• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

24. února 2017 
Dobre rano,preji hezky den a jenom pozitivni zpravicky.

Ja jdu do prace na 9.00,tak kouknu az zitra.

Saro,kdyz tak te pani jenom zavolej,protoze nevim na kdy si planuje dovolenou.
17. čer 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já včera projela začátky týhle diskuze a nestačila se divit, vážně většina holek už je díky Apoli těhotná nebo už mámy :wink: Nejsou ty, které už na Koníka zaanevřely (tudíž to třeba jen nenahlásily) a potom naše stará dobrá parta smolařů :grinning: Takže kdo sem vleze teď, asi si vážně musí myslet, že u Apoli se otěhotnět nedá :grinning:
17. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len, a taky jse vysoké procento těch, které sem nikdy nezavítají (i u mne to byla spíš náhoda, že jsem tu diskuzi našla) a nebo ani diskuze nehledají, protože se jim zadaří hned napoprvé... ty většinou diskuze neřeší :wink:

Ale Larri, to tu teď prolomí, pořád tomu věřím.
17. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jí taky věřím :wink: Za chvíli jedu do Prahy, držte palce, ať tam toho narostlo hodně :zipper_mouth:
17. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Držím, neboj :wink: Určitě jich tam bude dost. A cestou můžeš zamávat našemu ústavu.
17. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, mávnu a zavzpomínám na tebe, jak tvrdě dřeš, zatímco já se "dovolenkuju" :wink: Je to paradox, že já to mám z domova blíž k tobě do práce a ty z práce blíž ke mně domů než k sobě :grinning: Kdybys měla někdy čas a cestu přes Roztoky, brnkni a můžeš se stavit na kafe :wink:
17. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mám za sebou OGTT, to je teda humus, měla jsem co dělat, abych se nepozvracela hned v čekárně... jsem zvědavá na výsledek - bude zítra...
17. čer 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haaribo, to je to, jak nešťastnice před laborkou vypijou nějakej humus a mají přijít za 2 hodiny? A mezitím nesmí ani na záchod?
17. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
chci se zeptat, zda se k vám můžu přidat? K Apoli chodíme od března - po ročním domácím snažení - a zatím jsem absolvovala pouze Clostilbegyt a 1x IUI - zatím bez úspěchu. Jsem z těch neúspěchů už nějaká unavená, tak bych se ráda přidala někam, kde to samé řeší a znají, abych na to nebyla tak sama. Maves
17. čer 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maves, klidně se přidej :slight_smile: Je fajn, když má člověk kolem sebe lidi, kteří ví, o čem je řeč a znají prostředí a lidi :wink:
17. čer 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A neboj, teď jsme se zrovna domluvily, že to tu rozjedeme, aby to nevypadalo, že u Apolináře se nedaří :grinning:
17. čer 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aknyt, díky za přivítání. Koukám, že jsem si vybrala správný čas :slight_smile: a doufám, že to opravdu všem brzo vyjde. Já sice už jednu čerstvě tříletou cácorku doma mám, ale to miminko mi prostě chybí....
17. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě je to ten správný čas :wink: Co plánujete dál, další IUI?
17. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tynko, to je přesně ono...seděli tam těhule a já...sestry tak trochu nechápaly...a bylo to fakt hnusný...
17. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ zatím další IUI - manža má spermio přímo ukázkový a já po clostilu už mám taky konečně ovulační cykly, tak je zatím prý IUI a domácí snažení dostačující... :confounded:
17. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maves, zrovna nedávno tu po jediné stimulce (a neúspěšném IUI) v dalším cyklu otěhotněla jedna holčina "domácím snažením". Takže to jde. Hlavně že spermio je OK!!!

Haaribo, tak to jsem jednou viděla, ty holčiny a vůbec jim nezáviděla :wink:
17. čer 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tynko, mě bylo dooost blbě teď, tak to fakt nevím, co budu dělat, až bude ev.těhu... :grinning:
17. čer 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haaribo, aspoň už to máš nacvičené :wink:
17. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maves, hlavně nepropadej panice, na tu máš ještě doooost času. Dělali ti průchodnost? Je fakt, že s výborným spermiem a jedním dítkem doma, máte velkou šanci, aby se IUI zadařilo.
17. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak se zase po nějaké době hlásím. Čtu Vás pravidelně, ale nemám až tak co psát. Všem moc držím palce. Teď aktuálně Larri a Papus. Já jsem konečně pokročila. V sobotu jsem poprvé viděla // zatím sice jen na ovulačním testu, ale pro mě je to velký úspěch a to „jen“ po clostylu. LPSK byl evidentně od MUDr. Jarošový dobrý nápad :slight_smile: .
17. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kralko ahoj :slight_smile:
Nějak úplně nechápu, co ti na té LPSK dělali, že to mělo vliv na ovulku s Clostilem. To ti narušovali povrch vaječníků?
17. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ahoj, tak hlásím, že mi to tam pěkně roste :slight_smile:
Řežábek napočítal 8+4 folikuly, 9-14 mm, takže jsou dost nerovnoměrné, ale tvářil se, že je to OK. V sobotu Pregnyl (je teď bez doplatku, to jsou věci) a v pondělí OPU. A kdyby si někdo dal práci a vyštrachal tu jeden můj únorový příspěvek, zjistil by, že už tehdy jsem sebevědomě hlásila, že jdu 22.6. na punkci :grinning:
17. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aknyt přesně tak. Mám jeden vaječník keramický tak mi do něj udělali 9 dírek. A ještě uvolnili vejcovody. Byli přirostlé. Je fakt, že druhý vaječník je poněkud línější. Ten keramický byl i dřív aktivní, ale výsledek byla akorát cysta. Tak zatím vše sázím alespoň na ten jeden než zase dírky zarostou.
17. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kralko, tak to je super!!! Určitě jste to doma pojistili a třeba už Apolinář budeš potřebovat jen jako porodnici :wink:

Len, ty jsi teda šikovná slípka a ještě vědma k tomu :grinning: 12 folíků, to je paráda.
17. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jsem spokojená, minule jich na utz viděli tak 8-9 a nakonec našli 12. Tak teď ještě, aby dozrály rovnoměrně a hlavně v nich něco bylo, že? :wink:
17. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len, moc gratuluji. To je pěkná úroda.
Holky neměli jste někdy po Pregnylu kopřivku? Taky jsem platila jen 30,- :slight_smile:
Aknyt, moc ráda bych tomu věřila, ale otěhotnět hned při mé první ovulaci …..Nehraničilo by to se zárakem :grinning:
17. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kralko, podívej se na Lenicku, ta to zrovna tak měla... a to jí dokonce dávali FSH, protože Clostil jí nezabíral. A otěhotněla v prvním nestimulovaném cyklu, kdy měla ovulku :wink: Ale rozhodně i tak je to pokrok.

Len, něco v nich určitě bude a embryjka taky budou, uvidíš!!!
17. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a po Pregnylu se mi vždy udělal jen velký rudý flek kolem vpichu. Kopřivka ne.
17. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len, ale s tím opraveným papírem to reálně nevidím, mám dojem, že dávají pořád to samé, jen zmizelo "potřebí".
17. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně Pregnyl akorát dost bolel (obzvlášť těch 10 000 IU), ale zase už jsem byla celkově v takovým stavu, že se to ztratilo :grinning:

Jo a taky mi Ř řekl, že se nediví té endokrinoložce, že mě tehdy objednala až na 10.tt, protože v podstatě ty moje dávky léků už pomalu zvyšovat nejdou, že v podstatě štítnici nemám (fyzicky ano, ale vůbec nefunguje), ale existuju už tak 10 let, takže se to asi ani nebude moc řešit. Bezva. Jsem se tomu smála, říkal to způsobem - hůř už na tom být nemůžete - ale on to vykládal se svým kamenným výrazem :wink:
17. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek