CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

nitenka
27. únor 2009

aknyt...stále moc a moc držím palečky.. prosím at se stane zázrak a ty písneš že na testíku // drž se 😉

klarka.k
27. únor 2009

Teda Nitenko, bude to záhul, ale vydrž to! Věřím, že to vše dobře dopadne...

nitenka
27. únor 2009

klárko ty jsi z Litoměřic to mestečko miluju 🙂 😀

klarka.k
27. únor 2009

jsem z Roudnice nad Labem, 20 km od Litoměřic

nitenka
27. únor 2009

jasně že vím,kde je roudnice jezdím tam na závody raftu .-)

klarka.k
27. únor 2009

a 45 km od Prahy 🙂

klarka.k
27. únor 2009

No vidíš, já ani nevím, že tu nějaké jsou 😀

nitenka
27. únor 2009

ten sever je má oblíbená oblast a Litoměřice jsou fakt krásný,nevím proč ale klidně bych tam bydlela 🙂 😀

nitenka
27. únor 2009

jsou pod mostem jak jsou chatičky u jezu 🙂 každé září až tam budu dám ti vědět .-)

klarka.k
27. únor 2009

Určitě, mě se tu taky líbí 🙂 Nehla bych se odtud ani na krok. Chvíli jsem bydlela v Praze a jsem ráda, že jsem zase zpátky tady 🙂

nitenka
27. únor 2009

Alešovi rodiče mají v Brnanech domeček až budu mít mimčo určitě tam sním budu jezdit .-)

nitenka
27. únor 2009

já se jako mladá v litoměřicích vyřádila 🙂 a dodnes tam mám hodně kamarádou .-)známejch...děláme s kamarádkou tábory pro postižené děti a v píštanech máme základnu na tom ostrově jak jsou potápěči,jezdím tam už roky 🙂 a do Roudnice jezdíme s postiženejma dětma závody,je to švanda... ale letos nevím, obě jsme těhulky 🙂od mala plánujeme,že otěhotníme stejně a vyšlo to jen je napřed o 3 měsíce 🙂

aknyt
28. únor 2009

Ahoj, tak dnes testík taky negativní a rudoška zatím nedorazila. Ale do večera daleko 😉
Od zítřka do úterý večer nebudu na netu, tak případně pošlu zprávičku po nitence... jestli bude teda co hlásit. Na krev půjdu případně ve středu.

nitenka
28. únor 2009

ahoj Týnko hned nakukuji jak to s tebou vypadá.. ach jo škoda že už se neukazujeta druhá ... ale ještě šance stále je..moc moc dál držím palce

larri
28. únor 2009

ja dneska mela krasny sen 🙂 .Vcera jsem se objednala do caru a dneska jsem se probudila s tim,ze jsem v 7tt,prirozene.

🙂

nitenka
28. únor 2009

larii tal to je hezký sen... 😉 neboj brzo už to bude doopravdy 🙂

aknyt
28. únor 2009

Ahoj holky,
tak hlásím, že dorazila MS a tím skočilo naše 4. IVF. ☹
V pondělí zavolám do CARu a zjistím, kdy by šlo jít na KET. Dál nevím, co bude, protože manžel nechce už do dalšího IVF jít 😢 Uvidím, jestli časem s tím něco zmůžu (penízky na to máme bokem už teď) a nebo je to jeho rozhodnutí trvalé...

Len, tobě na srazíku vrátím Utrouš, teď mi už k ničemu není 😉

nitenka
28. únor 2009

tynko ... ☹

ksu
28. únor 2009

Aknyt, je mi to moc lito. ☹ Priji ti brzke // po KET !!! Nas ceka 4. IVF, zatim nevim kdy.

larri
28. únor 2009

Tynko,ja nevim co na to rict ☹ Ono to bylo rychle za sebou,tak si dej cas,manzela premluvis.Pokud mate na to finance,tak on bude chtit taky,uvidis.Urcite je toho na neho moc.Myslim tim porad zklamani a oni se neumi vyplakat jako my.
Je to skoda,myslim na tebe. ☹

lenkacar
28. únor 2009

larri co kačátklo chodí sem? víš něco?

larri
1. bře 2009

leni,nechodi.Naposled jsem slysela o ni,kdyz prisla z nemocnice domu.

tulipanekps
1. bře 2009

dobré ránko, tak v rychlosti dočtu, co je tady nového...

tulipanekps
1. bře 2009

nitěnko, tak to je síla, ale děkuj bohu a novému panu mudrovi, že to odhalil a budeš mít snad už po trápení a třeba si začneš i těhu užívat...

tulipanekps
1. bře 2009

ahoj larri dobré ránko 😉 co ty dneska? máš volno?

tulipanekps
1. bře 2009

larri, tak to máš pěkný sníčky 😉

tulipanekps
1. bře 2009

aknyt, tak to mi je líto... uvidíš, že manža časem na další přistoupí, jen jsou to nervy. chjo... 😢

tulipanekps
1. bře 2009

tak nic, trpím tady samomluvou, tak letím k našim na obídek. páčko a pěkný zbytek neděle 😉

larri
1. bře 2009

Jo,jo Tuli mam volny cely vikend.Chci se jit podivat na Pankrac a kouknout na nejake kalhoty do posilky.Rozhodla jsem se pro sebe konecne neco udelat.
Mam porad chute na cokolady,ale az moc.Musim se zacit krotit.

tulipanekps
1. bře 2009

no já se taky snažím nežrat, ale do posilovny ne... tam mě nedostanou. budu asi doma jezdit na rotopedu, uvidím, jak se to povede... zatím dávám váhu dolů omezeným žraním. to já se do toho pustila od 9.2., takže zítra to budou 3 týdny a mám 4 kg dole a mám už i lepší pocit, že nejsem tak nafouklá, tak ještě 22 kilo a bude to ok 😀, ale ne 20 by stačilo.