• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

30. srpna 2016 
aknyt budu moc a moc držet palečky.
My měli tentokrát 120mil/ml ale hodně špatných 90% patalogických. Ale prej 20milionů zbylo po pročištění takže prý v normě...
25. bře 2009 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
No, na sedmý pokus, když mi po dvou IUI navrhovali hned IVF, tak by mě zajímalo, kdo se u nich k těm 7 pokusům dohrabe :grinning: Já absolvovala 4, jenomže mi pořád zdůrazňovali, že v nich mám stejnou šanci jako v normálním cyklu, jenomže já pravidelně ovuluju...
Jinak my mívali taky větší % než je norma těch patologických, ale zase množství to vyrovnalo. 10 % ze 120 mil. je pořád víc než 50 % ze 20 mil., no ne? :wink:
25. bře 2009 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Tý jo Leni 120 mil ted si představ, že by byly všechny v pohodě... by si rodila i kdyby si nechtěla... :-d
25. bře 2009 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, 120 milionů spermií bychom nedali dohromady ani kdybychom posbírali všechny, co tam kdy odevzdal :grinning:
To je teda výkon!!!
25. bře 2009 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
no vždycky jsme měli tak 50mil a ted todle... ale manžel si to pochvaloval jen co vylezl že to byla kvalitka:slight_smile:
no důležité je, že tam něco je aby se dalo dělat iUI:slight_smile: a klidně jich těch 7 prubnu...:slight_smile: pokud by mi je teda u Apoli udělali
25. bře 2009 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenicko teď jsem brouzdala po netu a zjistila jsem, že je teď pro nás velice důležitý vitamin E, který zlepšuje stav buněk ve výstelce dělohy a ulehčuje nidaci...:slight_smile: takže doporučuji k O kus masa se salátem a mléčný koktejl... :wink:
25. bře 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem se objednala na konzultaci kvůli trombofilní mutaci, ale nejbližší termín byl až 14.5. :frowning2: Tak vůbec nevím, jestli půjdu do akce v květnu... a čekat do září se mi nechce :cry: ... a risknout to se mi taky nechce.
25. bře 2009 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Aknyt z Tebe bude za chvíli doktorka, smím se zeptat k čemu to je nebo co to způsobuje, já si nedokážu představit jestli to je dobrý nebo zlý..
25. bře 2009 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Pokud jsem to dobře pochopila, tak to může způsobovat mikro sraženinky krve, které by mohly komplikovat přenos krve mezi dělohou a embryjkem a vést k potratu nebo špatnému vývoji placenty. Tak jsem to pochopila od MUDry, ale fak nevím, jestli je to přesné. A ona mě poslala na konzultaci, jestli na to mám něco užívat a případně kdy...
25. bře 2009 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Aknyt, nezjišťují ty trombofilní mutace při genetice?

Jednou jsem se na ten vitamín E ptala táty (potravinářskej chemik), tak mi říkal - jo, kdysi se prokázalo, že u potkanů zvyšuje plodnost (kterej blbec zvyšuje plodnost potkanům? :grinning: ), tak to pro jistotu doporučujou i lidem :grinning: Ale je pravda, že můj táta má vůbec takový trochu odlišný názory, než bývá zvykem, třeba hrozně zatracuje mánii kolem olivovýho oleje a místo toho ujíždíme na olejích lisovaných ze všech možných i nemožných semen (třeba z jadýrek hroznovýho vína, z bodláků nebo peciček černýho rybízu) :grinning: No když už nic jinýho, aspoň je to levnější a mezi námi, taky mi to víc chutná :wink:
25. bře 2009 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ježiš, co to naše tělo všechno nevymyslí... každopádně Ti přeju aby to bylo v pohodě... i když na druhou stranu, když by našli něco co se dá léčit a vyřešit tak problémy nebylo by to taky špatný... ach jo my lidi jsme tak komplikovaný.. :frowning2:
25. bře 2009 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Ti děkuju Len, jsem myslela, co pro sebe neudělám a on ze mě nakonec bude plodnej potkan..:slight_smile: ale zase to je inteligentní zvířátko.. Jinak co se týče olejů nejradši mám sádlo..strejdovi po "bajpásu" doktoři zakázali jakékoli oleje s tím, že sádlo lidské tělo snáší mnohem líp a nic se z něj neusazuje či co...(pokud ho nejíme nahusto) dokonce i jizvu si měl mazat sádlem...
25. bře 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Modroocko, ale zase kdo ví, zkazit se tím snad nic nedá :wink: Já jsem v tomhle hroznej skeptik, ale hlodavce mám ráda, chovali jsme myši a křečky a pravda je, že tu jejich plodnost jim můžeme jenom závidět... Trochu mi to připomíná zde občas propagovanou teorii, že otěhotnět se dá kdykoli, stačí jeden pořádnej orgasmus a ženská ovuluje (o tom, jak a kde se tam vezme kdykoli k ovulaci připravený folikul teorie mlčí) - sakra, copak jsme kočky, abychom měly provokovanou ovulaci? Nebo ty myši, můžou zabřeznout co dva dny... Ale jinak je to rozmnožování ve zvířecí říši strašně zajímavý, četly jste o myšici křovinné a jejích spermiových vláčcích? :slight_smile:
25. bře 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
já dlabu už delší dobu listovku, selen a zinek s vitamínem E, tak jen pro dobrý pocit:slight_smile:
Nějak mne píchá v bříše:( na té straně odkud byl folík:(
25. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, listovku mám doporučenou z genetiky, ta je prokázaná. A selzink je zase super na vlasy a nehty a tak :slight_smile: I když ten teda nezobu, jen tu listovku, když už to teda mám ofiko doporučený černý na bílým. Jenomže ta není proto, že by se s ní dalo snáz otěhotnět, ale když už bych otěhotněla, snižuje pravděpodobnost vývojových vad...
25. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Listovku mám taky doporučenou z genetiky. Na genetice ty trombofilní mutace asi nedělali, genetiku máme OK. Snad nebude nic potřeba, kromě tý listovky a dalších B vitamínů.
25. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak listovku dlabu taky..mám ji v kombinaci s béčkama, pak každý ráno šumák céčka, abych zase někde něco nechytla a zase začnu Calibrum babyplan..tam je všechno potřebný...:slight_smile:
25. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Vidíš, já byla přesvědčená, že to tam dělají, aspoň teda spoustě holek, co nějaký trombomutace našli, se o tom dozvěděla právě z genetiky...
25. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
No, na Calibrum kašlu, nějak ty komplexní vitamíny považuju za tahání peněz z kapsy, známe farmaceutický koncerny, že :wink: Ale ty béčka jsou v tý úplně nejlevnější listovce, prý se tak líp vstřebává, či co. Takže vlastně s listovkou do sebe cpu i béčka :grinning: No nic, jdu na trh pro zeleninu, to jsou stejně ty nejlepší vitamíny :wink:
25. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak zelenina je nejlepší...to bezesporu... a co se týče calibra mám jen samý dobrý reference, hlavně teda ta druhá etapa od II. trimstru, jen ty děti jsou po nich nějaký velký... kombinuju všechno, ovoce, zeleninu, dobrý jídlo a i vitaminy ..
25. bře 2009 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
No já teda vitamíny moc nebaštím jen to co jsem psala - myslím si o tom taky svoje, ale určitě je to pro dobrý pocit toho kdo tomu věři...:slight_smile: a třeba to fakt účinkuje:slight_smile:
Právě se cpu šopáčkem:slight_smile:
25. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj lenicko, tak čtu, že vše proběhlo. tak co, jak se cítíš, už máš příznaky? :grinning: třeba z toho bude něco pod stromeček :wink:

jinak k tomu babyplanu - prý to není to pravé ořechové, je to předávkové nějakým vitamínem a nepřirozeně po tom přibírá matka i případné dítě.
25. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
No, jestli kombinuješ ovoce, zeleninu a dobrý jídlo, tak jsou ty komplexní vitamíny vážně zbytečný :wink: Neuškodí, ale přínos taky žádnej nemaj... Ale jak píše Lenicka, když z toho má někdo dobrej pocit, povolený je úplně všecko :grinning: Jsem kdysi do jedný diskuze napsala, že zatímco si jiní měsíce kupují drahý vitamíny, já si radši koupím něco hezkýho na sebe :grinning: A výsledek je takovej, že z těch vitamínů ještě nikdo neotěhotněl, ale já mám aspoň pěknej ohoz :grinning: No nic, mějte se, fakt jdu pro tu zeleninu, taky bude šopáček :wink:
25. bře 2009 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
majo jojo to je ten druhej nevím jak se jmenuje, ale neplatí to vždy, kamarádka ho brala celý těhotenství a přibrala 7 kg a prcek měl 3,5 kg, takže úplně v normálu..
No a jinak běžná strava by mohla stačit, ale já jsem náchylná na záněty moč. trubic takže mám vitaminy místo následné léčby..(mít 7x za rok antibiotiky není nic moc) takže já zůstávám u svého šumivýho céčka, listovky s béčkama a ranní kávy...
25. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
modroočko no já sem letos taky skončila s ezánětem moč. cest jelikož jsme tu měli v kanclu 16. 17. stupnů... tak jsem nastydla, naštěstí mi nedali antibiotika (zachytila jsem to brzy) ale jiné sulfonamidy nebo jak se to jmenovalo:slight_smile: a dobrý. Ted si balím břicho a záda do šály at si každej myslí co chce:slight_smile: beztak tu každej chodí v lyžařským svetru:slight_smile:
majo: zatím nic, ani po tom pregnylu nic... to je divný vid?
25. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
jen 7kg to bych chtěla taky děsím se nějakého přírustku jako 20kg a tak:slight_smile:
25. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenicko šála kolem zad je můj přítel už léta, ale ne kvůli močáku, ale zádům, já jsem zatím nikdy neprochladla, vždycky to bylo bakteriální a zjistila jsem, že to dělalo koupání ve vaně... takže jedu na sprchu a fakt se to zlepšilo vyhýbám se bazénům, výřivkám a chlorovaný vodě (my máme vodu ze studny - naštěstí) jako první pomoc používám Rowatinex, je úžasnej, ale strašlivej driják...
25. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, váhy se bojím taky..s mojí výškou 183 cm ze mě bude godzila... :slight_smile: doufám, že budu po mamce, ta byla v poho...se mnou dokonce měla při porodu míň než před otěhotněním, ale vážila skoro metrák takže bylo z čeho brát..navíc celý těhotenství měla žlučníkový záchvaty.. :confounded:
25. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
modroočko, 7kg?? to bych taky chtěla, to byla po porodu asi hubenější než před těh :wink: já teda z "psychologického" hlediska zobu právě tu levnou listovku s béčkama a magnézko a pak mám od šamanky jakésik kapací fytominerály s v tom je prý všechno snad včetně zlata, stříbra, drahým kamenů :grinning: a cítím se ok, tak je to asi ok :wink:

leničko, a co ovula, bolela nebo nic? mně ten clostil nějak rozpumprlíkoval na měsíce dopředu (nebo že by ty bylinné přípravky), poslední jsem měla před těh v prosinci a ještě teď zase cítím v první půlce cyklu vaječníky. zítra jdu k bednářovi, tak jsem zvědaná, jestli třeba na utz nebude nějaká olbřímí cysta nebo podobný bazmek. taky jsem zvědavá, co mi navrhne za léčbu.
25. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Nebyla hubenější přišla mi stejná jako před, a to jí taky moc závidím... neteř při prvním těhu přibrala 25kg a při druhém jen 10kg.. pak mám kámošku, která je stejně vysoká jak já a ve třetím měsící vážila 56kg (já v té době o 20kg víc) a při porodu asi 64kg, teď vypadá jako by dítě vůbec neměla.. nechápu to...

Jo a jinak Leničko to že tě píchá v bříšku bych řekla že je dobrý znamení..folík se hlásí a ovulace se rozjíždí... já mám břicho citlivý při ovu tak 3 den po začátku taky prsa bolí a jsem víc unavená... když to přišlo poprvé myslela jsem že jsem těhotná, ale až pak mi došlo co to bylo... :slight_smile:
25. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek