• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

24. února 2017 
Jasmin tak to hodně štěstí... mít takhle velkou dceru to chce asi pevný nervy co... kluci a kluci... :grinning:
Len já mám problém, že moc špatně snáším teplo, takže si raději zalezu do obýváku, zatáhnu závěsy a když je potřeba i pod deku... ale letos bych chtěla někam vyrazit potřebujeme s manžou oba vypnout a užívat si jen a jen sebe...:slight_smile:
14. dub 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jeďte někam na sever :grinning: Takovej Island, tam umí mrznout i v létě :grinning: Ale ne, něco cenově přijatelnýho, třeba Estonsko, tam jsme byli v červenci-srpnu a pořád bylo tak kolem 20 stupňů, na koupání to stačilo, na výlety ideální :slight_smile: A finančně nás to vyšlo mnohem líp než loňská Morava :grinning:
14. dub 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Modroočko díky.
A víš že ani se nemusím nijak extra nervovat :slight_smile: . zatím a musím to zatukat!
Muž se mi směje, aby Tereza nepřišla s tím , že je těhotná dřív než já :frowning2:
Ale zatím je z ní rozumná holka a i když bydlíme na vesnici, tak má dobrej respekt, hlavně třeba od nich ze třídy kouří snad každej. Je to moc smutný teda. No a nechci strkat ruku do ohně, ale Tery ví, že je to hnus a tak se zatím drží a nekouří
Jonak mi si dovču asi letos musíme užít. Právě proto, že beru Prednison a budu do prázdnin, tak spíš IVF vidím až na konec srpna. Ale těžko říct, ptž hodnoty se můžou upravit dříve a jak řekla paní dr, že když budou hodnoty dobré, budu moci směle do ivf :slight_smile:
Už se těším :slight_smile: :slight_smile:
14. dub 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasmino, kdo ví, třeba zase půjdeme na OPU a ET spulu :slight_smile:
14. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len, i to je možný :slight_smile:
A byla bych moc ráda, že tam nebudu úplně sama :slight_smile:
No hlavně aby se tentokrát mimísek udržel
14. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len taky jsem o tom přemýšlela, ale oba jsem blbý na jazyky, takže musíme vymyslet něco nenáročnýho..:slight_smile:
Jasmin, jestli máš takovou dceru, tak to Ti gratuluju k výchově..dneska je to všechno fakt jiný.. není to tak dlouho co jsem byla na střední, ale všechno se moc změnilo..
Já jedu do města, musím do prádelny, zlatnictví do optiky a pak se chci juknout na nějaký hezký tričánka protože jsem přes zimu zase ze všeho vyrostla...:frowning2:
14. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nooo, v tom Estonsku (je to ugrofinskej jazyk) na venkově se člověk stejně spíš domlouval rukama nohama :wink: A nebo takhle Polsko, Litva, tam byste dojeli i na motorce a je tam strašně moc krásnejch míst :slight_smile:

Já jdu k tý doktorce, bolest z žaludku se kompletně přestěhovala na hrudník, skoro nemůžu dejchat :zipper_mouth:
14. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak to uháněj k dr! Držím palce :slight_smile:

Já zase musím k plotně, ptž se blíží příchod dcery na obídek a pak má ještě odpoledku.
tak pěknej den všem :slight_smile:
14. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
přijdu a všichni jsou v trapu:slight_smile:)
14. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Modroočko já si zase byla udělat radost a koupila si krémy:slight_smile:
14. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem zpět. Dostala jsem nějaké léky na žaludek a kapky proti bolesti, ta bolest na hrudi je prý taky od žaludku. Tlak 90/6, teplota 35,9, se divím, že nevolali rovnou pohřební službu :grinning: No, každopádně mám být do čtvrtka doma, ale nenechala jsem si vypsat neschopenku, v práci to prohlásím za "sick day" a šéf je pryč, že... Z čehož plyne - ten zítřek uvidíme, jak se budu cítit.

Jo a další věc - aspoň mám jasno, že neschopenku mi má obvoďačka nedá - ani na IVF, ani na záda, ani na nervy, budu to muset zkusit jinde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
len, tak to je na prd s tou neschopenkou aběžný gyndař ti jí nedá?
14. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj do pátku jsi fit:slight_smile:
14. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hoky :slight_smile:

tak jsem dnes byla na utz mám folíky 15mm a 18mm doktor mě překvapil v pátek jdu na IVI :confused: čučela jsem jako blázen,brala jsem clostík 5dní a myslela jse,že to budeme zkoušet doma a dnes mi řekl toto :wink: tak sjem zvědavá zda se to podaří
14. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
papus gratulace ke krásným folíkům budeš mít pregnyl?
14. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak to nevím jdu tam rovnou v pátek nic mi zatím nedal a to je nač?
14. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nedostaneš - je to na prasknutí folíků já to měla 2 dní před IUI - ale asi u tebe není potřeba... tak to je hezké...
U koho jsi byla?
14. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
minula u dr Jirsové a dnes u doktora,ale nevím jak se jmenuje tak kolem 40 brejle světlovlasej míň vlasů :confused:
14. dub 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak toho neznám, byla to Jirsová nebo Jarošová?
vidíš papus jak hezky reagujes na clostík ja neměla ani tuk po klostíku až na injekce jsem reagovala:slight_smile:
14. dub 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jirsová ty jsi byla na IVI?
14. dub 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
IUI ano byla jsem na prvním IUI
14. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem jukla do albíčka tak teď čekáš na druhé IVI?
14. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by mohl bejt Fajt.
Jinak je to IUI - IntraUterinní Inseminace, spermie rovnou do dělohy :slight_smile:
14. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papus ted čekám zda v pátek 10DC bude folík i bez stimulky pokud ano budeme se snažit doma... pokud ne jdeme od dalšího cyklu do další stimulace FSH a následného IUI. Nechci si hrazené pokusy IUI vyplácat v nativním cyklu.
I když bychom byly len naivní kdybychom si mysleli že tam něco bude že? Když nikdy nic nebylo
14. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu shodou okolností zase k Jarošové:slight_smile:
Jinak asi si budu muset při případné stimulce od dalšího cyklu zažádat o puregon v peru - jelikož to budeme v tom švýcarsku a fostimon si do svalu prostě nevpravím:((
14. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proč naivní? Dějí se různé věci :wink:
14. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo ale když jsem nevyprdla vejce ani po clomifenu tak ted? Leda že fakt došlo k pomatení vaječníků a reagoval by ještě na tu předchozí stimulku ale naděje nedávám. Nechci zažít to šílené zklamání až mi zase udělají UZ
Len sama si tipovala že tam nebude nic:slight_smile: tak si za tím stůj:slight_smile:
zatím je to 2:1 že bude...:slight_smile:
14. dub 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a ty IVI se počítají jako pokusy do IVF??????teď jsem z toho paf
14. dub 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
papus je to IUI ne IVI.
nepočítají se do IVF. IVF je uplně něco jiného.
Máš 6 pokusů IUI za rok takže neboj, v klidu...IUI nebolí, dělá se zaživa bez narkózy a trvá to stejně jako běžná gyndařská prohlídka...
14. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
potřebovala bych někde levně sehnat puregon nebo gonal
14. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek