• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

24. února 2017 
jsem na to zvědavá, co bude - jdeme tam v 9.15 takze poreferuju...
modroočko ty v práci asi na net nemůžeš vid?
14. dub 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, tak já to přednesu v práci, schválně, co mi na to řeknou...
Byla jsem teď v klidu, že jdeme k Apoli, ale včera jsme se zase začali snažit a já zase doufám...to je psycho... :sweat_smile:
14. dub 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jasně, že můžu na net... k práci ho potřebuju...a jako správná ženská dokážu pracovat i chatovat..takže až budu v práci nenastane žádná změna..:slight_smile:
Jinak Haari..buď v klidu..já si taky pořád říkám, že by se nám s manžou mohlo podařit mimčo normálně, ale když na to pomyslím, tak začnu hned bulet, takže to raději hážu za hlavu, protože bych se fakt zbláznila...:frowning2:
14. dub 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já zase nebrečím, ale tak nějak si pořád odpočítávám dny do další MS...snad mě to brzy pustí...
14. dub 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je normální holky člověk pořád doufá....:slight_smile:
14. dub 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, Leni... :wink:
14. dub 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenže na druhou stranu, naděje je to jediný, co ti nemůže nikdo vzít...
14. dub 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak dlouho vám to trvalo od první konzultace do prvního pokusu???
14. dub 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na IVF nebyla a snad nepůjdu.
máme stimulaci FSH díky mé anovulaci a IUI ev. domácí snažení - jiný problém než anovulka u nás není.
Minulý měsíc jsem jí měla poprvé:slight_smile:
Takže 26.2 jsem vlezla poprvé k apoli a 26.3. už jesem byla po IUI:slight_smile: a čekala co bude...
14. dub 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fakt...kéž by naděje dokázala víc než jen utěšovat a držet nad vodou... a to to není málo... :zipper_mouth:
14. dub 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže už za měsíc se něco začalo dít??? To je super, čekala jsem delší dobu...taky nevím, na co pošlou nás, pořád doufám, že jsme v pořádku a nebude IVF nutné...
14. dub 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla v caru poprvé 2.10. a první stimulku jsem začínala 15.1. s tím, že jsem měla začít už v listopadu, jenže se nezadařilo mě utlumit a navíc jsem k tomu měla 3týdenní posun MS..:frowning2:
14. dub 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
haribo: mne už rok a půl léčili jinde na gyndě takže jsem řadu vyšetření měla hotových přišla jsem tam byla jsem 18DC na 24DC si mne pozvali na průchodnost vejcovodů a ihned napsali léčbu FSH - fostimon a od 2DCjsem píchala takže ano mělo to šílenej spád:slight_smile:
Modroočko ona naděje dokáže víc...
14. dub 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsi měla modro dlouhej protokol?
14. dub 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já právě nikdy žádnou léčbu neměla, jen pooprvní cystě jsem si musela píchat hormony na prodloužení testu...hrozně se mi zkrátily, ale to trvalo chvíli...jinak u mě nikdy nikdo nic nezkoumal...
14. dub 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já vím že ano...ale pořád se mi to nezdá dost..:frowning2: Jsem ráda za každý posun, který se nám podaří a díky naději jdu pořád dál a dál...ale miminko zatím nikde... :frowning2: takže naději vítám a jsem za ní ráda, ale potřebovala bych ještě něco navic... tuto sobotu a pak za 4 týdny se mi vdávají kamarádky a obě čekají mimča a tohle mi ubírá sílu... moc jim to přeju, ale strašně moc závidím... život je pěkná svině...:frowning2:
14. dub 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Jdu vás pozdravit po svátcích! :slight_smile:
Jsem doma a od rána se odsud nem§žu odlepit a pejsánek by chtěl vyvenčit. Tak už s ním jdu , ale jinak jsem tu :slight_smile: a na vás myslím
14. dub 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leničko krátký, ten dlouhý se právě kvůli nezareagování na Diphereline nekonal...a proto se to i protáhlo...
14. dub 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
modroočko - okolo mne jsou také samé těhulky. Taky jim to moc přeji! neboj se o to víc si těhotenství užijeme a budeme si uvědovat jaký je to poklad:slight_smile:
Harribo - tak uvidíš oni si vyšetří vše potřebné - nemusíš se bát - má to tam spád:slight_smile:
14. dub 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám jen strach, že se to přes léto zabrzdí...a pak ta průchonost ...toho se teda dsně bojím...
14. dub 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nacpala jsem na net fotky z Velikonoc :slight_smile:

Jinak k tomu doufání - já už nedoufám, nemám na to sílu, pokaždý, když dorazí MS, bych si vrazila pár facek, že jsem se odvážila jenom pomyslet na to, že by třeba dorazit nemusela :rolling_eyes:
14. dub 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to si piš, že si to budeme užívat...:slight_smile: ale už aby to bylo...
14. dub 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len tak tenhle stav jsem měla taky...ta psychika je strašná...říkám si musíš myslet pozitivně, a pak když nic, si říkám že jsem to zakřikla... ach jo...
Len kam jsi dala fotečky..v albíčku jsem je nanašla..to víš jsem zvědavá...
To mě tak napadá Leničko v albíčku mám fotku naší zahrádky, takže můžeš kouknout v jaké pohodě to tu máme..:slight_smile:
Haaribo ničeho se neboj... všechno bude v poho a léto Ti dodá energii, kterou budeš pak potřebovat... :wink:
14. dub 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, tak o tu energii právě přijdu...se z práce snad ani nebudu vracet domů...jak tam budu často...a žádná dovolená...
14. dub 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Modroocko, IP :wink:
Ono je pozitivní myšlení krásná věc, ale já jsem teď koukla na naše snažení dozadu, no a - 43 cyklů, všecky ovulační, ve všech jsme se milovali tak často, že jsme určitě ovulaci nepropásli... Tak proč bych měla doufat, že cyklus 44 bude něčím výjimečný?
14. dub 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, musím mazat, mám ještě práci a večer jdu makat. Tak se tady mějte hezky a užívejte pěkný den! :slight_smile:
14. dub 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len děkuji...úplně Ti závidím, teda až na to co si psala ráno..:frowning2: taky bych už někam vyrazila...s manžou jsme zatím podnikli 2 krátké výlety na motorce..člověk si pěkně pročistí hlavu a dobře se tam přemýšlí, takže jsem vymyslela spoustu nesmylů, které budu muset realizovat nebo zaúkolovat rodinku...:slight_smile:
14. dub 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len tak jak na to koukám, zcestovalá jsi pěkně...:slight_smile: my jsme si udělali jen jednu pořádnou dovolenou přede dvěma roky a snad letos..jinak objíždíme ČR a dáváme dohromady domeček...ten sežere strašnou spoustu peněz..:frowning2: ale stojí to za to...:slight_smile:
14. dub 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jenom od svatby, předtím by byl ten seznam ještě delší, ale to jsme ještě neměli digifoťák :wink:

Jako studenti jsme měli hooodně omezený rozpočet, tak jsme popadli stan a někam vyrazili - po Česku nebo do nějakých "nízkorozpočtových" zemí, já prostě cestování miluju :sunglasses: Asi na tom oceňuju, že co si navymýšlím, to si splním, s dítětem je to holt o dost těžší :grinning:
14. dub 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se příští středu očekávají výsledky přijetí dcery Terezy na střední školu. Jsem moc zvědavá :slight_smile: jak to dopadne
14. dub 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek