CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

aknyt
31. bře 2009

Ono by mě to tak nedráždilo (asi), kdyby to nebylo nadepsané "lékařská zpráva" a nedávalo se to orazítkované jako oficiální dokument 😖

len
31. bře 2009

No, četlas někdy policejní protokol? 😉

papus
31. bře 2009

doufám,že to nějak vymyslí a vyjde to měj se hezky a páááááá 🙂

aknyt
31. bře 2009

Ty moje dva byly kupodivu bez hrubek a byl i dodržen slovosled. Jeden mám z Prahy a druhý od nás. Asi jsem měla štěstí. A navíc od lékařů očekávám přece jenom víc než od policajtů 😉 Třeba jim korektury dělala Kafi 😀

len
31. bře 2009

Já mám jenom jeden, ale ten stojí za to 😀 S Kafi jsi asi uhodila hřebík na hlavičku 😀

modroocka2
31. bře 2009

Tak já to opíšu:

Dnes proveden embryotransfer 2 embrya.

Dále doporučujeme:

Utrogestan v dávce 2 globulky do pochvy hluboko zavést po přibližně 8 hodinách, tedyx 3x denně(ráno poprobuzení, večer před ulehnutím a přibližně uprostřed mezi tím polední dávku), brát celkem 15 dní tedy využít všechny 3 krabičky Utrogestanu. Při slabém špinění nebo zakrvácení Utrogestan nepřerušujte. Pokud by ale přišlo krvácení charakteru jasné typické menstruace, ukončete ho - v tom případě nemá smysl ho brát celých 15 dní.

- bez pohlavního styku 5 dní, vyvarovat se přehřátí organismu (sauna, slunění)

- za 14-17 dní (tedy za 2 - 2,5 týdne) od embryotransferu proveďte si gravitest a zavolejte nám výsledek na tel224967418. Pro jistotu prosím proveďte si gravitest i v případě, že menstruace přijde! Test je pozitivní, když se objeví 2 čárky. Testovací čárka je skoro vždy slabší a méně výrazná, než čárka kontrolní, i v tomto případě je tedy výsledek pozitivní.

Bude-li gravitest positivní, objednejte se na UZ vyšetření, na termín přibližně 4 týdny od odběru oocytů (neboli za přibližně 3 týdny od embryotransferu).

Držíme palce a přejeme hodně zdaru!

ufffff

aknyt
31. bře 2009

Modroocko, to je výkon. Jak na to tak koukám, tak zmizela pouze ta věta, že potom již není potřebí, která byla za tím "využít všechny 3 krabičky Utrogestanu." Jinak všechno ostatní (chybějící a přebývající čárky, nesrovnalost v pozitivní a positivní a mizerný slovosled) tam zůstalo. To jsem čekala tedy razantnější změnu.

len
31. bře 2009

Tak já jim provedu korekturu zcela zdarma tady - stačí zkopírovat 😀

Dnes proveden embryotransfer 2 embryaí.

Po transferu doporučujeme:

Utrogestan zavádějte v dávce 2 globulky hluboko do pochvy 3x denně, přibližně po 8 hodinách (ráno po probuzení, večer před ulehnutím a přibližně uprostřed mezi tím polední dávku). Užívejte ho celkem 15 dní, tedy užijte všechny 3 krabičky Utrogestanu. Při slabém špinění nebo zakrvácení Utrogestan nepřerušujte. Pokud by ale přišlo krvácení charakteru jasné typické menstruace, užívání Utrogestanu ukončete - v tom případě nemá smysl ho brát celých 15 dní.

- bez pohlavního styku buďte 5 dní, vyvarujte se přehřátí organismu (sauna, slunění)

- za 14-17 dní (tedy za 2 - 2,5 týdne) od embryotransferu si proveďte gravitest a výsledek nám zavolejte na tel. 224967418. Pro jistotu si prosím proveďte gravitest i v případě, že menstruace přijde! Test je pozitivní, když se objeví 2 čárky. Testovací čárka je skoro vždy slabší a méně výrazná než čárka kontrolní, i v tomto případě je tedy výsledek pozitivní.

Bude-li gravitest poyitivní, objednejte se na UZ vyšetření na termín přibližně 4 týdny od odběru oocytů (neboli za přibližně 3 týdny od embryotransferu).

Držíme palce a přejeme hodně zdaru!

len
31. bře 2009

Pardon, ještě lépe 😀

Dnes proveden embryotransfer 2 embryaí.

Po transferu doporučujeme:

Utrogestan zavádějte v dávce 2 globulky hluboko do pochvy 3x denně, přibližně po 8 hodinách (ráno po probuzení, večer před ulehnutím a přibližně uprostřed mezi tím polední dávku). Užívejte ho celkem 15 dní, tedy užijte všechny 3 krabičky Utrogestanu. Při slabém špinění nebo zakrvácení Utrogestan nepřerušujte. Pokud by ale přišlo krvácení charakteru jasné typické menstruace, užívání Utrogestanu ukončete - v tom případě nemá smysl ho brát celých 15 dní.

Bez pohlavního styku buďte 5 dní, vyvarujte se přehřátí organismu (sauna, slunění).

Za 14-17 dní (tedy za 2 - 2,5 týdne) od embryotransferu si proveďte gravitest a výsledek nám zavolejte na tel. 224967418. Pro jistotu si prosím proveďte gravitest i v případě, že menstruace přijde! Test je pozitivní, když se objeví 2 čárky. Testovací čárka je skoro vždy slabší a méně výrazná než čárka kontrolní, i v tomto případě je tedy výsledek pozitivní.

Bude-li gravitest pozitivní, objednejte se na UZ vyšetření na termín přibližně 4 týdny od odběru oocytů (neboli za přibližně 3 týdny od embryotransferu).

Držíme palce a přejeme hodně zdaru!

len
31. bře 2009

embryí

aknyt
31. bře 2009

Len, ještě bych dala "prosím" mezi čárky a bylo by to úplně v pořádku 😉

len
31. bře 2009

jinak opakování slov je zcela záměrné, není to slohovka 😉

len
31. bře 2009

Jo, vidíš, to jsem přehlídla. Takže definitivní verze (doufám, že už ji po transferu dostanu 😉 )

Dnes proveden embryotransfer 2 embryí.

Po transferu doporučujeme:

Utrogestan zavádějte v dávce 2 globulky hluboko do pochvy 3x denně, přibližně po 8 hodinách (ráno po probuzení, večer před ulehnutím a přibližně uprostřed mezi tím polední dávku). Užívejte ho celkem 15 dní, tedy užijte všechny 3 krabičky Utrogestanu. Při slabém špinění nebo zakrvácení Utrogestan nepřerušujte. Pokud by ale přišlo krvácení charakteru jasné typické menstruace, užívání Utrogestanu ukončete - v tom případě nemá smysl ho brát celých 15 dní.

Bez pohlavního styku buďte 5 dní, vyvarujte se přehřátí organismu (sauna, slunění).

Za 14-17 dní (tedy za 2 - 2,5 týdne) od embryotransferu si proveďte gravitest a výsledek nám zavolejte na tel. 224967418. Pro jistotu si, prosím, proveďte gravitest i v případě, že menstruace přijde! Test je pozitivní, když se objeví 2 čárky. Testovací čárka je skoro vždy slabší a méně výrazná než čárka kontrolní, i v tomto případě je tedy výsledek pozitivní.

Bude-li gravitest pozitivní, objednejte se na UZ vyšetření na termín přibližně 4 týdny od odběru oocytů (neboli za přibližně 3 týdny od embryotransferu).

Držíme palce a přejeme hodně zdaru!

aknyt
31. bře 2009

Len, tak to je paráda 🙂 Kéž by to i četli a opravili místo úprav 😀 Leda že by jim dala Kafi echo, když tu šmíruje.

aknyt
31. bře 2009

ješte taková drobnůstka... napsala bych spíš využijte všechny 3 krabičky. Ono to "užijte 3 krabičky" by mohlo vést u méně pozorných k předávkování progesteronem 😀

modroocka2
31. bře 2009

no já snad nakonec pochopím co mám dělat...🙂

aknyt
31. bře 2009

Modroocko, stejně jsem zjistila, že to holky ani nečtou. Já to četla poprvé a pak už jsem jen sledovala změny 😉

len
31. bře 2009

Já bych tam přidala ještě větu - další krabičky Utrogestanu již nejsou zapotřebí, i když jste těhotná. Protože já plašila, že už žádný nemám, když jsem otěhotněla, přitom fakt potřeba nebyl...

aknyt
31. bře 2009

No vidíš... a já mám zrovna lepší pocit, když ho mám 🙂
Zajímalo by mě, jestli mi přijde IP od nejmenované sestry a nebo jestli osočí někoho jiného, že o ní napsal, že "šmíruje" 😀

len
31. bře 2009

Nepřijde, ona zásadně nereaguje, ani neodpovídá na IP 😉

aknyt
31. bře 2009

Ono je to asi individuální, protože jsou holky, které s Utroušem MS nedostanou a nepotratí samovolně... a já mám MS nezávisle na Utrouši a potrat se mi taky spustil i když jsem ho po návratu z CHomutova zase začla brát.

aknyt
31. bře 2009

Ale posílá je, ne?

len
31. bře 2009

Nojo, kdo ví, jak by to bylo... Ale v tvém případě je to jasné, já jenom že jsem naprosto zbytečně panikařila, že došel, naštěstí jsem teda napsala Řežábkovi, který mě do půl hodiny uklidnil dvouslovným mailem 😀

Mějte se, mizím na Matějskou 🙂

aknyt
31. bře 2009

Papa a užij si ji 🙂

modroocka2
31. bře 2009

Tak jsem právě byla účastníkem práce dopravní inspekce..normálně přijeli až k nám a ptali se na policejní kontrolu z 20.3. autem jel manža, takže popisoval co chtěli, jestli si vyžádali doklady, jestli dejchal (bylo po Josefu, tak není divu) a jestli náhodou neplatil pokutu bez bloků..je super že to kontrolujou, ale nevím jestli by někdo přiznal, že podvedl..ale docela jsem se lekla..auto je psaný na něj a já v tu dobu byla na cestě k APO.. měli papíry o mě i s fotkou...🙂

aknyt
31. bře 2009

Tak s tím jsem se teda nesetkala. U nás to byla vždy rovnou pokuta a nebo přestupková komise, když to byla fotka z jiného regionu (naše nejdražší foto za 2000 a ještě nám ho ani nedali) 😀

modroocka2
31. bře 2009

Jenže manža nic neprovedl...byla to jen namátková kontrola...ale možná právě proto je to podezřelé, když nedostal pokutu, jestli to klucíííí chlupatý nějak nezaonačili...

aknyt
31. bře 2009

To je klidně možné, že tam byla nějaká nesrovnalost, tak to prověřovali. Ale i tak je to divné.

saralinda
autor
31. bře 2009

Holky, vy teda valíte.
Len, to je mi líto. Ale tvůj plán jít před stimulkou na neschopenku mně ve tvé situaci přijde docela adekvátním řešením. Někoho najdeš, kdo ti tu neschopenku napíše. Když tak trochu přibarvíš, jak ti je blbě a jak nejsi schopná fungovat. prostě nebudeš chvíli hrdinka.

IUIačkám držím pěsti.

Jinak já stále bez mršky ☹ Dnes jsem 49DC, na testu 1/ a MS nikde, takže zítra se asi už objednám k Dr. nebo k Apoli.

Jinak přidávám se k představování - bezdětná ☹ , 27 let, snažíme se 1,5 roku (takže tady docela zajíček 😀 ), do přítelovi 30 už to taky nestihneme.

aknyt
31. bře 2009

Jak na to tak koukám, tak jsem tu jediná, které táhne na 40 😖 Vy jste tu samý mladý. No, co nadělám, někdo tu ten starý moudrý musí být 😀