• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

24. února 2017 
Jé, Papus, tři a krásná, to je super! :slight_smile: To je na dvojčata a mrazáčka k tomu :wink:
16. čer 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nechám si dát dvě a to jedno bude mrazáček :wink: všechny tři to by byl masakr to snad ani nedávají
16. čer 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papus, tak super :slight_smile: Tak ať se krásně vyvýjí a hlavně, ať se jim u tebe líbí a po 9 měsíců tě neopustí :slight_smile:
16. čer 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
papus,drzim pesti,aby ta tri zustala. :wink:

ja mela 4 a na ET zustalo jenom jedno a pak jeste jedno slaboucke.Porad jsem nechapala,kde jsou ty dve.Tak jsem pred dr.vypadala jako blbec.Jenomze mi vysvetlila,ze do ET vydrzela jenom ty dve. :frowning2: Ale jsem rada aspon za ne.
16. čer 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spes a Larri děkuji snad budou silná a bojovná :unamused:
16. čer 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to budou bojovnici.

Ja totiz mela radost za 4,tak to psala do vice diskusi a kazdy mi uz dve mrazil.Vubec jsem si neuvedomila,ze za dalsi den to muze vypadat jinak.

Ve ctvrtek budu na tebe moc myslet. :slight_smile:
16. čer 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdy budeš testovat?
16. čer 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, já referovala na srazu, jak jsem měla 6 vajíček, z toho 6 embryí, ale dvě rovnou odepsali, pak mi dvě zavedli, dvě zase Jaržembovská zázračně "oživila" a když jsem volala, jestli teda máme ty 4 mrazáčky, embryoložka mě zchladila, že dvě se přestala vyvíjet a ta dvě zbývající neměla dr. co oživovat, když byla triploidní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. čer 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtela jsem zitra,protoze mne vecer bolelo bricho jako kdyz ma prijit mrcha.Holky rikaly,at pockam do patku.Ted mne nic neboli,tak to chci vydrzet do nedele a kdyby jako jo,tak bych si zasla hned na krev rano.
Mam z toho ale strach,testy jsem si dneska koupila a rekla drahemu,at je nekam schova a da mi je az v nedeli.
Já měla 4 vajíčka, ale oplodnila se mi jen 3, z toho se jedno přestalo vyvýjet. Ale když jsem si v 10 hod volala do laborky, dr. mi řekla, že zbyla 2 pěkná a byla připravená ve čtvrtek na transfér. Jedno nám tam zmrazili, tak už se nemůžu dočkat, až si pro něj pojedu. Příští týden jdu na konzultaci a snad mi v červenci udělají KET, tedy pokud bude embryjko schopné vyvýjet se po rozmražení :dizzy_face:
to jsou nervy Larri viď ty si taky dáváš utroš???
16. čer 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Larri, vydrž to alespoň do toho pátku :wink: Já byla pevně odhodlaná testovat až 16. den po ET, ale mrška mne jaksi předběhla...
16. čer 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Larri, jestli to vydržíš do neděle, tak už bude jasno :slight_smile:
Mě by zajímalo, jestli by mi Utr. MS udržel, kdybych byla neotěhotněla... Při IUI mi ji držel vždycky.
16. čer 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
papus,davam si utros a uz mne to zacina pekne sr..Pred chvili jsem si ho zavadela a jsem zvedava,jak si ho budu zavadet zitra v praci. :grinning: :grinning: :grinning:
budu rada az nebudu muset davat,ale,ze je to pro mimiska,tak to vydrzim.

Holky,ja mivam casto bolesti hlavy,co se muze brat? Ale priznam se,ze ted mne bolela hlava jednou pri stimulce a jednou po OPU,ted vubec.Mela jsem spis motaky,asi diky tlaku,ale bolest hlavy ne.
Zitra jdu do prace,tak to asi zacne.

A uz se citim vyborne,mam akorat svoje speky,jinak uz nic.Neprijdou mi ani prsa vetsi a minule,kdyz jsem byla bez ET,tak bolela o hodne vic.
16. čer 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Larri, na hlavu hodně pít a maximálně paralen, chovej se jak těhule :wink:
Já už Utr. zaváděla na takovejch místech... Teď jsme byli v sobotu v jedný hospodě na Slapech a já si na záchodě říkala - haha, tady v tý kabince už jsem dvakrát zaváděla Utrogestan :grinning:

Hele, na svoje tělo kašli, to moje mi tááák kecalo, že jsem do poslední chvíle těm // nevěřila :wink: Měla jsem daleko míň "zaručenejch těhupříznaků" než v běžným cyklu, že už jsem se zařekla jakýmkoli signálům věřit, a tak své zjištění hlásám dál :wink: Prostě teď ti nenapoví nic, buď tam v neděli // budou nebo ne :wink:
16. čer 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dekuji moc za informace no nejak se s nimi musim poprat :grinning: muzu se zeptat lekari se tam stridaji nebo mate nejakeho staleho?
16. čer 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simisimi, lékaři se střídají, ale pokud si někoho oblíbíš, tak se dá upřednostňovat a někdy to vyjde tak, že ani k nikomu jinému dlouho nejdeš. Ale zaručit se to nedá. Je fakt, že tam jsou lidi fajn, takže se dá "zkousnout", když jdeš k někomu jinému.
16. čer 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Asi tu nejste, ale ti tak jsem to slíbila...už máme první návštěvu za sebou...jsou fakt děsně milí...
Jinak manža má spermio na 1, nabrali nám krev a příští úterý jdu na ultrazvuk a dostanu většinu výsledků krve.
Ještě po mě chtějí OGTT - táta měl silnou cukrovku a papír z chirurgie, že můžu otěhulit. No, jsem zvědavá na další postup...
16. čer 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haaribo, to je fajn :slight_smile: Takže jsem nekecala - fůra krve a příští týden folikulometrie :slight_smile: To je bezva, že to takhle stíháte, já tam poprvý byla 9.DC, takže jsem pak musela celý cyklus čekat...
16. čer 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky ráda, že to takhle pěkně vyšlo, ale na to cestování se fakt netěším...naštěstí máme uz na 11. hodinu, takže metro bude v poho, protože dnešní cesta zpátky byla katastrofa!
16. čer 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to mi povídej, já ve špičce jezdila denně domů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako je to tragédie a my to máme skoro 50km... :angry:
16. čer 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A myslíš, že je horší Praha nebo cestování za Prahou? Já bydlím taky za Prahou, i když o něco blíž, jezdím busem nebo vlakem a dá se, ale pravda je, že ve špičce je to někdy o život :unamused:
16. čer 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Papus, to je super! Mám velikou radost. tak ať se u tebe prďolkům líbí.
16. čer 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haaribo, to je fajn, že ti u Apolináře padli do oka :slight_smile:
Cestování do centra Prahy je na pytel, ale ono by to jinam nebylo o moc lepší. Třeba kdybyste si vybrali CAR v Ostravě nebo Brně... :wink:
16. čer 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári děkuju ti :wink:
16. čer 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě vadí cestování komplexně, nějak ho nemusím a když se na mě rvou v metru lidi, nejsem z toho nadšená...
Mě vadí lidi i v hypernově, když kolem mě projdou, tak co teprve, když se na mě někdo namáčkne...fuj!
Ale cesta je jinak dobrá, auto jsme nechali na čerňáku, jeli metrem na IP Pavlova a pak pěšky, je to kousek..
16. čer 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak do Prahy jezdíme po dálnici a jsme tam za dvacet minut...
16. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to celkem jde... my jezdíme na kraj Prahy 55 minut (70 km) a od práce mi to trvá veřejnou 45 minut a autem 35 minut(někdy i 25), takže docela často jezdím autem tam, hlavně když pak pokračuju jinam. Ale návaly lidí mi taky vadí, nedokážu pochopit, jak jsem v klidu cestovala několik let denně z Jižního města na Dejvice :grinning:

Ale Apolinář za to určitě stojí!!!
16. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ja jsem za 4 hodiny v Opave i s prestupem v Ostrave a malou prestavkou. :grinning: :grinning: :grinning:

Ale jenom Pendolinem.
16. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek