CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

aknyt
20. dub 2009

Koukám, že jste klikařky, co se čekání týče. Párkrát jsem čekala i přes hodinu. Ale zase mě párkrát vzali dřív, když tam nikdo nebyl...

Leni, "já neotěhotněla nikdy:((" nepřipadá ti to příliš přísné (vůči sobě)? neznělo by lépe "já jednou neotěhotněla" 😉

Dnes jsem byla na gyndě, měla audit a poO pojedu domů na úřad zaplatit za pejska a taky potvrdit kupu podpisů 😖
Jinak já tedy 2x otěhotněla a pořád tu straším 😀

lenickan
20. dub 2009

neotěhotněla ani jednou🙂 vždyt je to jedno výsledek je stejnej.... prostě jsem zatím marná...
To je to co mne v posledních dnech trápí - že jsem k ničemu ženská

lenickan
20. dub 2009

aknyt ty toho máš... aspon jsi zaměstnana, kdy máte tu poradnu s manželem?

larri
20. dub 2009

Aknyt,ty si mi pripomela neco s pejske.Vcera prisel frajirek u na s v praci s polevkovou miskou a chtel do ni vodu pro psa.Rekla jsem mu,ze ani nahodou,tak se chtel posrat.Pak odchazel s moji znamou,tak jsem si delala srandu,ze to chtela ona.Ale jak ten se do mne pustil,ze ten pes je cistejsi nez ja,on je cisnik 20 let a k nam nosi penize,tak se mam chovat slusne.Rekla jsem,ze ani nechci vedet,kde pracuje.Nerada bych jedla ze stejne misky jako pes.A kdyz uz nevedel co,tak zarval,ze nemame vodu pro psa,tak co.A ja,ze vodu mame i misku v restauraci a on,ze tam nebude otravovat.Ale pro polevkovou si tam sel,ale pro hafana ne.Ja proti psum nic nemam,ale to ,co jim panickove dovoli u nas v praci,to uz je moc.Kazdy kousek mista nam pocuraji,kolikrat holky z uklidu tam hovna uklizely.

aknyt
20. dub 2009

Leni, NEJSI MARNÁ!!! Ty to teď nevidíš, tak ti nastrčím "opožděné zrcadlo". Víš co v něm vidím? Leničku, která se raduje z ovulace... připadá ti taková Lenička marná? Mně ne, jen trošku netrpělivá 😉

Larri, ono je to všechno o lidech. Pes nemůže za to, jakého má pána. U nás taky nadávají na pejskaře "plošně", protože někteří nechávají psy kálet pod okna paneláku a nebo je nechávají kolem domu, kde si hrajou děti, běhat volně. My to neděláme, ale věčně posloucháme řeči, jak jsou "ty psy hrozný".

len
20. dub 2009

Leni, kdyby se hodnota ženský měla posuzovat dle toho, jak snadno je schopná splodit děti, to by to bylo na světě hodně špatný 😀 Nežijeme v Africe, ale uprostřed civilizovaný Evropy a tady se lidi posuzujou trošku jinak 😉

lenickan
20. dub 2009

Len to já vím, a rozumem tu myslenku zaženu, ale to nezmění nic na tom, že mne to ted často napada:(
Aknyt: já vím, z té ovulace jsem měla a mám pořád šílenou radost. Ale myšlenka, že kdyby nebyl ten můj se mnou tak už má dětí jako smetí mne nepřidává...

S těma pejskama je to těžké, určitě jsou pejskaři co psům dovolí vše a pak opravdu obtěžujou okolí (ostatně jako nekteré nevycválané děti). A pokud jde s pejskem do restaurace, má se prvně dovolit zda může a pokud jo tak má pejsek ležet tak aby nevadil.
Naše dobrmanka vždy ležela podstalem tak, že si jí lidi ani nevšimli až když jsme odcházeli tak říkali jeee pes...
No a vodu? Pokud smí do hospůdky pejsek mel by dostat vodičku🙂 to potěší ale určitě ne z "lidské" mísy.

lenickan
20. dub 2009
len
20. dub 2009

Leni, to nikdy nevíš, my si taky občas říkáme, kdybychom byli s někým jiným, jestli bychom mohli mít děti... Kdybych měla PCO, tak by se řeklo - jasně, je to moje "vina," jenomže to takhle nejde, on ani vzorný spermiogram není zárukou toho, že to ty spermie namají v hlavičkách všecko blbě pomotaný 😉 Prostě nemůžeme mít děti spolu a hotovo, což je ten kámen úrazu, protože my je právě jedině SPOLU mít chceme 😉

K těm psům - my nosili našemu vždycky na výlet vlastní misku a lahev s vodou, pokud by voda došla, tak bychom v restauraci poprosili o doplnění, ale pouze do jeho misky. Já našeho psa milovala, byl očkovaný, zdravý, blechy neměl, ale stejně bych mu nikdy nedala napít ani z talíře, ze kterýho bych pak měla jíst já 😕

len
20. dub 2009

Hezké, hezké 😎 I ta cena za nocleh hezká 😀

lenickan
20. dub 2009

no já vím u vás je to něco jiného... já se na to koukám tak že je to opravdu moje "vina" ač za to nemůžu.
nejsem nezdravě žijící, otylá ženská a přesto.
Kdybych aspon věděla, že jsem si to něcím zavinila tak si to budu vyčítat a říkat jsi debil... ale takhle když za to fakt člověk nemůže to je asi ještě horší:(

Hypo je těhotná - taky měla anovulaci - dopadlo jí 1. IVF

lenickan
20. dub 2009

no costa rica je můj sen, ale to letadlo - na co všechno nepřijdou:( vevnitř pěkné z venku divné... raději dávám přednost nějaké chýši 🙂
tak prej jehla musí zajet celá🙂 to se má manžel na co těšit:(

aknyt
20. dub 2009

Leni, tak se na to nesmíš dívat. Len to napsala naprosto správně - chcete snad děti SPOLU. A to IUI byl u vás velký pokrok, tak to tak ber. Na poraženecké myšlenky máš doooost času. Vždyť i u početí přirozenou cestou se dává rok a pak se to řeší a IUI je vlastně dost podobné, tak klííííd 😉

Tu konzultaci máme ve čtvrtek, ale zatím nevím, jestli bude i s partnerem. Navíc se mi tělo tváří, že je MS na spadnutí (od pátku špiním), tak jestli se to do toho čtvrtka rozjede, tak bych prošvihla začátek stimulky (nechci do ní jít bez té konzultace a výsledku spermia). To bych pak asi zkusila KET. V červnu mě akce moc neláká a pak je to až za dlouhou dobu...

len
20. dub 2009

Leni, ale ta na to šla poněkud přímější cestou, ne? 😉 Mně se líbí, jak k tomu přistupuje Mmmk, říká, že chce mít za sebou aspoň 12 nepromarněnejch ovulací, nežli začne uvažovat o IVF 🙂
Jinak vina-nevina, prostě jsem chtěla říct, že je snadné to svalit na tebe, ale nikdy nevíš, jestli není ještě nějaký přídavný problém u chlapa, co ty víš, třeba kdybyste každý byli s někým jiným, tak ty bys byla těhu hned a on by čekal roky... Život není o KDYBY, život je o TADY a TEĎ 😉

Aknyt, co je špatného na IVF v červnu? 😀

lenickan
20. dub 2009

Já vím, že nesmím. To jsou ty chvilkové stavy 😝
Máš pravdu že IUI a ovulace je velký krok - jen si říkám že jsem měla vůj jít dříve:(

aknyt
20. dub 2009

Leni, jen to, že bych měla dát koncem května vědět, jestli se mnou můžou počítat na tábor do týmu vedoucích 😉 A abych se vzdala tábora kvůli tomu, že se možná v červnu zadaří, tak to se mi nechce. I když kdyby se zadařilo v květnu, tak bych se ho (ač nerada) vzdala. I když vloni jsem se ho vzdala s tím, že se zadařilo a ono nakonec houby 😀

aknyt
20. dub 2009

Oprava, to mělo být LEN ne Leni!!!

len
20. dub 2009

Téda, ty už to kombinuješ skoro jak já 😀

Kdyby se zadařilo přirozeně teď na dovče, tak bych šla na rizikovku (kdyby mi ji někdo dal 😀 ) ze současného zaměstnání. Kdyby se nezadařilo, tak bych šla do IVF a byla bych na neschopence (kdyby mi ji někdo dal 😀 ). Kdyby se zadařilo z toho IVF, tak bych šla na rizikovku. A kdyby se nezadařilo, tak bych byla v pr**** 😀 To jsou plány, co? 😀

lenickan
20. dub 2009

aknyt ono to vyjde, vše bude jak má...
já jsem tomu ochotna obětovat i Mallorku🙂 co máme v plánu v červenci. Kdybych otěhotněla květen, červen 2. nebo 3. IUI tak bychom to byli nuceni zrušit. Ale klído do toho jdeme🙂

lenickan
20. dub 2009

Len dobré vyhlídky... každopádně bych zkusila ty lázně!!!
Jsi neplodná jsi, léči neplodnost léči tak coo!!! Me gyndr. řekla hned že mi je napíše... takže to si nechávám jako zálohu září/říjen pokud se do té doby nezadaří:(

len
20. dub 2009

Leni, ale já nemám jedinej problém, kterej by mohli v lázních vyřešit 😉 Všecko průchodný, cykly ovulační jak hodinky bez výjimek, žádný infekce, žádný bolesti - co by mi tam měli léčit? 😉

lenickan
20. dub 2009

TO JE FUK, měla bys měsíc neschopenku, hodila se do klidu a to jejich zázračné bahno vyléči i nevyléčitelné🙂
vždyt mne by FSH taky nedodalo... myslím že s trochou vůle by to gyndr. napsal tak abych pojištovna schválila

len
20. dub 2009

MŮJ gyndr, co mi nedá neschopenku ani na IVF? 😀 Já tu neschopenku nechci, abych si o měsíc odložila nástup do nový práce, já ji chci na to, abych během ní v klidu podstoupila IVF a nemusela se při tom stresovat na pracáku a klepat se, že přijdu o mateřskou 😉

lenickan
20. dub 2009

to je hrůza...
takovej pečlivák

lenickan
20. dub 2009

len a jak ti je to maličko lepší?

len
20. dub 2009

Ne, ale fakt je, že mně by teď lázně k ničemu nebyly ani ze zdravotního, ani z praktickýho hlediska, nehledě na to, že by byly stejně nejdřív v září (v květnu dovolenkuju, v červnu IVF a pak prázdniny), no a to už hodlám být buď těhotná nebo někde makat na plnej úvazek, to by ze mě byli na větvi, kdybych jim na měsíc zmizla 😉

len
20. dub 2009

No, fyzicky je žaludek už zcela OK, psychicky radši nemluvit 😝 Trávím pracovní dobu tím, že mámě navrhuju koupelnu 😉

lenickan
20. dub 2009

dobře děláš... nějak se člověk zabavit musí🙂
Len ono to dopadne neboj se... spíš já se bojím že tu zůstanu nejstarší snažilka - nemyslím věkem ale počtem let snažení:((( to by byla depka

len
20. dub 2009

A to by tak jako mělo být proč? Zatím jsi tu takovej zlatej střed 😉

lenickan
20. dub 2009

no až to všem postupně klapne - jako v mém okolí, každej řeší, každej se už raduje a já? Já stále doufám...🙂

Holky asi jsem debil ale netušíte jak toto spočítám?
http://www.pohlaviditete.cz/wp-content/uploads/...

Jsem 3.10.1979