• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

24. února 2017 
len takže ty jsi ted ve fázi čekání? Nebo už byly //?
V práci skončím asi 21.7. takze na srazíky budu mít času:slight_smile: ráda vás taky všechny uvidím. Už jsem maličko schopnější. A nemám neodvratitelnou potřebu si po práci lehnout:slight_smile: a dokonce uspěšně zahradničím na terase:slight_smile:
Pupek zatím nic moc, večer vyjede ráno zajede:slight_smile:
ale věci už jsou trošku fest asi voda a hormoni:slight_smile:
3. črc 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj leni,ty jdes na nemocenskou?
3. črc 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, příští pátek testuju :wink: Dnes jsem 9 dní od ET.
3. črc 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len a vydrzis to tak dlouho? No ja bych vydrzela 14 den,kdybych nezacala spinit. :wink:
3. črc 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak len tak budu moc držet všechny palce!! Myslela jsem že už je to déle:(
Larri ano asi půjdu zatím na 14dní až 3 týdny odpočívat dát si věci dopořádku. Užít si trošku léto a pak uvidím zda bych ještě třeba na měsíc přišla:slight_smile:
Manža už mne lanaří dávno at jsem doma... ale bojím se že mi klepne
3. črc 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,ty mas nejake problemy nebo vlastne si psala,ze ti je spatne porad,ze jo?
3. črc 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
len, tak to ti držím palec. já šla na pn s tím, že 1. ivf vyjde a já do toho magorákova už nepůjdu a prdlajs, ale nedala jsem se oloupit, tak teď jsem v klidovém režimu, jak jsem to nazvala. chodila jsem 3 měsíce na kurzy němčiny a dobrý. teď akorát přes prázdniny seznat zaměstnání a budu v pohodě... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuli,ivf vyjde a praci budes hledat az za tri roky,uvidis. :wink: Ted jsi v pohode,nemas stresy,tak to bude dobry.
3. črc 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Larri ted už je to relativně OK. Měla jsem žaludek na vodě, bylo mi zkrátka divně - na nic chut. A únava.
Ted už to maličko polevuje:slight_smile: a chutě začínám mít nebezpečné:slight_smile: nahoře zatím 1,4kg jsem 11+1

len co si myslíš o takových těch čajových nápojích jak vyrábí lipton, rauch apod. je to vyrobeno bud z černého nebo zeleného čaje s příchutí lemon nebo peach:slight_smile:
Kámoška říkala že to nesmím. Mne to příjde hloupost. Když vypuju jednu lahvičku za týden tak to snad neva nebo jo?
3. črc 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
larri, tak nic nepiš :grinning: ono občas není co... to znám.

já zase nechtěla psát, že nic nechci, žádný ivf, žádný doktory a že místo všeho jsem bez práce a na dietě :grinning: teď už mi to je jedno, ale byla to pakárna.

a u tebe to je pěkná horská dráha, chjo, ale jsi statečná, máš můj obdiv. litovat se nesmíme, to bychom tomu propadly...

to nevím, jak to bude v úterý, ale standardně 7:15 nástup, nevím, kolik ás bude, ve středu jsme byly zatím jen 2, takže opu mezi osmou a devátou, tak šecuju a 2 hoďky po narkóze bych snad mohla už na chodbu, ne?

sakryš, to abych ještě vymyslela nějakou epesní košili... župan mám tragickej, ale za posledních 10 let jsem ho měla 3x :frowning2: 1x v krči, když jsem ležela na oddělení rizikového těhotenství a ukončili to revizí a pak 2x opu, báječná bilance...

a dieta? najdu někde na webovkách a hodím odkaz. je to maso, ale já se na sebe už nemohla koukat... hrouda špeků a sádla... bléééé
3. črc 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky u nás v práci je to na prd.
Zkrátili nám úvazek a mzdu o 20%.
Ale neděje se nic aby se situace zlepšoval. Utrácí se za krávoviny dál. Takže se šetří jen na zaměstnancích:slight_smile: Mám tady toho po krk. Jsem tu šestým rokem a jak člověk do těch věcí už vidí tak to není dobře:(
3. črc 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, jedeme k Berounce, kousek nad soutokem se Střelou... je tam moc hezky. Teď ještě dodělávám nutné věci, pak budu 3 týdny pryč a včera jsem lítala po doktorech a do práce už nejela...
3. črc 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
larri, právě s tím nechci počítat. a pokud by mě nemělo nic být, tak proč nejít na půl roku do rachoty? stejně bych byla klidnější, že tam vlastně nemusím. koukám po nějakých, aby to hlavně nebylo daleko. z centra, kde bydlím dojíždět do nějakýho prdelákova se mi nechce...
3. črc 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Larri, vydržím :slight_smile: Vlastně to bude 16 dní... (minule jsem testila po 15) :slight_smile:
Leni, jestli je v tom tein, což v černém a zeleném čaji jo (něco jako kofein), tak by se to s tím nemělo přehánět, ale jedna lahvička týdně tě stopro nezabije :wink: To máš jak s kafem - pět hrnků denně by nebylo moc OK, jeden není nic... Jde o to, abys těch špatných látek (a to třeba i konzervantů a éček) do sebe necpala kila, to není jak plesnivý sýr, kterýho si jednou kousneš a při hooodně velké smůle chytneš listeriózu. V přiměřeném množství se může v podstatě všecko, až na ty věci, které můžou obsahovat špatné bakterie (třeba ty zrající sýry).
3. črc 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
se budete mít:slight_smile: hlavně aby vyšlo počasí aknyt.
Já dneska jedu s kámoškou na prodlouzenej víkend:slight_smile: na lipno www.hotelfrymburk.cz
tak už se těším, ale maličko se bojím té cesty:slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bych taky někam vypadla, ale pro vycházky nemůžu :wink: Ale to neva, výsledek bude stát i za jistá omezení :wink:
3. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky len já mám stejný názor:slight_smile:
občas si dát skleničku tohodle čajíčku v horku to je moje:slight_smile:)) a ještě pěkně s ledem...
kafe sem vysadila úplně ...
já jdu len v pátek 10. na NT screening tak se taky budu modlit... krev už mám za sebou.
Snad bude vše OK.

Kámoška byla dnes na KET - ta co jede se mnou na víkend. Tak budeme mít o čem debatovat:slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
len a tobě v případě těhu nedají neomezené vycházky?
Já už to mám domluvené. Jinak bych na PN nešla... bych byla jak u boudy.
Ale tys měla problém PN vůbec dostat vid??
3. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, neomezené asi těžko... Ale kdybych měla být celých 9 měsíců zavřená doma, tak mi to stojí za to :wink: Nechají mi asi ty, co mám...
3. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, to víš že je lepší něco než nic...
máš tam kotátko tak máš o zábavu postaráno.
Pro mne je doma smutno od doby co nemáme sárinku:(
3. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
za půl hodiny jdu domů:slight_smile:
to je morálka:slight_smile:
ale v pondělí a úterý sem byla do pěti a měla být jen do 3 tak si to ted vyberu:slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, koťátko nám nějak vyrostlo...
A vy neuvažujete o novém kámoši? :wink:
3. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ted nějak ne...
možná někdy v budoucnu až bude zahrádka a domeček... do bytu už pejska nechci.
užívám si luxusu čistoty a vytírání jen 1xtýdně:slight_smile:))))
Příští rok na jaře si koupí pejska moji rodiče tak aspon jeden v rodině bude:slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a hlavně, u vás bude mimčo :wink:
3. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka,

tak jsem volala do CAR o výsledky včerejšího hCG a docela mě to zarazilo :unamused: !
MUDr to tak z hlavy počítala,když v pndělí bylo 231 tak včera by mělo ukázat kolem 700 a já ho mám 392 :frowning2:
Tak to vidíte zase není klid!A pak nemám depkovat...?!
3. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt nedepkuj... Roste to, za tři dny se to má zdvojnásobit, včera ti to brali ráno, tak skoro... roste to dost rychle, neplaš, tím ničemu nepomůžeš, bude to OK :slight_smile:
3. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
len : krev mi nabírali včera kolem poledního... :unamused: Já vím,že tomu nepomůžu ale když to ta MUDra typovala na 700?

Říkala : když bylo v pondělí 231,ve středu by mohlo mít kolem 500 no,a ve čtvrtek kolem 700...A já tohle...
Sestřička říkala,že se mohlo později zavrtat...Ach jooo,holky! :cry:
3. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
K tomu jsem nastydla.Mám pěknou rýmu a po ránu knedlík v krku :unamused:
3. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš, že jo, zase to nijak nestagnuje, kdyby to takhle narostlo za týden, bylo by to špatný, ale tohle není nic hroznýho... Odpovídá to i tomu, že na utz to nebylo naprosto zřetelný, to bývá tak od 1000 výš... Tak teď jenom zatnout zuby, zaměstnat hlavu jinak a příští čtvrtek se nebudeš stačit divit, jak to vylítne :wink:
3. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
len : já vím,že si o mně myslíte,že jsem hozná,stále se na něco ptám a depkuju... :rolling_eyes: Ale já si prostě neumím pomoct....Doma to s nikým takhle probírat nemohu,nikdo se v tom takhle neorientuje.A já mám z toho pak hlavu,jak pátrací balón :confounded:
Už aby ten týden utekl...
3. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek