CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
3. črc 2009

Ne, Rendo, to si ale VŮBEC nemyslím 😉 Sama si živě pamatuju, jak jsem plašila já... A vím, že často naprosto zbytečně (jenomže ono se to dá těžko vymluvit, když se člověk dostane do tohohle duševního rozpoložení, fakt to znám). A souhlasím s tebou - taky už chci příští pátek 😉

rendulina
3. črc 2009

len : já bych ti to tak přála,ať tady nedepkuji sama 😉

Teď mi volali z CAR,že se mám raději dostavit na další odběr hCG v úterý-ještě před čtvrtečním UZ.Tak jsem na to zvědavá... 😉

len
3. črc 2009

Tak jo, tak tu pak budeme depkovat spolu a holky se budou muset extra snažit, aby dvěma těhulím zvedly náladu 😀
A co vůbec Papus - zkoušela dneska další test?

rendulina
3. črc 2009

O papus nevím - nějak jsem to tu také nezaregistrovala...To by snad dala vědět?

len
3. črc 2009

Snad ano... jenom vím, že ve středu test negativní a slabé špinění, ale od té doby nic nového, stejně si myslím, že to ještě není ztracené 😉

larri
3. črc 2009

Rendo a kam jdes na krev?

saralinda
autor
3. črc 2009

Ahojky holky, jdu vás dočíst. Ale hnedka vidím, že je tu Tulipánek a taky vidím ve vizitce, že jde příští týden na OPU. Držím malíky.
Já tu příští týden nebudu (jsem služebně v Holandsku od PO do PÁ), tak ať tu čtu pak jenom dobré zprávičky.

rendulina
3. črc 2009

larri : jdu na krev do CARu(volala mi sestřička,že to raději odeberou do toho čtvrtečního UZ znovu)Tak mám zase nerva ☹

saralinda
autor
3. črc 2009

Holky, já chci taky depkovat s Váma - pokud to znamená těhu 😀 ne, věřím, že tě to Rendo přejde.
Já jsem dneska volala do CARu a histologii z punkce cyst mám OK – byly to jen folikulární city (hurrraaa!!!!!) a rovnou jsem se objednala na konzultaci. MS se nerozjela, ale I tak špiním – takže bych to nazvala 3,5 menstruace za měsíc. Jdu tam v úterý 14.7. v 11h k Jarošové. Ona je bezva, tak se na ni těším.

larri
3. črc 2009

Ja jdu taky na krev,ale musim na Karlak.Myslela jsem ze tam jdes taky,mohly jsme se potkat.

A vlastne,proc ja musim na Karlak,kdyz to delaji v CARu?

len
3. črc 2009

No vidíš, Sar, jenom 3,5 MS měsíčně, fakt nevím, na co si stěžuješ 😀 A je fajn, že to byly jenom folikulární cysty...
Já už bych chtěla nějakou zábavu - smazaly se mi všecky nahraný detektivky, co jsem si syslila na horší časy, oblíbené DVD se nějak porouchalo, knížky už mě neberou... Aspoň zítra přijede sestřenka na návštěvu, tak se těším 🙂 Jestli to bude jak minule, tak zítra budu špinit, takže potřebuju rozptýlení 😉 A plivnice celý dny chrní, pouze přestávky na jídlo si dělá 😀

rendulina
3. črc 2009

Tak to larri nevím,vzali mi ji nejdříve při UZ včera a teď mám přijít do ambulance a výsledek bude druhý den.Nebudeš to tam mít třeba dříve?Jinaáč nebím,proč tě ženou na Karlák.
Já tam mám bý kolem 12h.

rendulina
3. črc 2009

len : tak to jsi mě teď pobavila s těmi DVD...já totiž koukám na starý seriál na DVD: Žena za pultem 🙂
Doma ze mě nemůžou-na co to prý koukám?Ale je to fajn,hlavně ty ceny... 😀 Se člověk baví,fakt!

larri
3. črc 2009

Ja mela v utery vysledky hcg za dve hodiny a vcera jsem byla na krev v 8.00 a vysledky mela dr.az za 5,5 hod.

Ja jdu hned z Karlaku do caru,ale chci co nejdriv,tak to se nepotkame.Fait rikal,at prijdu na utz za nim,bude tam od 10-12.
Nemam chodit radci na pohotovost,kdyby tam byl nekdo,kdo neumi s utz,chapete to?

len
3. črc 2009

No, po Nitenciném zážitku, kdy Fait přehlédl obří hematom, si říkám, kdopak tady neumí s ultrazvukem 😉

tulipanekps
3. črc 2009

jsem tady měla maminu, tak koukám, že tady bylo živo 😀 myslím co se týče množství příspěvků... 😀

tulipanekps
3. črc 2009

sari, děkuji a dodatečně přeju k svátku, ať se daří a je jenom líp 😉

tulipanekps
3. črc 2009

to jsou prekérky tady... a nic s tím nenaděláš, chjo... doufám, že červenec přinese samé lepší zprávy... 😝

tulipanekps
3. črc 2009

bohužel si to lítání na krev taky živě pamatuju, ob den mě napichovali a zkoumali, co dělá hcg.... a pokaždý to nějak okomentovali a já nevěděla, jestli mám nebo nemám mít radost, depku, naději a tak... chápu vás...

len
3. črc 2009

Uf, tak tohle jsem naštěstí nikdy nezažila, i když ty nervy 14 dní mezi ultrazvukama taky nic moc 😒

larri
3. črc 2009

tuli a ty si nemela mimodelozni,ze ne?

tulipanekps
3. črc 2009

ne, mě se to pomalu vyvíjelo. šla jsem na kontrolu ke gyn nějaký 45. den ms, kdy jsem měla //. protože na utz nic nebylo, tak mi nabírali hcg, to jsem měla druhý den cca 550, jestli si to dobře pamatuju a za další asi 2-3 dny, byl mezi tím víkend jsem měla cca 1200. pak celý týden nějak ok a následující sobotu jsem začala špinit, tak si mě nechali v nemocnici v krči. to bylo hcg přes 4000 a na utz dvojčátka..., po dalším odběru krve, bylo hcg něco přes 6500, což mi řekli, že je málo a musím jít na zákrok... byla jsem v nemocnici 6 dní včetně příjmu a odchodu. pouštěli mě na můj svátek, výborný dárek... šestinedělí před sebou... jsou to 3 roky, teď za sebou 2 ivf a třetí rozjetý, tak uvidíme. Myslím si, že jak mi teď srovnali štítnou žlázu, beru prášky, tak až se snad jednou něco chytí, už by se to mohlo uhnízdit. ale co ty víš. je to všechno ve hvězdách nebo mezi nebem a zemí, jak kdo chce...

tulipanekps
3. črc 2009

leni, máš pravdu. Já snad ani nebudu chtít testovat... chtěla bych usnout a pak se probudit, být v takovém 13tt a vědět, že to těch dalších necelých 27 týdnů nějak překlepu 😀

len
3. črc 2009

Jé, to by bylo krásný! 😀

tulipanekps
3. črc 2009

ale ten stav byl jasně jinej, normálně jsem ujetá na jídlo a tehdy jsem si ke všemu čuchla a měla pocit, že to je polystyren. tak jsem místo řízku, kterej miluju snědla třeba jen 2 brambory a to bylo všechno. no jo, není to dobře se k tomu vracet, uvidíme. ale na šípkovou růženku bych si teda ráda zahrála 😀

papus
3. črc 2009

ahoj Apolenky tak hlásím,že se mrcha ráno rozjela 😢 v úterý zavolám do Caru a objednám se na konzultaci..možná tomu nechám do konce roku volný průběh ☹

len
3. črc 2009

Ach jo, Papus, jsem tu na tebe čekala a tajně doufala v lepší zprávy ☹ Moc mě to mrzí 😔 Tak pak poreferuj, jak jsi dopadla u konzultace...

larri
3. črc 2009

Tuli,omlouvam se,jestli se ti zase vratila smutna nalada,kdyz jsem se te na to ptala.

Papus,to je mi lito,tak jsme tomu verily,ze tentokrat otehotnime.

Ja mam malo problemu,s pritelem se rozchazime.

papus
3. črc 2009

Larri jak to co se stalo???to mě mrzí ☹

Len co se dá dělat je to boj na dlouhou trat...nechám si udělat náběry na chlamýdie jestli nemám na plicích mám totiž už dobrej 8let kašel z práce z těch barev a četla jsem článek o tom,že to může být chlamýdiema....dělají u Apo nějaké testy když se to nepovede???třeba na toxoplazmozu,boreliozu,imunitu atd alergie na sperma??

len
3. črc 2009

Larri, copak? 😕

Papus, bohužel nemám zkušenosti, co se děje, když se to nepodaří... A snad ani nebudu, pevně doufám 😔 Po potratu mi testy dělali.