CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

aknyt
21. čer 2009

Larri, foukám na dušičku, je mi to moc líto, pořád jsem tomu věřila, že ti to vyšlo 😢
V září tedy půjdeme opět ve velkém počtu. A to by bylo, abychom to nezlomily, tu smůlu pitomou.

Len, tobě držím palečky na OPU, ať se ti po ní uleví od stimulačních potíží.

len
21. čer 2009

Teda holky, já už nemám sil, během hodinové procházky jsem musela 3x nutně čůrat, myslela jsem, že mi praskne močák, a přitom sotva pár kapek... A taky mám parádní omdlívací stavy, to asi ten tlak. Kdyby to bylo za 14 dní, jásám nad super těhupříznakama, ale znáte tohle někdo už při stimulaci?

nadis.h
21. čer 2009

Ahoj holky,
Len ja mam to same. Na Wc ze casto chodim nevim zda ze stimulky nebo protoze hodne piju ale na omdleni mi je casto. Akort v krame treba kde je dusno. Ale i venku me to chyta,zvedne se mi zaludek,zacne motat hlava a musim si rychle sednout.

len
21. čer 2009

Nadish, já to právě minule neměla... Ale přičítám to Pregnylu 😉 Piju tak přiměřeně, jako vždy (2-2,5 litru denně), ale spíš mě štve, že se mi čůrat chce, ale nejde to 😀 No a omdlívací stavy, to znám, se svým tlakem se nemám vůbec čemu divit 😉

nadis.h
21. čer 2009

Ja to mela Leni taky drive diky tlaku,ale tak jednou za 3 tydny mesic a ted kazdou chvilku. Je to hnus. Ale to zvladneme. 🙂)

len
21. čer 2009

Už jenom do zítřka 😀 I když co si pamatuju, tak pocit po probrání z narkózy je asi tak 10x horší 😉

larri
21. čer 2009

Aknyt,diky moc.Ja nepropadam panice,protoze jeste mam dva pokusy. 😀 😀 Nikdy bych neverila,ze budu mit z poctu pokusu takovou radost.

Len,ja mela takove stavy pri Fostimonu.Ted ten Merional mi fakt sednul.Porad nemam chute na cokoladu a to je pro mne uplne neuveritelne.Ja se nejdu na ne ani v obchode podivat.
Dneska jsem se opet vyzvracela-pardon,jestli nekdo papate,vzala jsem si par chipsu a slo to ven.Takze pokud nebudu papat coko a chipsy u telky,tak po nepodarenem ivf budu nakonec spokojena.Pro mne to byla opravdu droga.

Holky,co mate mimisky u sebe,tak davejte na sebe pozor a Len,ty neudelej zitra Apolenkam ostudu a za nas vsechny co musime cekat do zari bojuj.Nezalezi na mnozstvi,ale kvalite. 😉

len
21. čer 2009

Larri, díky 🙂 Tak já čokoládu můžu pořád po kilech a tentokrát jsem ani jednou nezvracela (i když několikrát k tomu nebylo daleko)...

rendulina
21. čer 2009

larri: tak to je snad ještě nadějný,když jsi zvracela,ne? Jo,představa o hrazených pokusech co máš před sebou je nadějná.Horší je to (jako v našem případě),když již žádný bohužel nemáš ☹

larri
21. čer 2009

Rendo ne,to spis ma muj zaludek sok,ze jim vice zdravych jidel,nez bylo zvykle. 😉

rendulina
21. čer 2009

No přízanky jsou to tipické...já bych je ještě nezavrhovala! 😉

saralinda
autor
21. čer 2009

Len, já při stimulce taky furl lítala na záchod. A teď jsem nějaká rozežraná.

aknyt
22. čer 2009

Ahojky, zdravím při pondělku 🙂

Len se teď asi zotavuje po OPU, snad jí to dobře dopadlo a není jí moc zle...

O víkendu jsem se konečně "pochlapila" a doplnila fotoalba, tak teď budu mít chvíli klid 😉 Akorát mě trochu překvapilo, že mi nějaká cizí holka poslala IP ohledně mého snažilkovského alba. Napadlo by vás lézt do alba někoho úplně cizího?

spes2009
22. čer 2009

Ahoj holky 🙂 ,

Larii, je mi to moc líto, buď statečná a soustřeď se teď na něco jiného.

Já se také upínám k tomu, že máme ještě 2 hrazené pokusy, když ten 1. nevyšel. Já to tedy obrečela, ale jde se dál. Jsem zvědavá, co mi řeknou zítra na konzultaci u Apoli. Těším se tam jako malá holka. Pokud tam máme to jedno zamražené embryjko a po rozmrazení bude schopné vývoje, tak bych ráda šla na KET co nejdříve, snad teď v červenci. Pokud ani toto nevyjde, tak bych chtěla 2. IVF naplánovat také hned po prázdninách, co nejdříve to půjde. Tak to nás bude víc 🙂 .

Doufám, že Len je v pohodě a zítra nahlásí dobré zprávy 😉

Aknyt, já se tedy musím přiznat, že občas také vlezu do alba někomu úplně cizímu. Ráda se koukám, jak někomu jinému roste bříško, těší se na mimčo a připravuje to pro něj, když u mne to zatím nejde... Doufám, že mě nebereš jako šmíráka 😀 😅

aknyt
22. čer 2009

Spes, to víš, že jsi šmírák 😀 ... ale budiž ti odpuštěno 😉

Ještě pochopím, když se podíváš na cizí radost (jsem asi divná, ale bříška zkouknu max. u kamarádek a nebo spolubojovnic), ale nějak nemám dojem, že by mě lákalo číst tak dlouhý text, jako tam mám, když z toho moc radosti nevyčteš... a ještě pak psát IP 🙂

Koukám, že jsi podobná netrpělivka jako já, žádné půr roku pauzu a pak se uvidí - mám to zrovna tak. Abych nevyšla z formy 😀

spes2009
22. čer 2009

Aknyt, díky 😉 Já tedy ale do IP nepíšu...

Jojo, já už se těším jako blecha, co bude dál. Prostě mimčo chceme, tak na co čekat. Čekali jsme už dost dlouho. Teď snad bude KET a potom kdyžtak další IVF. 😉 . Jediné z čeho nemá manžel radost je to "píchání" při stimulce. Nějak ho to netěšilo, že mi působí bolest inj. jehlou. Já jsem ho vždycky musela popohánět, tak pojď už 😀 .

aknyt
22. čer 2009

Tak Len už je asi na cestě domů, jsem zvědavá, jak dopadla...

spes2009
22. čer 2009

Aknyt, já také a doufám, že dobře 😉

aknyt
22. čer 2009

Tak jsem konečně upravila i své album Apolináře, třeba se někomu bude hodit 🙂

rendulina
22. čer 2009

Ahojky Apolinky 😉 hodím vám sem jeden odkázek co by se mohl po ET hodit :

http://www.vitalia.cz/rodina-a-vztahy/miminka/t...

Jinak držím len palečky ať má dobré zprávičky!!! 🙂

rendulina
22. čer 2009

aknyt :díky za umožnění nahlédnutí do tvého alba 😀 -je to velmi zajímavé a fakt pěkně popsané!

A jinak se připojuji k spes2009 -můj názor je takový,že album je veřejné a i já občas nakouknu do alb jiných(beru to tak,že i oni ho nabízí ke zhlédnutí a "návštěvník"tímto nabere i nějaké chytré informace,co mu pomohou řešit svůj problém)
ako třeba právě nyní v tom tvém. 😉

aknyt
22. čer 2009

Rendo, já vím, že ta možnost nahlédnout do alb je, jen jsem to u cizích (holčin mimo tuto diskuzi) nedělala... a proto mě překvapila IP od úplně cizí holčiny, která chtěla konzultovat kamarádky IVF... 😨

aknyt
22. čer 2009

Len je v pořádku a kdybych nebyla sklerotik, tak bych si pamatovala, že je na promoci a nevyhlížela tu jako trubka 😀
OPU jí dopadla dobře, zítra se pochlubí.

papus
22. čer 2009

Hezký večer holky 😉

jak pak nám dopadla Len?musíme vydržet do zítřku 😉

len
22. čer 2009

Ahoj netrpělivky 😀
Jsem si původně myslela, že vám tady až zítra po desáté zahlásím počet oplodněných vajíček, ale mám z toho dneska radost 🙂 Při punkci byla Jarošová, sice se mě sotva zeptala na jméno, ale práci odvedla perfektně a vydolovala ze mě 10 vajíček (ze 13 folikulů, Řežábek je machr, viděl 12). Embryoložka zkonstatovala, že "sice je jich tam pár méně zralých, ale jako celek to vypadá výborně," takže jsem si teď stanovila další neskromný cíl, aby jich bylo zítra aspoň 6 dobře oplozených, držte palce 🙂

aknyt
22. čer 2009

Len, budeme, neboj 🙂 Určitě se hezky oplodní a budou dělit...

Papus, co ty?

len
22. čer 2009

Já zítra poreferuju víc, ale využila jsem okamžiku, kdy už v sobě nemám vejce a ještě v sobě nemám embrya, daly jsme s mámou sedmičku vína a jsem totálně zmožená, jdu spát, dobrou noc 😉

papus
22. čer 2009

Len super tak zítra držíme pěstičky 😉

Ankyt jsem v poho sem tam pobolívá podbříšek

saralinda
autor
22. čer 2009

Len, tak to je super výsledek. Vidím to tak, že zítra jich bude alespoň 8 pěkných a oplodněných. Držím malíky a zítra budu vyhlížet, jak napíšeš, že jich máš 10 🙂 ....musíme být optimisté přeci.

larri
23. čer 2009

Ahoj Apolenky,

myslim na vsechny,Len gratuluji.

Tynko,ja taky koukam do albicka,jsem zvedava.Hlavne,ze ja ho sama nemam. 😀 😀

Jdu za chvili do prace,tak se mejte a nezlobte. 😉