• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

24. února 2017 
No, hodit, já je měla taky :wink: Ale chodila jsem s tím do práce... Říkám si, že zajdu za obvoďačkou předem, přeci jen mám zkušenosti, jaké to bylo minule, tak se dá předpokládat, že to bude stejné :unamused:
8. dub 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je fakt že můj gyndr. by mi to taky napsal... tak jako to má moodroočka

jinak holky mrcha je tady!!! Asi mi bude špatně:(( cítím to...
Jinak luteální fáze 14D.
8. dub 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
14 dní je ideální :slight_smile: no tak už máš aspoň jasno :frowning2: A příště víš, do čeho půjdeš :wink:
8. dub 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
17.4 v pátek ultrazvuk u Jarošové:slight_smile:
8. dub 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono to len může být příště zase jinak vždyt víš jak je to při těch práškách:slight_smile:)

Holky musím říct že po dlouhé době mi je opravdu dobře... takový optimismus a dobrou náladu mám v sobě:slight_smile:
8. dub 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted se zase budu modlit aby folík rostl:slight_smile:
8. dub 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, luteální fáze by měla být pořád stejně dlouhá, když jsi nebrala Utrogestan :slight_smile: No a aspoň máš poučení, že jakékoli "příznaky" mohou znamenat cokoli :wink:
8. dub 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím že skutečně poučená budu až budu těhu:slight_smile:))
No já si myslím že těch 14 dní mám. Jelikoš zhruba před rokem a půl jsem dle bt a dle ovulačních testu měla ovulaci ale 33DC a ms dorazila 14 dní nato...
8. dub 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Modroočko vy máte zahrádku?
8. dub 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zase same spatne zpravy,jak to? Ale ted nas na to bude vic a otehotnime vsechny najednou.

Ja byla ted na utz a jsem domluvena na ten cerven,jak jsem chtela.Ted nebudu ale pichat Fostomon,ale Merional.
Vcera jasem byla u zubarky konecne a vrtala mi dva zuby a pokud to neprestane bolet,vytahne mi nerv.Kdyz me kontrolovala,tak rikala,ze je to v pohode a kdyz videla rtg,tak presne vedela,proc mne to tak boli.Diry jako vrata,ale hodne hluboke.Takze ted to mam na stridacku zubar,car.Zubare musim ale co nejdrive vyresit,protoze ted otehotnim a uz by to neslo. :wink:

A ja opet bezim do prace,dneska je zase hezky,tak bude moooc lidi.
8. dub 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak za 14 dní si mám nechat píchnout injekci a pak 5.5 na ultrazvuk a pak se uvidí co dál :dizzy_face: jinak přeji všem krásný den
8. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasus a jakou injekci?
8. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké odpoledne holky..
Byli jsme s manžou na velkých nákupech zákl. věci a pak něco ven... koupili jsme si dvě houpací lehátka a jsou super, hned jsme se v nich zabydleli a bylo to úúúúžasný...
Jinak Leničko my máme takouvou 1500m2 malou zahrádku... :slight_smile:
8. dub 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, předpokládám že zastavovací injekci, Zoladex, Diphereline nebo tak něco, uspí to vaječníky a hypofýzu a vůbec, skoro přechod (včetně návalů) :wink:
8. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len díky Zoladexu je teď moje kamarádka na začátku 4. měsíce těhotenství...:slight_smile: pozdrželo jí to ovulace a skoromanžovi se podařilo přesně zamířit a už mají 6,5 cm...:slight_smile:
8. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, ale to měla jako součást nějaké léčby, ne? IVF nebo léčbu endometriózy nebo tak, jen tak z plezíru tyhle injekce nedávají (mám pocit, že pojišťovnu vyjde skoro na 10 litrů :zipper_mouth: ), navíc bez indikace by to k ničemu nebylo...
8. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no byla to úplně náhoda...chystala se na dlouhý protokol no a už k němu nedošla...:slight_smile: ale užila si svoje, blbá štítná žláza, nádor na podvěsku mozkovým, prodělala OHSS (při prvních pokusech léčby) a podobné krásy..:frowning2:
8. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak to ten Zoladex asi nezabral, jak měl :wink: Protože když zabere, tak vaječníky parádně usnou a probudí je až stimulace... Ale to je jedno, výsledek je nejdůležitější :slight_smile:
8. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tohle jí řekl Mašata..že jak to začala brzdit, tak jí to pozdrželo resp. zmrazilo ovulaci takže ji měla delší a v tu chvíli se povedlo..bylo to asi týden před no náhoda jak pr.se... ale krásná... :slight_smile:
8. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, muselo ji to jenom posunout, protože normálně se píchá až tak 7-10 dní po ovulaci a k té další vůbec nedojde, protože 14 dní po té injekci vaječníky totálně spí (tudíž neovulují) a začíná se stimulovat. Tak evidentně ona ovulovala, když z toho otěhotněla, paráda :slight_smile:
8. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš to, kdyby jsme měli dobrý spermio tak se nám to mohlo taky povést, protože já jsem na Diphereline vůbec nezabrala, naopak se mi udělaly tři cysty a museli jsem vše o dva měsíce posouvat a měnit protokol...
8. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na mě Diphereline fungovala, jak měla, ale teď mám, nevím proč, slíbenej Zoladex :unamused:
8. dub 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak mám v sobě brufen:( myslela jsem že budu muset domů jak mi bylo šoufl:(
8. dub 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak běž domů, nejhorší je přečkat ten začátek, šéf by to měl pochopit :wink:
8. dub 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké odpoledne hollky :wink:
8. dub 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zachvíli půjdu, už je to lepší prášek zabral ale jdu domů do pelíšku... budu pozorovat déšt:slight_smile:
měla jsem jít s kamoškou na večeři ale musela jsem to zrušit - nejsem v kondici:slight_smile:))
8. dub 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem doufala, že dneska dočtu něco optimističtějšího...

Leni, tak i tobě posílám kus síly a hurá do další ovulky :wink:

Jinak u nás nic nového, kromě toho, že se manža nezdrží na služebce 3 ale 4 týdny. Pořád tajně doufám, že se mu podaří na tu konzultaci uvolnit, ale moc mi to nejde. A ještě do toho na mne leze jaro a on tu není :wink:
8. dub 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky dostala jsem injekci DIPHERELINE 3 MG
8. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: KRÁSNÉ RÁNKO VŠEM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dub 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno...
no není nádherně? Udělala jsem si kafetetičko, koupila jsem si věneček a špičku, uvelebila jsme se v lehátku a posnídala...takhle bych to zvládala každý den... :wink:
Leničko jak je dneska?
9. dub 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek