CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

aknyt
16. únor 2009

No, nic světobornýho jsem tam taky neměla a to tam údajně byla dvojčátka 😉 ten testík z 10. dne po ET je s téměř neviditelnou čárkou (aspoň na fotce).
http://rodina.cz/ziakovi/album/dsc00205b_2.jpg

tulipanekps
16. únor 2009

larri, tak to je vtip, mršíme stejně 😀

modroocka2
16. únor 2009

stejně nechápu, proč nevynaleznou něco, co ukáže těhotenství dřív... to čekání je strašný... vždyť to snad ani nemůže být pro toho prcka zdravý... občas mě přepadnou záchvaty zoufalosti a říkám si, že tohle nemám přeci zapotřebí, ale ta vidina malého človíčka naštěstí vždycky vyhraje, ale je to boj... třeba za to můžou hormony, co myslíte? 😝

tulipanekps
16. únor 2009

len, ty zuby, to je hrůza, tak brufeníkuj, já si na tebe včera vzpoměla, když jsem je tam sázela, ale zase jsem to přežila ve zdraví...

len
16. únor 2009

Proto jsem tak brzy netestila, protože bych si nadávala, jestli jsem si tu čárku vsugerovala nebo ne 😀 Ten 15. den po ET už byla nezpochybnitelná, dokonce i můj skeptický muž konstatoval - nooo, nikdo nemůže říct, že tam nic není 😀

aknyt
16. únor 2009

Jediné, co jde dřív a je i spolehlivější je test z krve - jenže oni fakt ví, proč testovat až později... kdyby bylo biochemické těhotenství, tak to člověk běžně ani neví, a takto by se radoval a přišla by rudoška ☹

tulipanekps
16. únor 2009

sari, tě chápu, není to legrace, ale zase by to nebylo přirozený, kdyby ti bylo pořád dobře po tom všem. to bude dobrý, uvidíš. neznamená, že když třeba mě 2. pokus nevyšel, že to tak musí být u všech. myslím na tebe.

tulipanekps
16. únor 2009

aknyt, tak to vypadá pěkně, posílám do mističek hodně lásky, síly a naděje 😔

len
16. únor 2009

Nojo, no, jenomže já byla trpělivá, radovala se až z ultrazvuku a stejně to bylo na houby 😒 Ale pravda je, že šance na biochem. těhu je vyšší než na MA, když už se něco na utz ukáže.

Modroocko, jestli tě to uklidní, já byla až do testu celkem v pohodě, ty pravý stresy začaly až po potvrzení těhu 😀 Žádnej klídek a radost - jenom nervy a strach 😖

tulipanekps
16. únor 2009

nitěnko, ty si to dáváš, to bude jen poplach, uvidíš. dobře to dopadne. dneska ti to v caru potvrdí. drž se, holka naše statečná... 😕

modroocka2
16. únor 2009

Je to prostě složitý.. možná je to proto, abysme si to pak o to víc užívaly..🙂

tulipanekps
16. únor 2009

ahoj moodroočko, tak si troufám napsat, že jsi vydržela netestovat díky tomu, že tě tady nepopichujeme 😀 ne jsi dobrá a držím palce na 2 tlustice //

zubajda
16. únor 2009

ahoj holky... chtěla bych se zeptat... zítra jdu na 2IUI... když nevyjde ani toto, tak půjdu na IVF, chtěla bych se zeptat, jak je potřeba dopředu sepsat papíry, jak dlouho to schvaluje pojišťovna ?.... moc děkuju...

modroocka.... držím palečky, ať se tam ve středu tlustice objeví...
vám všem přeji, ať se brzy zadaří... 🙂

modroocka2
16. únor 2009

Jééé děkuji, tolik chvály si ani nezasloužím... myslím, že všechny jsem obdivuhodný ženy a všichni mužský by si to měli uvědomit...kdyby to bylo na nich, tak lidstvo dávno vymřelo.... ale my vydržíme všechno a hlavně všechno zvládneme.... JSME HOLKY ŠIKOVNÝ... 😎

tulipanekps
16. únor 2009

zubajdo, žádost na pojišťovnu ti vyplní mudra v caru a trvá to cca 2-3 týdny.

zubajda
16. únor 2009

tuli.... děkuju moc... 🙂....

tulipanekps
16. únor 2009

modro, máš pravdu, máme na bolest a zklamání krátkou paměť, proto se vždy s takovou nadějí a vervou pustíme do dalšího boje a pokusu...

nitenka
16. únor 2009

tuli já bych byla v klidu,ale když jsem krvácela minule tak to bylo ok doktorka mě uklidnila že dobrý dala mi fotku prcka a v uterý na kontrolu.. Byl tam doktor Fajt a ten mě hodně rozhodil,že krvácení neznačí nic dobrého a až do srdíčka že nemám vyhráno a keci takové,které fakt není pořeba říkat.Ani ta doktorka mě nedeptala.. Takže je možné že plašim ale po jeho informacích se bojim hodně.. a už k němu nikdy nechci jít ,měl blbej den a dal mi to dost vyžrat.

len
16. únor 2009

Mám pocit, že ten můj mě daleko víc lituje teď po rvaní zubu než po nějakým gynekologickým zákroku - je to pro něj jaksi reálnější 😀 Ale ano, musím takto veřejně vzkázat všem v CARu - přestože mě často fakt dost trápíte, tak oproti zubaři (a to je zlatej!) je to procházka růžovým sadem 😀

Zubajdo, stačí zavolat, oni to všecko vyříděj a za 2-3 týdny si zavoláš znov, jestli je to schválený, no a pak se objednáš +- na 22.DC na první injekci, nebudeš-li instruována jinak... Víc IÚI zkoušet nechcete? já mám pocit, že jakmile se jednou člověk vrhne do IVF, už není cesta zpět 😒 Osobně mi nejvíc vyhovoval ten stav, kdy jsem věděla, že v nejhorším tu ta možnost IVF je, ale prostě až jako poslední záchrana. Teď najednou nevím, kam jít dál 😖

nitenka
16. únor 2009

len..tohle je správná cesta neboj.. jen nikdo to veme zkratkou a někdo po dálnici.. uvidíš že dojdeš na konec

modroocka2
16. únor 2009

JO tak ten pocit, že pak už není kam jít znám, přepadl mě v jednom z mých záchvatů beznaděje... Jenže mi s manželem jinou šanci než IVF a ICSI nemáme... pravděpodobnost normálního početí není a jednoduší AR taky ne... uklidňuju se spoustou věcí, jako že jsem ještě mladá, a že jsem v podstatě zdravá, že všechno co mě teď bolí mě bolet má atp.

len
16. únor 2009

Jasně, Modroocko, někomu nic jinýho nezbývá ☹ Já to pořád brala tak, že když jsme dost "vyhovující" na obyč IUI, tak to budeme zkoušet a zkoušet... No ale vidíš, nakonec jsme se k IVF dohrabali taky 😉

zubajda
16. únor 2009

len.... díky.... když nevyjde 2IUI, tak bych chtěla jednou IVF zkusit, pak bych třeba šla zase do IUI... len, možná, že jsi to tu už několikrát psala... nevím,.. vy jste nezkoušeli iui??....

len
16. únor 2009

Zubajdo, 4x... A asi 10x časovanej styk s Pregnylem 😒
Právě jak jsem jednou vyzkoušela IVF, všecko ostatní mi přijde jako krok zpátky, asi se k tomu IUI už nevrátím, nevím 😖

modroocka2
16. únor 2009

Jak si to mohla všechno vydržet... oproti tomu je jedno čtrnáctidenní čekání prkotina... klobouk dolů...

nitenka
16. únor 2009

aknyt díky za telefon moc mi to pomohlo,už jsem horší než ty stím stresováním a to ti celou dobu nadávám,že musíš být v klidu a vyhrožuji plácáním na zadek 😝 ,hezky se to otočilo ted uklidniješ ty mě🙂 jsem ráda,že tě mám díky moc..pomohlo mi to...

zubajda
16. únor 2009

len,,.... ted jsem nekde cetla v albumu jedne kocky... ze byla na IVF, ktery byl neuspesny.. a pak zkusila IUI a vyslo to....

aknyt
16. únor 2009

Nitenko, nemáš zač - a hlavně nečti ty diskuze s katastrofickými scénáři!!! A neboj, já si to zase vyberu 😉

len
16. únor 2009

Modroocko, to je taková ta vzrůstající naděje, nejdřív člověk doufá, že se to povede samo, pak když tomu doktoři trošku pomůžou, tak to přece musí jít, když není žádný problém... Pak doktoři pomáhaj víc, ty vyvádíš psí kusy a najednou si uvědomíš, že se snažíš tři roky, poslední rok denně cvičíš hodinu Mojžíšovou a vyděsíš se, že tenhle stav považuješ za zcela normální 😀 To jde tak nějak pozvolna, člověk si to ani neuvědomuje. Jasně, když se hnedka na začátku odhalí něco, co vede jednoznačně k IVF a není jiná možnost, tak je to mnohem radikálnější, ale idiopatická neplodnost je potvora, co ti každej měsíc dává znovu a znovu ohromnou naději a než se naděješ, nestačíš se divit, kolik těch měsíců bylo 😀

len
16. únor 2009

Zubajdo, já jich znám pár, co byly na IVF, to se nepovedlo a ony pak otěhotněly přirozeně, takže teď pokouším osud v tomto směru 😀