• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

30. srpna 2016 
Já už se s tím léčím deset let, u Apo to samozřejmě vědí, ale stačí jim, že hodnoty jsou v normě a víc nikoho nezajímá. I když vlastně proč by mělo, že jo? :unamused: Jeden odběr za půl roku, denně megadávku tyroxinu a vlastně jsem zcela zdravá :grinning:
18. bře 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je pěkně na prd... fakt záleží na doktorech... ale říct je to v poho na děti to nemá vliv by stačilo...a nebo vystudovat medicínu a odpovědět si na všechno sama...tohle mi taky vadí...mlčí a člověk si pak domýšlí nesmysly...
18. bře 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj len, já mám taky neléčitelný chronický zánět ŠŽ, moje MUDr.to řeší tak, že mi už po druhé přidala dávky euthyroxu, zkontrolovala na jaké vyšetření krve mě poslali v CARu – byla spokojená a napsala sáhodlouhou zprávu pro Apolináře. No a tam si to MUDr. přečetla, kývla a vrátila. To vše. Čekala jsem, že to alespoň založí do složky.
18. bře 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Kralko, mně do složky napsali - léčena se ŠŽ, substituce letrox 150. Přitom beru 5x týdně 150 a 2x 100, čili v průměru 135, ale to už je moc počítání :wink: Dokonce pak po revizi nejen, že mi léky nedali (byla jsem tam přes noc), ale ani se neobtěžovali mě aspoň zeptat, jestli jsem si je donesla z domova a vzala sama :grinning:
A naopak v endokrinologickým ústavu mají v mé složce poznámku - léčena v centru IVF. Toť vše :wink: Že mám za sebou přes dva roky léčby, 4 inseminace, IVF a potrat, že mám cykly pouhý tři týdny, to endokrinology nezajímá, stejně jako nezajímá gynekology, co mám konkrétně za nemoc, jak dlouho se s ní léčím, že mi co dva roky navyšujou dávku léků...
Pardon, křivdila bych Řežábkovi, ten mou dávku léků okomentoval - no to je docela dost :grinning:
18. bře 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě to zvyšují jen na zimu a teď kvůli snažení o těhu mám 100. Mě taky vadí, že se někdo nezajímá o věc kompletně. S tou ŠŽ – nebyla jsi někdy u MUDr. Zdeňka Nováka na Praze 1, Palackého 5? Já u něj byla na punkci a ten člověk je fakt machr. Třeba by ti pomohl. Léčíš se dlouho a ty hodnoty by asi neměli kolísat, aby ti museli takhle navyšovat dávky. Ale to je jen můj laický pohled.
18. bře 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: nevím zdda se to hodí,ale držíte mi palečky tak dnešní kontrola na 1 poprvé bez nervíků :slight_smile: mimi je v pořádku a já taky hematomy fuč a prcek už je mimo nebezpečí..i když víme že nikdy nevíme,ale ten velkej krok je za náma..dneska jsem spokojená a v klidu...
poslala jsem sem Ivu je to fajn holčina díky že jse jí poradily :slight_smile:
18. bře 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nitenko, tak gratuluju k první klidné kontrole, jen tak dál :wink:
18. bře 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Ivo,utikej pryc z gyncentra z Ostravy.Vsichni tam utikaji.pryc.Holky jezdi do Polanky nebo do Olomouce.Ale i tam se plati,ikdyz ne tolik,co v gyncentru.Jsem z Opavy a uz jsem psala,ze moje sestrenice v Ostrave za 2.IVF dala 70 000kc.Ted si davaji pauzu,ale porad do ni hustime,at jde prac.Tam to maji na kseft a ne aby ti pomohli.
Ty jsi primo z Ostravy?

Nitenko,moc a moc gratuluji a myslim porad na tebe.
18. bře 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nitenko, paráda, gratuluju! :dizzy_face:

Kralko, mně se to postupně rokama zhoršuje, i když za poslední tři roky beru dávky pořád stejný. Ale jinak tak co dva roky mi to mírně navýšili: 50-75-90-100-115-125-135, no a tam jsem teď.
Chodím do endokrinologického ústavu na Národní, takže mě všichni přesvědčují, že jsem v těch nejlepších rukou, jenomže to znamená 2x do roka sebrat jednu zkumavku krve a pak se mě během dvou minut zeptat, kolik vážím, říct mi, že je to dobrý, předepsat na další půlrok léky a sbohem, přijďte zase v říjnu...
18. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: ahojky tak manža jede na hokej a tak zejtra budu volat už se docela teším co mi řeknou :dizzy_face:
18. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nitěnko, super, super , super. Holka naše, držím pěstičky, ať teď už máš kliídek na furt a samou radost.
18. bře 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holky.
Nitěnko - moc gratuluji a držím pěstičky at už je to vše tak jak má být v pořádku:slight_smile:)))
Holky s tou štínou žlázou je to teda trápení - to já vůbec neznám... obdivuji Vás. Ale je dobře, že jsou léky co dovedou pomoci!!!
Dnes ve 13.30 padne ortel:slight_smile: tak mi držte prosím taky palce ať to aspon můžeme zkusit nainseminovat:slight_smile:
19. bře 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko...
Nitenko moc gratuluju ke krásnému výsledku a jen tak dál...
Lenickan budu držet pěstičky, mě to čeká zítra v 10:45 tak se třeba příští týden sejdeme...:slight_smile:
Danusss pěkně se na všechno vyptej ať jsi v klídku a můžeš se připravovat na dalšího mimíska..

Jo jinak nevíte kdo mi ukradl jaro? :frowning2: Já se ráno probudím a široko daleko jenom sníh brrrrrrrrrr :rolling_eyes:
19. bře 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no s tím sněhem je to tragédie:( taky jsme byla ráno šíleně zklamaná:slight_smile:
Modroocko to by bylo fajn, nevím na kdy by mi inseminace vyšla dnes jsem 10DC možná pondělí, úterý?
19. bře 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem na tom stejně OPU pondělí úterý ale vše se rozhodne zítra... ale to bysme se asi stejně nepotkaly, protože mě budou propouštět tak kolem jedný a nevím kdy IUI dělají ale asi spíš dopolko... ale bylo by to fajn..:slight_smile:
19. bře 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo já jen tak odhaduju, je možné že mi to nebudou dělat vůbec kůli nadúrodě - kdo ví:slight_smile:)
ty tam půjdeš sama? Já půjdu s manžou.
19. bře 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to já taky, bez něj by mě nepustili domů... Ráno odevzdá svůj vzorek a odpoledne si společně vyslechneme verdikt a pojedeme domů.
19. bře 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
modroočko a jaký jsi DC? A kolik pícháš? Máš fostimon?
19. bře 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo mám fostimon jednu po třech kusech denně a dnes mám 7. dávku takže 8DC Ty jsi o den nebo dva napřed myslílm..
19. bře 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám fostimon jednu denně tzn. 75iu a jsem 10DC.
Máš nějaké příznaky - bolení bříška a tak?
19. bře 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na to že jedeš jen po jedný tak Ti rostou moc hezky...já jsem při prvním pokusu vypotřebovala 29 ampulek takže jen tak tak...:frowning2: Jinak bříško bolí bolí, teda spíš takový okamžitý křeče ale od včerejška tlačí stále a neustále..ale mám málo folikulek takže to není tak hrozný..ale jinak mi nic není...co Ty snášíš to dobře?
19. bře 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u mne chtějí max 3 folíky takže mám nejnižší dávky:slight_smile:
Já to právě snáším dobře - bříško trošku nafouklé a sem tam křeč ale jinak nic. Tak jsem zvědavá jak to bude vypadat - protože jestli jich tam bude třeba 5 tak mi to neudělají:(
19. bře 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejně je to všechno tak nespravedlivý..ty co jich chtějí hodně jich mají málo a naopak.. No ale napadlo mě, že jestli si měla problémy s normální ovulací, tak Tě třeba teď rozhýbali a příště to půjde samo...někdy stračí jen popostrčit a jestli nemáš žádný další problémy a manža má dobrý spermio tak to třeba zvládnete bez pomoci..ale pořád je tu šance teď a já myslím že to dobře dopadne...:wink:
19. bře 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám PCO - takže neovuluju. je to možné že mne nakopli:slight_smile:
19. bře 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to tak nespravedlivé - jsou ženský co otěhotní ani to nechtějí a ty co po tom touží nic.
Držím palečky nám obou - ty abys jich měla co nejvíce a já jeden, dva max 3:slight_smile:)
Jiné problémy než PCO nemáme, manža spermio v normě.
19. bře 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hele přinejhorším mi dáš ty co budeš mít na víc...:slight_smile:
Jojo ale ta spravedlnost na světě není... u nás jiná možnost než IVF není takže se modlíme, aby to tentokrát dopadlo lépe OPU počínaje a tím dalším konče... ale protože jsem se zařekla, že teď to vyjde, tak to vyjde a hotovo... už jsem 2x prateta tak to by bylo abych nebyla i máma...
19. bře 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky myslím že to vyjde:slight_smile:
19. bře 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně... letos to vyjde všem co opravdu chtějí.... povinně.. :grinning:
19. bře 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
modroočko a jaký vy máte problém? Spermio? My se snažíme již 2 roky:(
19. bře 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len a tobě nedělají každý pul rok UTZ? Mě ano.
Já jdu zítra k Apo. na měření folíků po clostilu. Tak jsem zvědavá jestli se stal zázrak a bude na mě tentorkát fungovat.
Gratuluji Nitence a držím palce na hladký průběh zbytku těhotenství.
Přidávám se k pokynu povinně těhtonět....všem :dizzy_face:
19. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek