CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
27. čer 2009

Jo a asi to dopadne jako poslední dobou dost často - po týdnu, až se uvidíme, si rejpnu, oni se chytnou za hlavu a budou se ptát, co jako chci za dárek... Nic, rodičové, nechci dárek, jenom bych ráda, kdybyste si za rok vzpomněli sami od sebe a popřáli mi aspoň po telefonu 😝

No nic, půjdu si svoje pošramcený ego léčit do postele, snad se z toho vyspím 😉 Zase jsem dobrá, protože jsem Klepnu řídila hodinu přes celou Prahu a neporušila jsem žádnej předpis a nikomu a ničemu neublížila, takže jsem dobrá a šikovná a děsně chytrá a moc krásná a ani ne moc stará a vůbec 😀 Dobrou 😀

larri
28. čer 2009

Len,ja se taky chytam za hlavu a blahopreji k narozeninam a doufam,ze ten nejhezci darek si das za par dni sama.

Ja vam vcera jenom napsala,ale necetla.Sla jsem spat ve 20.30 nebylo mi dobre a dneska jsem na tom stejne.Jdu do prace a pokud to bude mozne,vezmu si volno a vratim se do postele. 😉

rendulina
28. čer 2009

Vezmu to popořádku : jasmina,saralinda,nitenka,larri a aknyt - všem děkuji za gratulace,díky 😉 len jsem již děkovala-včera(aby nedošlo k fó pá) 😉

Jiinak jsem se aknyt dozvěděla,že se ten den ET nepočítá-tudíž jsem byla včera 16.den po ET(jako do tabulky)ale je to v celku jedno... 😉

larri : je mi líto,že to takhle prožíváš s těmi nevolnostmi! Měla by ses na tu práci vybodnout a být pěkně doma v klídku! Určo by přestalo i to špinění... 🙂

len : to je teda ostuda,že na tebe vlastní rodičové mohli takhle zapomenout!!! 🙄 Že se nestydí... Vím,že nešlo o dary ale alespoň o blbý telefonát či potřesení rukou-ale jak píšeš,pak se sami chytnou za hlavu a uvědomí si to!
Udělila jsi si ale za to pěknou pochvalu,za tu perfektní jízdu po Praze(šikula 😵 )Umíš se krásně utěšit!!! 😀

len
28. čer 2009

Larri, ty se za hlavu nechytej, to by měli naši 😉 Pět let čekaj na vymodlený dítě a pak zapomenou, kdy se narodilo 😀 A máš pravdu, jestli se nebudeš cítit, v posteli je nejlíp 😉

Rendo, Honza prohlásil, že jsem zatím jela nejmíň špatně, jak mě kdy viděl (cynik jeden, taky mohl trochu mlžit a říct nejlíp, ne?) 😀

rendulina
28. čer 2009

len : vždyť jsou to jen chlapi - co bychom měli čekat lepšího...ženská to umí ocenit přesněji... 😀

larri
28. čer 2009

Tak jsem dneska do prace vubec nesla.Mam super mladeho sefa a kdyz jsem mu volala,ze bych si vzala volno,tak samozdrejme.Rekla jsem mu,ze mi neni dobre a pojedu asi k Apoli.On o mne vi,rikame si soukrome veci navzajem.
Kdyz polozil telefon,tak mi jeste poslal sms,jestli nechci zavest.Mame pokazene auto,takze pojedu mhd.
Je to zlato,ale ja se jeste musela dospat. 😉
Boli mne cele telo jako kdyz mam chripku.Odpo si zajedu k Apoli,ted jeste nemam chut se ani obleci.

Akorat mam trochu strach,ze je tam budu otravovat.Vim,ze tam jsou hodni vsichni,ale ja kdyz nemusim,tak na pohotovost nechodim.Aby mi nikdo nevynadal,ze jdu v utery na utz,tak mam cekat. 😉

len
28. čer 2009

No, zase on je dobrej řidič, no 😀
Nevíte, jak je to dneska s deštěm? Chtěla bych vyrazit na houby a ten můj je snad z cukru a bojí se, že zmokne 🙄

Jinak jsem koukala na test, hezky se ti to vybarvuje, hezky 🙂

len
28. čer 2009

Larri, nikdo ti nevynadá! Hele, já tam byla večer před ultrazvukem, když jsem slabounce zašpinila. A jedinej, kdo se ksichtil, byla sestra (jak už jsem psala, protože jsem přišla z práce), jinak všichni moc milí, snažili se mě uklidnit, povzbudit... Však oni chápou, že po IVF má ženská právo na nějakou nervozitu a obzvlášť, když špiní - radši desetkrát přijet zbytečně než to jednou zanedbat 😉 Potom poreferuj 🙂

papus
28. čer 2009

ahojte Apolenky 🙂

jak se máte???u mě je vše zatím ok žádná bolest 😉

len
28. čer 2009

Papus, já zatím standard 😉 Kdy budeš testit?

papus
28. čer 2009

myslím pokud to nedostanu 1.7 v tak to testnu v pátek 3.7 😉

len
28. čer 2009

Nojo, my to máme všecky po týdnu vlastně - já v pátek 10.7. 😀
No nic, překecala jsem chlapa na ty houby, tak jdu vařit oběd a pak jedeme 🙂

aknyt
28. čer 2009

Ahojky,
Larri, tak ti Len sem napsala to, co já včera po mobilu 😉 - jet k Apoli a dávat utrouš ...

Len, loni jsem to měla s narozeninama zrovna tak, jako ty letos - vzpomněl si manžílek, lidi v práci, ale rodiče ne. Rok předtím taky ne, ale tak nějak jsem doufala, že na kulaté si vzpomenou. A tak se ti nedivím, že je ti to líto...

Dnes dopoledne jsem (inteligentně) udělala velký nákup a potom to tahala od auta na pokračování, protože manžílek je pryč. Trochu mě překvapilo, že když už odvezl s sebou všechno jídlo, tak že mi nedal vědět, mohla jsem nakoupit včera cestou - a nežebrat u sousedky 😀 Tedy díky tomu jsem měla k večeři výborné šunkafleky s bylinkama...
Jinak i přes Utrouš a Estrofem soustavně špiním (od 21.DC), tak jsem zvědavá, jestli zůstane jen u špinění a nebo se 2.7. rozjede MS ☹ To bych dost nerada kvůli té laparce, musela bych ji odložit na srpen.

larri
28. čer 2009

Ahoj holky,tak jsem prijela od Apoli a jsem moc smutna.Dr.mne zkontroloval a rekl,ze sliznice je nizka,krvacet uz moc nebudete a tehotna nejste.
Bylo to hrozne slyset a neutect okamzite ven.Jen se mi zda,ze mi rikala Jirsova,at se objednam na utz nejdriv za tri tydny,protoze driv nic nepozna.A pokud se nepocita den ET,tak ja jsem dneska 20 den.Asi to tak uz bude,ze je uplny konec,ale ja si zajdu jeste zitra k nam na krev.Vcera byl test pozitivni a silnejsi nez ty predesle.Tak nevim proc teda testuju.

Jinak Len,jestli vis,jak se citi clovek,kdyz neni nekde vitany,tak jsem se citila dneska na pohotovosti.

Takze se pridavam k zarijovym definitivne. ☹ ☹

aknyt
28. čer 2009

Larri, počkej si na výsledek krve a prohlídku v CARu, ještě to neházej za hlavu. Moc mě mrzí, že máš takové starosti a že se nemůžeš v klidu radovat z těhotenství. Pokud čárka sílí, tak to nevypadá tak zle... Držím palečky, ať krev dopadne dobže a kontrola v CARu ještě líp!!!!

larri
28. čer 2009

tynko,ted jsem si delala test a zase pozitivni,ale ani u jednoho nemam tak silnou carku jako je kontrolni.Psala mi Nitenka,ze ji prijde utz taky brzy a ona se nebyla jista do 12tt.
Zitra zajdu na krev a uvidim,tak jak jsem byla klidna do vcerejska,tak ted mam co delat.

aknyt
28. čer 2009

Já neměla tak silnou čárku, jako kontrolní, ani při hCG 13 tisíc... to není důležité, jak je silná, spíš jestli neslábne. Na UZ dneska je ještě brzy, každý den pak hraje roli. Drž se a zítra dej vědět, jak to s krví vypadá.

Za chvíli vyrážím do divadla, tak už nebudu, až zase zítra.

larri
28. čer 2009

Jo,Tynko,zutra ti zase napisu a diky moc za podporu. 😉

nitenka
28. čer 2009

lari a ty jsi krvácela hodně silně? já od 1O dne špinila dost silně hnědě dalo by se to zaměnit se slabší menstruací volala jsem do caru a prý počkat až do 3tt na ultrazvuk stím že se to udrží nebo ne... že stejně nic nepoznaj ani na krev jsem nešla tu jsem si dělala samajinde..

nitenka
28. čer 2009

lari koukám do diaře špinění bylo až do 19 dne po ket byla neděle a já začla silně krvácet tak jsem jela na pohotovost k apolinaři už tam byl vidět váček,ale stále jen čekat co bude dál,ale dřív mě ani nechtěli vidět že nic nepoznaj...krvácela jsem a špinila střídalo se to až do 32 dne po ket

larri
28. čer 2009

nitenko,ja krvacela minuly vikend,ale taky to nebylo jako normalni menstruace.Ted jsem krvacela trochu,spis to spineni.

No,kdyz ti sel videt vacek,tak mi jeste nic.Ja si uz rikam,ze je konec,ale nechapu ty testy.Proc se mi porad ukazuje dalsi carka.Pri dalsim testovani tomu nebudu vubec verit. 😠

nitenka
28. čer 2009

larii mrzí mě čím procházíš, mít na testu dvě a pak to trápení a nejistota...Upřímě mě nezarazilo tolik špinění krvácení,ale spíš to hcg na 16 den se mi zdálo nízké,ale nejsem znalec jen mě to zarazilo..
pokud zítra nestoupne tak to nebude dobře..moc držím palce na zázrak a štěstíčko..
jinak ta čárka tam bude několik dní nepoznáš z testu ted momentálně nic jen kdyby byla silnější tak to bude dobré znamení

len
28. čer 2009

Larri, to mě moc mrzí, ale určitě ještě neházej flintu do žita... Takhle brzy ještě nic být vidět nemusí, já měla 25 dní po OPU vidět jenom váček a tvářili se, že je to OK... Ten přístup doktorů mě zaráží, vždyť přeci musí ta data znát... Já vůbec nepředpokládala, že budou dělat z utz. nějaké závěry, ale že to nechají do CARu a napíšou ti ten Utrogestan 😒 Sakra, při jasně pozitivních testech takhle v začátku by si měli dávat bacha, ať to není třeba mimoděložní (nechci vůbec strašit!) a ne tě takhle odbýt 😒 No, určitě si zajdi na krev a nevzdávej to, v úterý uvidíš víc 😉 Podle té krve budeš moudřejší, přesně, jak píše Nitenka (uvidíš, o kolik stoupla odminule) 😉

larri
28. čer 2009

Len,doktor se dival pri utz na obrazovku,rekl mi vysledek a zeptal se sestry,jestli to rekl dobre.Tam uz mne nikdo nedostane. ☹

len
28. čer 2009

Hm, já tam byla jednou a doktor byl naprosto zlatej 😔 To mě tak mrzí, že jsem tě přesvědčovala, že tam budou hodní, a dopadlo to takhle, ach jo 😔 Promiň 😔 Ale zítra si necháš vzít krev a v úterý jdeš na utz. do CARu, ne?

papus
28. čer 2009

Larri to mě mrzí............ale ještě bych to nevzdávala.....mě Jirsová také říkala,že na utz je to moc brzo když jsem tam byla úplně poprvé a nedostala jsem to přes 10dní

nitenka
28. čer 2009

larii já tam byla mockrát a vždy na mě byli hodní je to náhoda že tam byl asi někdo blbej,já měla jen špatnou zkušenost s Fajtem nebo jak se jmenuje v caru 🙂 ten byl na mě ty dost tvrdej že mi fotku nedá že krvácim a to není normální a že to pro něj nic neznamená,když je tam váček že se musí počkat a tak dost mě to vzalo, v téhle chvíli pár slov říkat nemusej já měla celou noc migrénu jak mě to vzalo..ke všemu mi řekl,že tam nevidí hematom jako na pohotovosti a že to to krvácení je špatně.. jen hematom přehlídl za týden tam byl furt a ten samej a blbec mi vysadil i léky které jsem dostala na pohotovosti za táden tam bylo hematomů víc..
ta nejistota je hrozná vypni počítač a zkus usnout a vydržet do zítra...držim palce..

len
28. čer 2009

Nitenko, tak to je taky drsný 😒 Na mě teda byli všichni strašně hodní a snažili se mi dodávat naději i ve chvíli, kdy už to bylo jasně prohrané... A pak takovýhle zážitky, co tu píšeš ty nebo Larri 😕 No, hlavně, že u tebe to nakonec dobře dopadlo (Faitovi bych to asi omlátila o hlavu 😝 ) a u Larri pořád VĚŘÍM!

larri
28. čer 2009

No mne spis zarazila sestra,kdyz se mne ptala,proc jsem nevydrzela do zitrka.Ona nebyla zla,ale takova odmerena a ja jsem z caru hodnne zhyckana. 😉
Doktor mi prisel malo zkuseny,ale myslim si,ze spis nemel zadne papiry moje,tak byl z toho trochu zarazeny.Na zenske co ma na oddeleni je asi jiny.On fakt taky nebyl zly,ale mne prisel jako student a urcie jsem nechtela slyset to co mi rekl.

Akorat,kdyz jsem jim pri odchodu davala bonbonery,tak mi rekla sestra,ze mam prijit kdykoliv.A ze je moc mrzi,ze mi nerekli lepsi zpravu.A mockkrat dekovali.No a ja poznala hned tu zmenu.Ale chtela jsem byt rychle pryc z ordinace,ak jsem se jim ani nepodivala do oci.

Ja na krev pujdu,ale ted uz si neverim,myslim,ze je konec.Takze budu planovat to,co jsem planovala pred tydnem.Rekonstruovat byt v Opave,zacnu cvicit a pripravovat se na dalsi ivf. 😉

A na Konika budu chodit dal,protoze ted holky podporuji mne a pak budu ja je.
Jo a dneska mne drahy objal a at neplacu,ze mame jeste dva pokusy,tak zase pujdem.Tuhle vetu si pamatujte,kdyby zase stavkoval. 😀 Ale ted to hrozne proziva se mnou,dvakrat byl sledovat test jako prvni.

nitenka
28. čer 2009

len já jsem v caru byla spokojená celou dobu,jsou tam zalatí proto mě jeho chování zaskočilo a to nepíšu vše co říkal bylo toho víc, jeho chování mě vehnalo slzy do očí a sestra když mi psala další kontrolu tak jsem jí požádala o jiného lekaře slušně ,jeho to naštvalo a řekl od stolu že je rád že už se nepotkáme,sestra vyšla zamnou ze dveří se za nej omlouvat,že nechápe co sním dneska je že je jindy dobrej ,že je od rána nějakej podrážděnej.. chápu mám taky takové dny,ale v určité momenty to člověka fakt zlomí,nekecám já měla migrenu jako blázen celou noc jsem zvracela a měla návali vzteku při vzpomínce na jeho chování...
jinak i na pohotovosti jsem zažila jen slušné a milé lekaře a sestry...