No, mně stačilo, když jsem měla plnou pusu krve, ráno jsem v buse vyděsila protisedící ženskou, když jsem si dala k puse bílej kapesník a odendala ho krvavej 😀

Jinak našmu psovi ty první špičáky nevypadly, takže když narostly druhý, měl nahoře na každý straně dva, vypadalo to fakt divně, museli mu je trhat, jó, jemu celkovou narkózu dopřáli 😀

aknyt
12. únor 2009

Len, chtěla bych vidět, jak bys udržela pesana při trhání s lokálním umrtvením 😀
Náš se snaží opustit ordinaci už ve chvíli, kdy ho tam dotlačím a veterinář je snad jediná osoba, od které si dobrůtku nevezme a nenechá se pohladit.

len
12. únor 2009

No a jak si myslíš, že se držím já? 😀 S vypětím všech sil, silou mé chabé vůle, klepu se jak ratlík, až mi pan doktor udělil přednášku o nadledvinkách a adrenalinu, kterej všecko zhoršuje, a že se mám příště před tím druhým zubem zklidnit... Jak asi? 😀

marcelli
12. únor 2009

LARRI:taky mě po opu bolela prsa,měla jsem je jako v ohni.Ale já hloupá jsem si myslela,že mi to vyšlo a jsem už těhotná...omyl,je to po těch hormonech,měla jsem taky velký odběr vajíček,takže na mě hormony opravdu působily.A ten Pregnyl jsem taky jednu ampulku dala sestře,ta na mě koukala,že to vracet nemusím,ale nakonec si ji vzala.Měla jsem si ji taky nechat,asi ji budu ještě potřebovat ☹

tulipanekps
12. únor 2009

ahojky, tak jsem volala k apolináři, zvedla mi to sestra kolemanová a sice se jí nechtělo, ale jdu tam dneska na půl třetí. věřím tomu, že mi řeknou, že to nic není, ale raději si zažiju 10 minut trapna, že jsem simulant a hypochondr, ale budu vědět, že jsem ok.

len
12. únor 2009

Jasně Tuli, určitě děláš dobře, tak snad to nic nebude 🙂

kralka
12. únor 2009

Ahoj, přidám se s vyndáváním osmiček. Trhali mi jen jeden zub, ale trvalo to hodinu a půl. Já i pani zubařka jsme byli úplně zpocení. Na rozdíl od len já měla alespoň roušku přes obličej takže jsem nic neviděla,ale ty zvuk byli šílený. Když jsem odcházela tak se mi pani doktorka zeptal jestli bych se nechtěla objednat na tu další osmičku, že je nějaká malinká ☹ . S díky jsem jí řekla, že mi nevadí, že je malinká a klidně si jí nechám tam kde je. Nechápu…copak za to může, že moc nevyrostla? 🙄

len
12. únor 2009

Kralko, když tam nevadí, tak proč ji vyndavat? Ty moje bohužel vyrostly až moc 😒 Jak tak koukám, tak jsem docela rychlík, v jednu mi píchli injekci a ve dvě už jsem byla na cestě domů...