CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
24. únor 2009

Aknyt, taky k práci potřebuju výbornou znalost rodného jazyka a přišlo mi, že to lejstro naťukala v minutě přede mnou z hlavy a nečetla to po sobě, to jsem nevěděla, že je to ofiko a dává se stejně mizerné všem 😀 Nějak mi tam chyběla či přebývala slovesa a o čemsi jako je shoda podnětu s přísudkem patrně neslyšeli, chtělo by to jazykovou korekturu 😉

aknyt
24. únor 2009

Len, mají to jako šablonu - první 2 kola byla stručnější, ale v podobném duchu, jako ta, co mi dali teď. Moc jsi mě potěšila, že nejsem jediná, kdo by čekal, že lejstro, pod které se dává razítko, bude vypadat jinak 😉

klarka.k
24. únor 2009

Kristýno, napsali mi 2 embrya. Myslíš tu lékařskou zprávu? 🙂 Musím jít, mám nějaké povinnosti. Zase se tu ukážu holky. Pa pa

aknyt
24. únor 2009

Jo, myslela jsem tu lékařskou zprávu. Tak to jen mně zapomněli napsat 2 😉

len
24. únor 2009

A pak se budou divit, kde se tam ta dvojčata vzala 😀

aknyt
24. únor 2009

no, hlavně by to mohl být problém, kdybych skončila někde jinde.

len
24. únor 2009

Tak snad ne 😉 Každopádně na kontrolním utz by se to zjistilo a pak už bys měla lejstro, že jsou tam dvě dutinky 🙂

aknyt
24. únor 2009

stejně si asi řeknu o nový výtisk, který bude v pořádku. 😉

len
24. únor 2009

Jasně, až budeš tvořít mimčům deníček, ať to máš OK 😉 Bych si zkusila vyžádat ten nový výtisk gramaticky opravený 😀

aknyt
24. únor 2009

Len, tak to bych asi chtěla po nich příliš věcí naráz 😀

len
24. únor 2009

No, zase by to mohli opravit jednou provždy a potěšili by tím desítky pravopisumilovných pacientek 😀

nitenka
24. únor 2009

já se tu uplně červenám... hrubky to je moje potěšení... vidím je až když to pošlu 🙂 takže aknyt a len prosím neznámkovat

aknyt
24. únor 2009

Nitenko, ty pod to nedáváš razítko 🙂

len
24. únor 2009

No jasně, v diskuzi je to něco jinýho (pokud někdo neseká pravidelně tři hrubky do věty, čehož jsem si teda u tebe nevšimla), ale přeci jen oficiální lékařská zpráva, kterou mají předpřipravenou, tak na těch pěti větách by si mohli dát trochu záležet. Mimochodem, nejhorší pravopis mám schovanej na policejním protokolu, když mi šlohli peněženku 😀 No a inženýři-stavaři, to je taky často kapitola sama pro sebe, pamatuju na skripta ve škole 😉
Jinak teda buď hrdá, že tu hrubku vidíš po odeslání, spousta uživatelek Koníka to nejen nepozná, ale ještě se hádá 😀 Aby jsme si nemisleli, že má dislexyi, ona je jenom na mateřský a zdraví děti jsou dúležitější než zdělání, výme? 😀

aknyt
24. únor 2009

Len 😀

larri
24. únor 2009

Len,ty umis pobavit 🙂
Klarko,tebe tady vitam a jsem rada,ze jste s Aknyt dalsi dve,ktere to tady po Nitence pozvednou.

Jinak hlasim,ze termin sraziku vyhovuje.Len uz vi,kdy mam volno.To si jeste doted nezapamatoval muj drahy 😉

U mne nic noveho,pristi tyden se budu objednavat na dalsi konzultaci,tak se uvidi.

len
24. únor 2009

Teda, než mě tu někdo napadne, že nesouhlasím, že zdravé děti jsou důležitější než vzdělání 😉 Tak s tím samozřejmě souhlasím, ale myslím, že když už má někdo tu kliku a zdravé děti, tak na nějaké kvalitě projevu by měl zapracovat, pokud jeho příspěvky vypadají jako výše zmíněný. A ne z toho dělat přednost, že já jsem profesionální matka a na takové prkotiny jako základní zvládnutí pravopisu nemám čas. Jedna se tu ohání tím, jak je strašně těžké pro mámu se dvěma dětma sehnat rozumnou práci, jenomže když pak v každé větě vidíte dvě hrubice - ani se moc nedivím, že ji někde do kanceláře, kde by měla komunikovat se zákazníky, prostě nevezmou 😖

nitenka
24. únor 2009

Len ty by jsi si rozuměla s mým přítelem.. Ten komentuje i moderátory v telce,že se mají naučit mluvit,když už na ně musí koukat 🙂.. a já když se seknu v SMS tak to je uplné divadlo a doma pomalu píšeme prověrku 🙂 naštěstí ví,že jsem zbrklé pako a jen mě vždy varuje at si po sobě věci raději 3x přečtu,ale bohužel to na PC nedělám 🙂

aknyt
24. únor 2009

Nitenko, z toho si nic nedělej, mně to taky někdy ujede a pak se stydím. Jsem tedy hlavně mistr na překlepy, to se pak divím, jak jsem něco takového mohla napsat. A když kontroluju dokumentaci, tak spoustu věcí přehlédnu, zrovna dneska mi auditorka sdělila, že máme napsáno místo 5 ml 5 mll. To je přesně to, čeho si většinou ani nevšimnu 😉.

tulipanekps
24. únor 2009

ahojky, akorát se chystám do pelechu, ale musím vás pozdravit aspoň... nějak jsem měla včera a dneska napilno a taky kamarádku z koníka na návštěvce 😉

18. 3. si píšu do kalendáře! dík. ale prosím bez diktátu, jo? 😀

len, gratuluji ke gramatickému výkonu - lámu se smíchy, super!!! ale neříkám, že mi občas neujede překlep nebo nějaká hrubice, ale už jste to napsaly, co a jak, tak se v tom nebudu rejpat... jen přece maličkost, znám dost holek, co porozením dítěte se z nich staly nadženy a nějaký pravopis a inteligence? to vyrodily i s prckama. teď jsou jen ty supermatky!!!

nitěnko, jsou to nervy a mrákoty, co musíš prožívat, ale jsi statečná!!!

aknyt a klárko, držím palce, už to tady musíte podpořit, když nám se to nepovedlo, co larri a sari? 😖

zítra jdu zase do caru, včera jsem byla na kontrole po tom břichabolu a mám přijít ještě zítra. nějak jsem rozhašená. jsem 10 dc, folíky malý cca 8 mm, jeden 9 mm (podotýkám, že nestimuluju) a sliznice vypadá jako už po ovulce, taky mi brali krev, mám už ruce jako feťák, chjo. tak nevím, co zítra vykoukají... ale shodli jsme se s mudrem Vokrojem na pauze 4-5 měsíců, aby si můj člověk odpočinul. tak můžu v klidu odhazovat kilča, sestřička mě podpořila, že s nižší váhou se líp těhotní, tak jsem zvědavá... a protože jsem chlubilka, tak se chlubím, že mám za 2 týdny 3 kilča pryč 😉

tak papapapapapapapapapapa

len
25. únor 2009

Jé, holky, to si nemyslete, mně to občas taky ujede a tady na netu častěji než občas 😀 Fakt tu po sobě příspěvky třikrát nečtu a pak se nestačím divit... Ale myslím, že tu všechny dovedeme rozlišit občasný překlep či úlet od neznalosti a ignorance, že? 😉 Prostě když někdo napíše v každým druhým příspěvku "aby jsem" nebo "ranné těhotenství" (už jsem viděla i těhotenstvý), tak to evidentně nezvládá. Když mu to ujede občas a jinak píše OK, tak je to úlet a zbrklost - a do této druhé skupiny se snad řadím taky 😀

Jinak gratuluju Tuli k váhovému úbytku a těším se, že v červnu uděláme novou velkou stimulační partu s jediným cílem - do roka a do dne únorová miminka 😎

larri
25. únor 2009

Tuli,ani nevis jak jsem rada,ze nebudes cekat cely rok.Stejne by si nad tim celou dobu premyslela a nerikej,ze ne.A kdyz jsem pocitala tvoje 4 az 5 mesicu,tak mi to vyslo na cerven,cervenec.Takze zase na tom budeme skoro stejne 🙂
Vis,ja si porad rikam,ze kdyz jsme nemely transfer,tak jsme dostaly dalsi sanci a tak to melo byt.Kdyz jsem tady zacala,tak mi holky rikaly,ze si mne objednaji tak na brezen a potvrdila mi to i sestricka.No,nakonec to bylo vsechno o hodne driv a asi taky hodne uspechane.Takze ted se budu objednavat v breznu a zacinam jako od zacatku,akorat ted vim,do ceho jdu.Ted budu doufat,ze si vyzkousim i transfer.
Kdyz nas pujde do toho zase vice najednou,tak to bude veselejsi. 😉 Neni mozne,aby bylo vsude tolik smuly.Bylo to na vsech diskusich,ale uz to nekde byva veselejsi.

Tuli,jsi dobra s kilama,ja mam porad ted zravou a hlavne cokoladky.Ale musim se vzpamatovat a rikat si,ze ted to vyjde,tak at jsem zdrava a hezka mamina.A nevypadam jako cokoladova koule.Nic jineho nemusim.

Hrubki a preklepi prosym nekontrolovat,jynak uz nebudu styhat psat vubes. 😀 😀 😀

len
25. únor 2009

Larri, že je to intelektuálně náročné psát s těma hrubicema ZÁMĚRNĚ? 😀

klarka.k
25. únor 2009

Ahojky holky, jak čtu ty příspěvky, začínám být ještě více nervózní z výsledků testu. Vím, že tím asi nepomůžu. Co se má stát se stane. Ach jo, to čekání je děsný, viď Aknyt 🙂. Mám dotaz. Kdyby to teď nevyšlo, kdy půjdeme znovu? Na zmrazení nám žádná embrya nepřežila, takže bychom museli znovu od zažátku.

Jestli budete děvčata kontrolovat hrubky, tak se sem budu bát psát 😀. Ne, že bych neměla znalost našeho rodného jazyka, to ne, ale občas taky dokážu vyplodit nějakou blbost. Hlavně na chatu. Tady si to alespoň přečtu ještě jednou.

Jinak díky za podporu!!!! Všem vám také držím všechny palečky...i sobě 😀

klarka.k
25. únor 2009

Možná jsem zapoměla dodat, že jsme byli úplně poprvé.

aknyt
25. únor 2009

Ahoj holky 🙂
Tuli, to jsi dobrá, jak jdou kilča dolů!!! To bych taky potřebovala.

Larri, jen piš, rády tě tu vidíme. Navíc tato diskuze je docela jazykově v pohodě... asi tím, že jsme ještě nerodily 😀

Klárko, jsou to nervy. Ale asi nechám testík až na sobotu, minule jsem sice měla // 8 dní po ET, ale to byla dvojčátka a na to teď nevěřím.
Kdyby to teď nevyšlo, tak odmestruuješ, pak ještě jednu a můžeš začít dlouhý protokol.

len
25. únor 2009

Aknyt, zrada, takže na tvůj výsledek budu čekat týden? 😀 Ti snad písnu svýho mobila a nechám si poslat SMS 😀

aknyt
25. únor 2009

Len, že mě ponoukáš zrovna ty, která jsi vydržela těch předepsaných 14 dní 😀

nitenka
25. únor 2009

ahojky holky jdu vás jen pozdravit .-) já jsem zvláštní případ 🙂 doufám,že vás nevystraším,ale zase budu vzor kdyby náhodou se to přihodilo nikomu dalšímu... včera zese pohotovost a dneska stále silné krvácení.. jdu do caru už mám co dělat časově...mimčo je ok a prostě to mám tak jak to je .... mimčo je v pořádku a to krvácení mu zatím nevadí ani neubližuje,takže jde jen o mé nervy 🙂 a o nervy aknyt které vždy ubulená volám 🙂 jsem zv 😀 ědavá co mi dneska řeknou.. zase krvácím tak to uviděj na vlastní oči zatím jsem byla s krvácením jen na pohotovosti a v caru to bylo ok... tak papapa hezký den..nestíhám si to přečíst tak posílám a mažu mám už co dělat v 11,45 mám být na druhé straně Prahy pa

larri
25. únor 2009

Nitenko,nezlob 😉 Ja si nepripoustim,ze by to melo spatne dopadnout,takze si te vzdycky prectu,reknu si,ze ta mala stejne se bude drzet zuby,nehty,ktere jeste nema.Doufam,ze az napises,tak bude vsechno ok.

Klarko,kdyz by to nevyslo,tak se muzes pridat k nam,ale jelikoz to vyjde,tak my pujdem a ty budes s Aknyt mit takove ty divne chute.Jako ze,cokoladu s okurkou.

Holcicky,na vsechny myslim,je mi po vas smutno,ale musim bezet,protoze nesedim v kanclu,tak si vas doctu vecer nebo zitra rano.Pa