• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

30. srpna 2016 
Neboj, oni by tě na to nehnali, kdyby to nebylo potřeba!!!
19. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíš, že se něco bude dít už tehle cyklus?? Pokud bude UZ v pořádku??
19. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ahoj :slight_smile:
Tak jsem se probudila... :grinning: Na mou obranu budiž dodáno, že jsem četla do tří do rána, dokud jsem nepadla :wink:
Jsem tu sice největší inventář v CARu, ale s tím snažením to zase není tak strašný, co je to 50 cyklů, že?
19. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Len! Tak do tří bych nevydržela. A 50 cyklů, to je taky mazec...
19. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haaribo, mohla by být inseminace, pokud by uviděli folík, jak dorůstá. Nic víc bych do září nečekala, než IUI.

Len, dobré ránko :slight_smile: My šli spát v půl druhé a vstávali v 5 a vůůůůbec se nám nechtělo.
19. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aknyt, to by mě zabilo :zipper_mouth: Já teda neschopenku využívám naplno - půlku jí prospím, ale mám to od psychodr. naprosto schválený, že mě to léčí :grinning:
19. čer 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vynahradíme si to o víkendu :wink:
19. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to já prospím i víkend :grinning: Ne, zítra přijedou tchánovci obdivovat plivníka, tak musím naklidit a uvařit nějakej luxusní oběd :slight_smile:
19. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě by IUI úplně stačilo, na IVF fakt netrvám....
No nic, musím se loučit, manža vylezl z pelechu - je po noční - a vyrážíme. Když to půjde, tak vám písnu, jak tam je - hnusně! :wink: :grinning:
19. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem dorazila z práce a jsem pěkně unavená a to jsme dělala chvilku :unamused: jdu si dát utroš a lehnout si na chvilku :wink:
19. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen se prospi... Utr. dělá svoje a na odpočinek máš nárok :wink:
19. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
usnout se mi nepodařilo,ale jen to,že jsem ležela mi pomohlo....ale jak ten utroš jde pak ven no to je hnus to mě teda vadí...... :angry:
19. čer 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ja od vcerejska trpim,boli mne desne hlava.Vcera jsem myslela,ze pujdu z prace domu.Vecer jsem se doma vyzvracela a bylo to na chvili lepsi,aspon jsem se v klidu vyspala.Ale dneska je to zase.Nastesti jsem doma,ale rano jsem byla na Koniku a neumela jsem se soustredit,jak hlava boli.Tak jsem lezela a spala a porad dokola.
Prasky nemuzu,tak trpim.Nemam ani na nic chut,jim suche rohliky.

Doufam,ze se vy se citite dobre a tesite se na vikend.

Papus,mi nejde ten utros ven pokazde.Nekdy ani nevim,ze ho tam mam a nekdy naopak.Taky se chystam si ho tam dat a uz ho mam plne zuby....ale co neudelat pro mimi. :wink:
19. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vydržte obě! Máte v sobě embrya, Larri snad bude vědět výsledky už v neděli, ne? :wink: A doufám, že za týden-dva budete uklidňovat vy mne :wink:
19. čer 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len v nedeli,ale bojim,bojim,ze budu zklamana.Vim,ze ted uz nic delat nemuzu,chtela bych dvojcata,ted budu rada za jedno. :slight_smile:

To vis,ze te budeme podporovat. Ja dokonce cetla,ze jde do dalsiho ivf Tuli,treba se tam potkate.Tady na nas kasle,ale pry jde k Apoli.
19. čer 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si moc dobře pamatuju, jak jsem se v den testu probudila a prohlásila, že testovat nechci :grinning: Nějak mi vyhovoval ten stav "snad těhotná" a bála jsem se, že mi to bude definitivně vyvráceno :wink:
19. čer 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Larri to je jasné pro mimísky vše :wink: budeš testit v neděli????

Len pak budeme tebe podporovat neboj se :wink:
19. čer 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zacala jsem spinit a test negativni,nevim,co na to rict :frowning2:
19. čer 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Larri, neříkej nic, už netesti a vyčkej. Vždyť víš, že já taky špinila... A kůň ví, co by mi test ukázal, kdybych testila o pár dní dřív :wink:
19. čer 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja spis cekam,ze prijde mrcha zitra v plne parade.Chtela jsem si zavest utros,ale lekla se,protoze jsem s tim vubec nepocitala.
Testovat nebudu,kdyz tak si zajdu v pondeli na krev,ale myslim,ze to nebudu potrebovat.
19. čer 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě neházej flintu do žita. A Utr. zaváděj i přes špinění...
19. čer 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, dlouho jsem tu nebyla, rozhodla jsem se, že si dám od snažilkování pauzu :slight_smile:. Držím vám všem palce a užijte si prázdniny a dovči. Já to tak určitě udělám a po prázdninách hurá na další IVF :grinning:
20. čer 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
klarka.k : Zdravím :slight_smile: A přeji mnoho sil a po prázdninách hurá do boje! :wink:
Koukám,že opět jedna rodačka z Ltm? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. čer 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
larri : nevěš hlavu!!! Ještě není nic ztraceno! Koukej dobrat ten Utroš a pak se uvidí... :wink: Snaž se být silná,ju?
20. čer 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mrcha dorazila,jdeme se projit ven,tak nakouknu vecer. :frowning2:
20. čer 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
larri : Tak to mě moc mrzí !!!:cry: Já jsem na sebe příští týd.také zvědavá... :zipper_mouth:
20. čer 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Larri sakra to je smůla moc mě to mrzí :frowning2:
20. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
papaus : a jakpak ti je po ET? Nějaké příznaky? Pěkně hlaď bříško! :wink: :slight_smile:
20. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
rendo dnes mě bolelo od rána v kříži až odpoledne to přešlo jinak se nic neděje a od OPU mě pěkně bolej bradavky :unamused:
20. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
papus : No to já je měla také citlivé(teď je to již lepšíí) a křížové bolesti též+bolesti v podbřišku jako před MS celý

týd.a teď již jen sem tam :wink: Tak snad to bude dobré znamení....! :slight_smile:
20. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek