• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

30. srpna 2016 
krásné ráno holky :slight_smile:

Ankyt držím pěstičky tfuj tfuj :wink:
18. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc díky!!!

Zubajdo, tak držím palečky na dnešní ET a budeme se nervovat spolu :wink: Bane, nějak to dopadne a já věřím, že dobře.

Nitenko, ty jsi taky měla střední kvalitu? To mě dost uklidnilo... A ještě jsem se chtěla zeptat, zda po KETu přišla MS sama a nebo až po vysazení léků, jak píšou v papírech?
18. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky představte si že já to vůbec nedostala - ani na té dovolené jak jsem se stresovala, že budu muset píchat injekce sama. Prostě to nepřišlo... celej týden. Ted jsem 41DC a v sobotu jsem zkusila test a on je pozitivní včera taky a dnes taky krásné //.
18. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemůžu uvěřit že by to vyšlo když mi Jarošová řekla 10DC že nic neroste. Ale já stejně zkusila ovu test 16DC a 18DC a byl // tak to asi dozrálo později...
POkud je to tak tak jsem ted asi 21DPO.
18. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak to ti moc přeju a gratuluju :slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenicko, tak to je absolutní paráda!!!! Vidíš, co zvládla jedna ministimulace na IUI :grinning:

Gratuluju a ať je to jen a jen dobré!!!
18. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Holkky ...Tynko jaké bereš léky? já jak kdy když jsem brala ultrogestan tak někdy jsem to dostala brzo dřív než mělo i s léky a další pokus až po vynechání ultroše
18. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuji holky ale ještě to není potvrzené z krve nic tak se ještě bojím radovat.
Ano aknyt jedny injekce FSH jedna IUI a pak v cyklu bez čehokoliv toto.
18. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla taky střední kvalitu měla jsem 4 emryjka 2 hezké zavedená a ty střední zamražené a vyšel mražáček :slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zubajdo,tak to si byla z Vokroje stejne v soku jako ja.Ja taky cekala nejakou zenskou a prisel mlady,krasny,to se spalo.Ne,kecam,ja byla uplne z nervama nekde a vy vy vite kde. :wink:

Zubajdo a Tynko,doufam,ze nemate na leto zadne plany? Vy zacnete s pozitivnimi testy a pak vas budem vsechny postupne dohanet.Leto bude pro Apolenky hromadne tehotenstvi.

Saro a ty uz mas naplanovanou stimulaci?
18. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nitenko, mně zajímá jen KET, u běžného transferu vím... Beru Estradiol (něco jako jsi měla ty náplasti, akorát v tabletkách) a Utrouš. V papírech píšou, že MS dorazí až po vysazení léků, tak abych věděla, jestli se na to dá spolehnout :wink:
18. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Larri, s pozitivními testy začla Lenicka :wink: ale ráda bych se přidala :grinning: !!!
18. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenickan tiše gratuluji k // no paráda :slight_smile: :grinning: takhle se to dělá :slight_smile:
holky to jaro fakt čaruje i moje spolubojovnice po neuspešném 4 IVF nahlásila že je tahotná přirozeně
18. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě taky řekli ale já byla už těhulka takže nedorazila mrcha... to budeš brát až do 12tt?
18. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Larri to bylo na mě???
18. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
aknyt ty jsi mi to přeci předpověděla - napsala jsi mi že to třeba nebudu potřebovat a podívej. bojím se to zakřiknout ale i tak je to obrovský úspěch - at to dopadne jak dopadne...
A u Tebe to bude taky dobré vím to!!! Moc držím palečky
Zítra ve 13 hodin budu mít výsledky krve a příští týden ve čt jdu na kontrolní uz k Jarošové
18. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nitěnko taky mám jednu kolegyni co se snažili snad 6 let několik IVF a pak otěhulila přirozeně - prostě věřím že je něco mezi nebem a zemí...
18. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papus ne,na Saralindu.O tobe uz vim,ze otehotnime spolu. :wink:

Holky,poradte mi prosim.Mam si pichat injekci hned prvni den MS.Ale co kdyz to dostanu treba v 15.00,ale ja ty dalsi dny musim pichat jenom rano,kvuli prace.Minule jsem pichala kolem devate a stihala jsem v klidu do prace.Bude to moc vadit,kdyz budu pichat prvni den odpoledne a ty dalsi dny uz ve stejnou hodinu?
Minule jsem zacala pichat az druhy den,tak to bylo v pohode.
18. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nitenko, mám léky naplánované do 12 tt, ale jak to bude se uvidí :wink:

Lenicko, když se to tak hezky povedlo, tak to určitě bude dobré!!!
18. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
larri nebude to vadit - já se na to ptala přímo u apolináře - jednou to prý neva. Taky jsem si píchala vždy okolo 17.00 a jednou jsem tam byla na kontrole už v 9.00 a píchli mi to tam ač jsem se na to výslovně ptala zda to neva - prý ne
18. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni diky a doufam,ze to tady prolomis .Ja stavala skoro v deset a je to krasne probuzeni.
18. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tynko držim moc palce takže
18. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
larii ahojky taky už do boje...moc držím palce
18. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenicko!!! já čumím drát, to je paráda! :dizzy_face: dej vědět, jak dál a přeju, ať je vše ok :sunglasses:
18. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nemáte ještě někde ten odkaz o vývoji zárodku? kdysi mi to některá z vás poslala a já si to blbec neuložila:(
18. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ta tehu kalkulačka je bezva klikni si na prvni trimestr a nebo zadej nahoře kdy jsi dostala poslední menstruaci jsou tam i videa a vše tyden po týdnu od prvního týdne
18. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nitenko ahoj,ja uz cekam na MS a pak hurado pichani.Dneska chci jit tady k nam na ORL a POPROSIM SESTRICKU,JESTLI BY mi to nepichala.Je hodne mila a hlavne k nam chodi kazdy den pro obedy,tak bych ji to mela jak vratit.Mam to asi 3 min z domu,tak by to bylo super.K Apoli uz jezdit nebudu!!!Byla jsem vic unavena z toho dojizdeni nez z tech injekci.Hlavne,kdyz jsem prijela z injekce a hned bezela do prace.

Nitenko a ty v pohode,to jsem rada.Ja na tebe myslim kazdy den.Chodi k nam par herecek z pojistovny,tak si na tebe vzdycky vzpomenu. :slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super moc držím palce...U mě snad vše ok od včerejška dostávám křeče do břicha nevím co to je volala jsem sestře a ta říkala že se to stává tak snad je vše ok na kontrolu jdu ve středu.
prcek už se hýbe takže vím že je v pohodě tak nepanikařim zatím nekope jen se vlní :slight_smile: ve středu na kontrole se poptám zda je to kluk nebo holka už jsme zvědaví... 28 jdu na velký ultrazvuk k apolinaři tak tam asi poznaj co čekáme.
do práce už mě doktor nepustil tak bandu uvidím až při dotočné v červenci.
18. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.porodnice.cz/node/34573
dole překlikávat mezi kapitolama
18. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek