• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

24. února 2017 
Leni, se stimulací na IUI nemám zkušenosti, tak ti v tom neporadím. Ale Fostimon sis taky platila, ne?
15. dub 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len, je to rezervovaný u nekuřáků :slight_smile: Kdyžtak si odskočím ke kuřákům :wink:
15. dub 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
aknyt fostimon jsem neplatila - ani korunu mne to nestálo

Holky šíleně mne to mrzí ale bohužel papalášové z centrály odlétají až zítra já s kolegyní musím dělat večer společnosti při večeři:(( jsem naprdlá ale nemůžu jinak. Třaba se dozvím pikantnost jako Len - v dnešní době nikdo neví:(
15. dub 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, nestraš!!! Snad to nebude poslední srazík, tak holt příště :wink:
15. dub 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo a já se tak těšila že vás poznám osobně...:(

nemůže mne manžel tou injekcí zabít?:slight_smile:
15. dub 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krsáné dobré ráno, teda spíš dopoledne..
za hodinku mi jede vlak do Prahy..jsem strašně zvědavá a netrpělivá... Leničko moc mě mrzí, že Ti to nevyjde, ale nedá se nic dělat, příště to vyjde... :wink:
15. dub 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni nad tím neuvažuj :wink:. Jestli nezačneš stimulovat přímo na té dovče, tak ať mu to tchyně vysvětlí a ukáže, neboj, zvládne to.
15. dub 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to nevím, myslím, že to ale vyjde přesně na dovču:( na cestu dostanu ms - takže paráda.
jediná varianta je, že když bych ted neměla ovuli tak jsem schopná si cyklus posunout tak, že nasadím později utroš.
15. dub 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ať mu to tchýně předvede na fýzáku :wink:
15. dub 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no o bude tragédie:slight_smile:
vše se bude odvíjet od pátečního verdiktu
15. dub 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, Leni :frowning2: Ale neboj, noviny, jakou jsem si vyslechla já, se sdělují na konci měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hele, kdybys teď neměla ovu, tak klidně můžeš začít stimulovat o týden později, ne? když se tam stejně nic neděje... Na tu dovču jedete tak krátce, že bys byla do první kontroly zpět?
15. dub 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len a nemělo by to vliv třeba na sliznici, že by cyklus už začal? Přece jenom hormony určitě něco dělají i když k ovulaci nedojde... ale možná se pletu, nejsem mudra.
15. dub 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aknyt, to asi všecko uvidí na tom utz, takže na místě se s nima Lenicka dohodne dle situace... Třeba tu jenom všechny šíleně spekulujeme a ona bude mít nachystanej krásnej folikul :slight_smile:
15. dub 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Aplolenky..chci se moc omluvit,ale dneska nedorazim.ještě včera jsem mluvila s Týnkou že dorzim a těšila jsem se,ale večer přišel Aleš z Práce a na dnešek domluvil stěhovaní na baráku a požádal mě bych tam klukům přišla udělat grilovačku že bude hezky..
Jdu dneska ve 14 hodin na kontrolu a pak mažu krmit stehováky.Syn Alše si vzal volno,bylo to domluvené ze dne na den a já jako vždy postavena před hotovou věc..
Ale bohužel nemůžu pomoci jinak než jim dát najíst takže mi bylo hloupé říci,že nemůžu.. omlouvám se a přeji vám hezký večer
15. dub 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Len, to by bylo ideální - a pak dovolenková neasistovaná reprodukce :slight_smile:

Nitenko, tak jim to hezky nagriluj a příště to doma nahlaš hodně dopředu a s vykřičníkem napiš do kalendáře :wink:
15. dub 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak kdo všecko teda dneska dorazí? Já, Aknyt, Modroocka, Maja...
15. dub 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
údajně i Larri a Saralinda. A víc si nepamatuju... jo ta hlava :frowning2:
15. dub 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď to potvrdila Saralinda, jo a ještě psala Tuli, že by taky na skok dorazila...
15. dub 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já přijdu asi kolem páté :slight_smile:
15. dub 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,ja taky dorazim,omlouvam se,ze nepisu,ale nestiham.Do peti bych mela dorazit,ale nevim kde to je,tak snad to najdu.

PAPUS,ty neprijdes?
15. dub 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, taky nestíhám číst, ale dorazím. Tak mi to všechno, doufám, povíte. :slight_smile:
15. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak ve stručnosti (kolega i kelogyně z kanclu někam vypadli a šéfová tu není :grinning: ) jak je to se mnou. V neděli jsem 60DC dostala MS. TAkže hurráá. Včera jsem byla na Karláku na krvi a v pondělí jdu k Apoli na ultrazvuk, tak jsem zvědavá, co mi řeknou. Hlavně na ty hormony. Nějako mi ta stimulace rozházela můj +- pravidelný cyklus.
Uvidím, co mi řeknou a jak se to bude vyvíjet. Možná bych zkusila IUI (přítel měl u OPU spermiogram na 1*, tak už jen prověřit průchodnost vejcovodů). Nebo po prázdninách další IVF. No, uvidím, co mi řeknou v pondělí.
Tak na viděnou odpoledne. :slight_smile:
15. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz pojedu tramvaji c.11,tak mam vystoupit na italske a pak uz to bude asi kousek,ne?
15. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mapy.cz/#x=133111739@y=135918545@z=16@st=s@sss=1@ssq=vinohradska%2031%2C%20praha@ssp=125064101_127125377_146035621_145475457@@
Larri, ta malinká tramvaj před č.1 je přímo zastávka Italská, takže fakt kousek :slight_smile: Pokud nepojedeš z druhýho směru, pak je to asi 100 metrů.
15. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: ahojky holky :dizzy_face: taki já se musím omluvit ze srazíku ale doufám že to pochopíte mám to 125 km a myslela jsem jestli nebudem u našich v PRAZE ale né takže si to pořádně užíjte
15. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata!
Jsem další kdo nemá s čím přispět :frowning2:
Nicméně, jsem dnes zjistila, že prý léky na štítnou žlázu nesmí předepsat v Car. Já totiž nevím o tom nic. V caru mi přišli na štítku a tak sem hned u nich vyfasovala recept na Letrox. Je to jako fuk, ale prý se s tím hned musí na endokrinologii, kam mě nikdo zatím neposlal a beru to už 3 měsíce.
Dneska sem si teda skákla k obvodní a ta mi zítra krev nabere. Nijak se ale k tomu nevyjadřovala, já neměla ani zprávu, nic sebou. Nic mi v caru nedali.A tuším, že dr se nejprve přesvědčí zda ŠŽ mám a pak mě teprve na endokrinologii pošle.
Len- hlavně že ti něco na ten žaludek dali. Tak se drž
15. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky přesně jak píše len zatím spekulujeme uvidíme v pátek:slight_smile:
pokud tam nebude nic - oddálím mrchu opožděným utrošem a pokud tam bude folík tak je to jasné:slight_smile:
Píchat bych začala hned po příjezdu a nebo v půlce dovči takže se v klidu stihnu vrátit na kontrolu:slight_smile:)
15. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lern. ještě něco. Já před rokem a něco měla 1IVF a hned druhý den sem si skákla ke gynekologovi obvodnímu a ten mi hned napsal neschopenku, Když sem jí po potratu šla ukončit, tak mi řekl, že až se zase pokusím o mimi, že mám přijít už když začnu stimulovat, že mi hned dá neschopenku.
Potřetí na ivf sem marodila od obvodní a to se zádama(ale jen jako). A když sem si chodila k ní pro papír na peníze, tak se ptala pouze- KO zase za měsíc? A já řekla pouze ano a bylo...
Jsem z vesnice no

Tak to nevím, co s tím dělaj takový fory
15. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasmi, já jsem se štítkou jen na endokrinologii a CAR chce znát jen výsledky.
Obvoďačka na žádný "jako" nehraje a gyndr. se "do toho CARu nechce míchat." :stuck_out_tongue_closed_eyes: Myslím, že jsem za poslední roky zaplatila na daních tolik, že bych si za to mohla rok válet šunky na Bahamách :rolling_eyes:
15. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek