CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

lenickan
14. dub 2009

Len to mne mrzí že se vám Velikonoce takhle zkomplikovaly:(
Neboj budeš brzo fit, todle jsou takové ty jedno až dvou denní virózy!!

modroocka2
14. dub 2009

Len, to mě strašně mrzí...ale uvidíš, že se z toho brzo dostaneš a dovču si pořádně užijete...
Leničko nee, zítra jdu na pokec s Mašatou...když uzná, že má cenu jít do mrazáčků mělo by to vyjít příští týden, když řekne, že by byl raději pro nějaká kontrolní vyšetření jestli je vše v poho a teprve potom začít znovu zkoušet, odložíme to a podnikneme všechno potřebné...

lenickan
14. dub 2009

aha modroočko, vždyt já jsem zapomněla...
tak to jsem zvědavá co ti poví, hezky se nám to překrývá - aspon se můžeme vzájemně podporovat🙂 Jestli mne řeknou že tam nic neroste - tak mi bude ouvej:(
Ale aspon budu vědět že bez FSH ani rána... a budu chtít stimulovat aspon 3x za sebou.
Holky jestli nám neklapne Mallorka v červenci tak budu nakrklá🙂

len
14. dub 2009

On má manžel to samý (žaludek), jenomže u mě je to všecko umocněný to začínající MS 😒 Chci si zajít k obvoďačce, ať mi na ten žaludek napíše nějaký léky, no a při tý příležitosti se jí poptám, jestli bude ochotná mi na to IVF dát neschopenku. Ach jo, lidi, já jsem tak blbá, do poslední chvíle jsem doufala a to IVF jsem odkládala, pořád jsem si potají namlouvala, že do toho května otěhotním přirozeně 😔 Kdybych tehdy dala na slova Jaržembovský, třeba jsem teď mohla být ve třetím měsíci 😒

lenickan
14. dub 2009

Len hlavně se vylež!!!! A ono to opravdu přejde jsou to rychlé virozy... a určitě to patří trošku k té mrše, byla jsi oslabená a pak sis dala ještě do těla...

My byli včera taky na výletě asi 15km - po sluníčku tak máme ksichtíčky trošku zarudlé🙂

len
14. dub 2009

Jo, ležení je nejlepší 🙂 Sedí se mi taky celkem OK, ale chodit nemůžu 🤐 taky pevně doufám, že si dva dny poležím doma, ani si nechci brát neschopenku, šéf je pryč a já už to nějak neřeším...

lenickan
14. dub 2009

len todle si nevyčítej děláš tak jak to cítíš!!! Pak by sis zase říkala že to třeba mohlo vyjít přírozeně. Opravdu je to přirozený vývoj a ty už ted víš to co víš a půjdeš s klidem na duši do dalšího IVF - opravdu toto si nevyčítej!!!

My budeme poslední týden v dubnu na chalupě u našich na Sázavě - tak snad bude alespon trošku počasí, v květnu to švýcarsko, v čevnu pronajatá chalupa v Hřensku www.hofberg.cz v červenci mallorka a v září chceme ještě na týden na šumavu...

Snažíme se cestovat aby člověk přišel na jiné myšlenky

len
14. dub 2009

řešíme to stejně 🙂 Mám pocit, že čím dýl se snažíme, tím víc někde lítáme, za chvíli už ani nebudeme chodit do práce 😀

modroocka2
14. dub 2009

Leničko uvidíš jak to dopadne..každopádně je důležitý, že léčba zabírá...
Len a není možný, že máš svalovou horečku..já ji teda nikdy nezažila, protože pohybu moc nedám, ale co tak vím, mohlo by to být... uvidíš, co Ti řekne dr. každopádně to nepodceňuj...

lenickan
14. dub 2009

ale zabírá to ted jsem si 4 dny ani nevzdychla🙂 a když sedím v práci u počítače tak tu klofu a deptám se

lenickan
14. dub 2009

přišla bych o ty 3 dny peněz takze pokud by to měla být krátká neschopenka tak tu nebrat🙂 tu na půl roku potom jooo všema deseti🙂

modroocka2
14. dub 2009

no Leničko, to je plán...🙂 já jsem letos konečně vymyslela dovču, ale nevím jak to všechno dopadne..uvidím co se zítra dozvím a podle toho budu plánovat...každopádně jsem rozhodnutá jít do práce..buď po KET (bude -li) nebo hned příští pondělí... doufám, že nám nějaký ten odpočinek vyjde...chtěli bysme se podívat na slovač, Bulharska a když by vyšlo počásko tak nějaký prodloužený výlet na motorce... 🙂

lenickan
14. dub 2009

Modroočko a jak už jsi dlouho doma? Já mám pocit že ty prodloužené víkendy mne sice nabijou lepší náladou ale hned jsem zase vyčerpaná, potřebovala bych tak 3 týdny v kuse🙂
Slovensko je nádherné miluju Tatry.

modroocka2
14. dub 2009

Já už jsem doma 5. týden resp. v pátek začnu 6. .. už mě to tu nebaví... nic mi není, takže už chci zpět do práce, když mi bylo zle, tak bych to dojíždění nezvládla, ale teď už jo..doufám, že mě zítra Mašata potěší a půjdu do práce i s miminkama... potřebuju rozptýlení... a práce je to nejlepší..

lenickan
14. dub 2009

jezdíš do prahy do práce?

modroocka2
14. dub 2009

přesně.. hodina a půl ráno i večer... ☹

lenickan
14. dub 2009

jej modroočko tak to je náročné to jsi celý den v trapu:(((

modroocka2
14. dub 2009

přesně tak...z pelechu vylézám tak o půl šestý a kolem šestý se vracím...☹ ale ve vlaku si trochu odpočinu... takže to není zas tak strašný, ale ...

lenickan
14. dub 2009

Modroočko, klobou dolů. Já vylézám v půl 8:( to jsem ostuda a doma jsem lehce po páté... ale zase máš přírodu kolem sebe... něco za něco no...

modroocka2
14. dub 2009

v půl osmé jsem už v práci..🙂 máš pravdu..u nás je fakt nádherně, všichni kdo k nám přijedou jsou nadšení..sousedy máme jen za zády... ze dvou stran pole a lesíky a silnice nikde..u nás je konečná, takže klídek...

lenickan
14. dub 2009

a kde že to bydlíš?
My máme taky relativně klid bydlíme v domě kde je jen 8 bytů a dům stojí ve vilové části Strašnic takže na Prahy super místo... ale jakmile udeří pátek utíkáme pryč do lesů🙂)))

modroocka2
14. dub 2009

Je to kousek od Kolína... takže pro všechno blízko... ale klídek... a do Prahy to je asi 50 km, takže je to fakt dobré místo...

lenickan
14. dub 2009

Můj bejvalej přítel byl z Kolína🙂

modroocka2
14. dub 2009

No vidíš to, třeba ho znám...🙂 Ale já pocházím od jinud takže tu moc lidí neznám..

lenickan
14. dub 2009

holky myslíte že kdyby tam byl folík +- OK velikosti, že by mi třeba na poslední 3-4 dny píchali FSH aby dorostl lépe?

lenickan
14. dub 2009

No asi neznáš🙂 ale má i ségru...Machotka

modroocka2
14. dub 2009

Leni tak v tomhle Ti neporadím...☹ já ani nevím co mě čeká při KET...☹

modroocka2
14. dub 2009

Leni tak to mi nic neříká... znám akorát Máchu .. 🙂 Pokud za mnou nechodil do banky, tak při nákupu jsem ho asi nepoznala...😀

haaribo
14. dub 2009

Ahoj holky, zaskočila jsem se aspoň podívat. Zachytila jsem, že se dvěma z vás nezadařilo, tak vám budu držet pěsti pro příště...
Jinak já jsem pořád v práci a moc se sem nedostanu...

modroocka2
14. dub 2009

Ahoj haaribo... jojo jsme tu dvě co se chystají na d alší kolo... začalo svítit sluníčko, tak doufám,že nám pomůže..
V práci to moc nepřeháněj...já razím heslo, že práce, která se do 20 dnů neudělá sama nezasluhuje moji pozornost...🙂