• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

24. února 2017 
Tak pakje to ale hoooodně drobný... :grinning:
23. čer 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš pravdu, Tynko, teď už jsme zase zkušenější..
23. čer 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra kouknu, ať nekecám :grinning: Holky, myslete na mě zítra moc, ať mají 4 buňky, trojbuněčný bych snad odepsala rovnou :pensive:
23. čer 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len budu vám moooc držet palce!!!! :wink:
23. čer 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haaribo, díky moc! :dizzy_face: Se s tím musím nějak porvat, no, co jinýho mi taky zbývá...
23. čer 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len, na transferu jsem byla tam, co jsou konzultace, použili ten UZ tam.
23. čer 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, vidíš, já ani netuším, že tam nějaký mají... Taky držte palce, ať tam chytnu někoho přístupnýho a hovornýho, protože já to chci vysvětlit, jak je tohle možný... Po celodenním studiu jsem dospěla k názoru (teda dle slov embryoložky), že se ta moje vajíčka prostě na začátku neumí pořádně rozdělit a ty sady těch chromozomů tam prostě přebývají... Možný příčiny takovýho množství abnormalit hodlám zítra vytáhnout z doktora :grinning:
23. čer 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
len: držím a myslím již teď :wink:

Jo a chci se optat:kamarádce se rozjel hyperstimulák,cítila to již pozvolna ke konci stimulky před OPU ale nevěděla že by to mohlo být ono(přikládala to k těm injekcím).Dnes volala do CAR,že má zvýšenou teplotu,otéká a špatně se jí dýchá a sestra jí řekla,že pokud jí bude do večera hůř a nebo se bude dusit(podotýkám že je doma sama)ať zajde na pohotovost v místě bydl.a nebo jí obj.na druhý den až na 11.30h(dříve prý nemají čas)=docela SÍLA :angry: Až mě ten přístup zarazil... :confounded:
Řekla jsem jí ať neváhá a zavolá tam znovu(bylo již po 15h.)Nakonec to ještě někdo zvedl a ač neradi,jí odpověděli,ať tedy přijede.
Výsledek-je hospitalizovaná nabrali jí krev a čekají na výsl.

Měl jste někdo podobnou zkušenost???
23. čer 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě nikdy nedělali ET s UZ ?! :confused:
23. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rendo, to je teda síla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Byla od Apoli? Já myslím, že my teda máme instrukce, že kdyby něco takovýho, tak OKAMŽITĚ k Apoli na pohotovost :confused:

Ale je pravda, že já když v těhu špinila (což zamozřejmě nic není), volala jsem na tu pohotovost a tam mi řekli, že pokud se to nebude zhoršovat, mám to nechat být. A když jsem tam pak přišla a řekla jim, že už špiním čtvrtý den, hned mi vynadali, že jsem nepřijela rovnou :rolling_eyes:
23. čer 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rendo, mně taky ne, ale Aknyt říkala, že při jejím snad pátým transferu jí to na utz ukázali...
23. čer 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
len: jj,byly jsme spolu na OPU (má po 1.IVF)Fakt jsem čučela,co mi napsala-byla z nich vyjukaná! Vždy ochota a když se něco děje tak... :frowning2:
23. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to taky zírám... Když tam cinkla Larri, sestra koukla do papírů, viděla, že má u ní poznámku - OHSS možné - tak jí řekla, ať hned přijede... Naštěstí to nic nebylo, ale měla jsem pocit, že Larri vyrážela do pěti minut od telefonátu :confused:
23. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rendo, tak to je hnus... to by mě zajímalo, kdo ji takto odpálkoval :angry: Mně tedy nikdy neodbyli a když jsem přišla neohlášeně a řekla, že špiním, tak mě vzali hned.

Mně nedělali ET pod UZ, ale pak mi dělali UZ, a tam byla tečka, kam je dali... Transfer s UZ dělali, myslím, Papus...
23. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky čeká mě 2.IVF,jsem objednaná na příští týden,musí se taky žádat u pojišťovny jako při 1.IVF?Já jen jestli budu zase čekat měsíc na injekce,než to schválí nebo je dostanu hned příští týden? :confounded:
23. čer 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, musí se žádat i o druhé (stačí telefonicky), ale zklamu tě, u Apolináře teď budou mít prázdniny a nejsem si jistá, jestli se stimulacemi nebudou znovu začínat až v září... Raději tam zítra cinkni a poptej se, jestli bys to ještě stíhala... (nicméně injekce ti stejně nevydají bez souhlasu pojišťovny a té to trvá minimálně 2 týdny).
24. čer 2009 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
len já vím,že budou mít prázdniny,proto mi je divný,proč mě sestra objednala na příští týden,když,jak píšeš,se dá žádat telefonicky.Nejsem z Prahy,tak si myslím,že by to bylo zbytečný,tam jezdit.A ani KET o prázdninách nedělají?Máme jednoho mrazáčka,tak bych ho mohla zkusit,ikdyž bych radši víc embyek... :frowning2:
24. čer 2009 v 00:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
KET snad ano. Možná tě objednala, abyste měli dost času to prokonzultovat a naplánovat, co dál - netuším...
24. čer 2009 v 01:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nevíte holky, co všechno má být v předoperačním vyšetření? Vzpomněla jsem si jen na krevní obraz, EKG a celkové zhodnocení, ale mám dojem, že tam je ještě něco dalšího a nepamatuju se co...
24. čer 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Tynko! Já vím, co vyšetřujeme před výkonem my, ale netuším, co vyžaduje Apoli...
24. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haaribo, tak sem s tím :slight_smile:
24. čer 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
KO, koagulaci, standardní biochemii - urea, kreatinin, Na, K, Cl, glykemie; někdo chce i jaterní testy, někdo RTG srdce a plic, ale u tebe asi ještě ne, dělá se spíš u starších. No a EKG.
24. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tynko, máš představu, kolik u Apoli stojí asist.hatching??
24. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haaribo nevím, ale mám dojem, že ho moc nedělají... to se budeš muset zeptat tam. A dík za info :slight_smile:
24. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víš, psala mi holčina z stravy - je tam na nějaké soukr.klinice - Teď jde na IVF+ICSI+asist.hatch. - a bude platit kolem 25000,- !!!! To proto jsem si myslela, že i já budu platit takovou pálku. A podle ceníku Apoli mi to přijde děsně drahý...
24. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mělo být "z Ostravy..." :grinning:
24. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,Apolinky,

haaribo: jsem vyštráchla tu žádanku co chtějí za předoperační vyš.:

KO,APTT,interní zhodnocení-toď vše! :wink:
24. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj rendulinko!!! Tak to ani biochemku nechtějí, tak to je jednoduchý...
24. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
haaribo: jj,jen toto... Jinak jsem se vrátila k tomu tvému Colstíku(Clostilbegitu)Já ho měla jednou a měla jsem šílené bolesti hlavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tak jsem to raději nahlásila.Příště mi napsali Tamoxifen-ten OK :slight_smile:
24. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, já stará migréna a ještě bolesti hlavy po léku...no tak to se už moooc těším...
24. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek