CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

lenickan
7. črc 2009

len k tomu testu🙂 já jsem si totiž pozkušenost s neúspěchy zakoupila balíček těhu testů na www.ovulacnitesty.cz a měla jsem jich asi 20 tak jsem čůrala a čůrala🙂

lenickan
7. črc 2009

len prosím nevíš kde bych mohla sehnat takový ten rozpis tt kdy začíná a končí jaký měsíc? Hoky to tu někde měly a já to nemůžu najít:(

len
7. črc 2009

Leni, teď z hlavy netuším, bohužel jsem už jednou nohou ve dveřích, ale obecně - lunární měsíc jsou 4 týdny a kalendářní je prostě měsíc, tak si to můžeš spočíst 😉 Sorry, už letím...

larri
7. črc 2009

hcg 206 a zvracim znova.S tim dr.vubec nepocital.Jdu pracovat.

tulipanekps
7. črc 2009

čus, hlásím, než padnu do postele, jsem nějaká unavená...

4 vajíčka, spermio ok, zítra si budu volat, kolik je embryí a kdy bude transfer.

zatím končím a jdu do hajan. papa

jo, nemohla jsem psát, protože jsem nechala mobil doma, tak jsem měla manžův...

dočtu vás později. papapa

lenickan
7. črc 2009

larri tak to je super ne?

j.cien
7. črc 2009

Larinko jsem asi magor,ale CO to teda znamena?
Co s tebou bude?Muze to byt jeste normalni prosperuji tehu nebo je to tak nizko proto,ze je mimo delohu?????

Moc na tebe stale myslim a drzim palce!!

len
7. črc 2009

No, pokud to od čtvrtka stouplo ze 120 na 206, tak to moc super není, ach jo ☹

Tuli, gratuluji ke čtyřem vajíčkům a super spermiu, zítra čekáme na čtyři embrya 😉

jasmina309
7. črc 2009

Tak holky, jsem tu a zdravím! Taky dočtu, ale nejprve vám oznámím pozitivní zprávu.
Moje netová kamarádka, kterou sem našla pomocí pc a Caru U Apolináře, po 2IVF otěhotněla, těhu měla pohodové a porodila krásnou zdravou holčičku, kterou pojmenovala Jůlie 🙂 . Vážila 3,80 a 51cm a rodila den po termínu. Zajímavostí a paradoxem je, že Jůlince na svět pomáhala Jaržemblovská, která jí dělala i ET-
Gratuluji 🙂 🙂 🙂

len
7. črc 2009

Jasmi, to musela být na OPU někdy v půlce října jako my dvě, ne?

jasmina309
7. črc 2009

Larri, chjo, nemáš to jednoduchý . Posílám alespon pusu na uklidněnou. 🙂

Tuli, tak to je dobrý, vid! Tak zítra budu vyhlížet, kolik máte dětiček a kdy vám naplánují OPU

Holky, tak jsem se sešla s jednou známou, která je po iVF z Genetu (2 IVF) a předtím dvakrát potratila po IUI.Má měsíc před porodem 🙂 . Tak vám mě tak naplnila energiíí, jak víte, tý je u umělinek s počtem pokusů čím dál méně.
Tak už se těším, až se vrátím z dovči, začnu zobat prednison dál a v půlce srpna musím na karlák na krev a začátkem září jupíííí, do Car k imunoložce a pak snad... hodoty klesnou a já budu moci bojovat o sourozence pro dceru (která je už smířená, že to "asi" nikdy nebude) ☹

jasmina309
7. črc 2009

Len, kámoška měla Opu, mám pocit okolo 8 října.
Jneže každá sme s jinou diagnozou, takže někdo má víc štěstí. 🙂
Každopádně, je to dibrá inspirace a ukázka, že to jde až do konce a hlavně do konce života 🙂

len
7. črc 2009

No, já tomu věřím, taky hodlám kolem 15.3. porodit naše diploidy 😉

rendulina
7. črc 2009

lenickan : myslím,že vím co myslíš za tu tabulku.Také jsem si ji od někoho stáhla ale boužel nevím,jak se v ní škrtá?Hodím ji na chvíli do mého alba tak se číhni ju?A pokud víš jak se to odškrtává,napiš mi návod. 😉

larri : já byla dnes na skok také na té krvy a zítra budu volat o výsledky.
Fakt mám z toho strach.Psala mi holčina,co se mnou byla na OPU a ta měla hCG již 28.6. (1048).
Zatím co já 29.6. (231) a 2.7.(392) a bojím,bojím zítřku. ☹

Holky dokáže některá odhadnout,co by se pak dělo,když by hCG rostlo pomalu a bylo stále menší než by mělo v určitý den být? 😖
Dělám si průběžně test a předevčírem byl zatím nejsilnější,co jsem ho měla(foto jsem do alba nedala).Tak si říkám,že když sílí tak to hCG růst nějak musí?!Přece by neukončili těhu kvůli pomalu vzrůstajícímu hCG??? ☹

jasmina309
7. črc 2009

😀 😀 😀
Více optimismu, je první krok k úspěchu 😀
Prosté, ale je to tak! 🙂

len
7. črc 2009

Rendo, každému to stoupá jinak, fakt... Prostě věř, zítra už budeš pěkně přes 1000 a ve čtvrtek uvidíš na utz velkej černej flek! 🙂

Jinak kdyby rostlo pomalu, což neporoste!, záleželo by na tom, jak moc pomalu a taky jak by se to vyvíjelo na ultrazvuku. IVF má tu výhodu/ nevýhodu, že se ví, kdy přesně došlo k oplodnění, takže se spousta věcí nemůže svádět na pozdnější otěhotnění. Takže kdyby dejme tomu třeba v 8.tt (střílím od boku, oni na to mají svá kritéria) nebylo stále ještě srdíčko, bylo by to prohlášeno za neprosperující těhotenství... Já vím, že tu existují desítky "zázračných" příběhů, jak v 9.tt na utz sotva černej flek a teď je z toho miminko, jenomže to jsou bez výjimky holky, který otěhotněli třeba o několik týdnů později než by byl vzorový týden dle poslední MS 😒

A ty koukej zvednout hlavu vzhůru, pomalejší rozjezd zdaleka neznamená předčasnej konec, počkej, až ti bude prcek hulákat ve dvě ráno u hlavy, jak tomu ani nebudeš věřit, jak byl línej hCG zpočátku zvedat 😀

len
7. črc 2009

otěhotnělY, pardon 😉

jasmina309
7. črc 2009

Rendulíno- držím pěstičky na zítra! A moc! 🙂
Kde jsi byla na krvi?
já jednou jako samoplátce v Litoměřický nemocnici a to jsem musela otravovat na 5 místech a všem vysvětlovat, co chci... No na hlavu. Pak v 5 dveřích mi krev vzali a za hodinu byl výsledek.
Je to ale už 15 měsíců nazpět

rendulina
7. črc 2009

len : tak myslíš,že by to nechali až do toho srdíčka?Páč mám strach,aby mi neřekli,přjeďte s županem,jdete na ukončení ☹ ☹ ☹ Dnes mi také sestřička nevysvětlila,co bude,když hCG bude zase výšší ale ne dostatečně...? 😖 Prý počkejte na UZ.Vím,nechtěla mi třeba nasazovat brouka do hlavy ale tím mi moc nepomohla,páč teď zase spekuluji,co bude.Zda máme začít šetřit 60 tis.na nové IVF 😕
Na to nachlazení mi řekla,že opravdu ty bylinky ne e a když budu mít teplotu kolem 37,5 °C,mám volat (zatím jsem měla 37,2°C)Poradila mi Septisan na ten krk ale pěkně po něm dřevění jazyk 😝 A solný roztok...

jasmina : po 1. jsem byla u svého gynek.MUDr Šálka(výsledek byl hned odpoledne a zdarma) a po 2.při 1.UZ v CARu a dnes opět v CARu 😉

jasmina309
7. črc 2009

Rendulíno, tak držím palce!
Já chodím ke Kapličce k Hatašový.Ale to je fuk. já tehdy chtěla výsledek hned a to jsem chodila jinam.
Rendul, a ty už máš všechny IVF vybraný? Že píšeš o 60tisících? 😨
To u nás bych to mohla zabalit, to je šílenej balík ☹

len
7. črc 2009

Rendo, tak možná ten rozdíl v hladinácg hCG je daný i tím, že to dělali pokaždé v jiné laborce a mají jiné techniky 😉

Jinak teda - když je srdíčko, je všecko OK. Problém je, že se to srdíčko musí objevit do určitého stáří (a určité velikosti) embryjka, třeba když by někdo byl 6 týdnů od ET a srdíčko by prokazatelně na několika ultrazvukách nebylo, tak je prostě 100% jisté, že už by se nikdy neobjevilo... Stejně jako třeba kdyby embryo mělo 12 mm a bylo bez srdíčka, tak už by se neroztlouklo, protože doktoři vědí, že (tuším) nad 6 mm už to srdíčko být vidět musí. Musím říct, že než mě poslali na revizi, byla jsem na třech různých ultrazvukách u třech různých doktorů a všichni se museli shodnout na tom, že to opravdu není prosperující těhotenství - přesto, že to bylo patrné už z toho prvního utz - embryo mi za 14 dní nepoporostlo ani o milimetr a v 8.tt nebylo téměř vidět, natož to srdíčko, které už v té době mělo vesele bušit... Bylo to sice značně depresivní lítat po celým Apolináři z jednoho utz na druhý, ale na druhou stranu jsem fakt měla jistotu, že se jen tak jeden doktor nepřehlídl a z lenosti mě neposlal na revizi 😒 Ale tohle je jen popis mých událostí, být tebou, tak věřím tomu, že hodnoty ze dvou laborek se tak snadno srovnat nedají a zítra už na tebe po telefonu vyplivnou jinačí číslo 😉

papus
7. črc 2009

hezký večer Apolenky,
ted jsem došla z práce co je nového Larri a Rendo????Len a u tebe?
Nejdete některá 14.7 k Apo já jsem se tam dnes objednala na konzultaci k Jarošové 😉

len
7. črc 2009

Papus, u mě nic (testuju v pátek), Larri hCG zase stouplo, ale bohužel ne dostatečně a Renda byla dnes na odběru a výsledky budou zítra... Takže instrukce 😀 Zítra držet palce Rendulině, ve čtvrtek taktéž + navíc Larri a v pátek potom mně 😉
Na oplátku budeme držet 14. (úterý, že jo) tobě 🙂

rendulina
7. črc 2009

papus : psala jsem výše /zkus se mrknout. 😉

len : díky za popis! 🙂 A do toho 8 tt.tě stále sem tam pobolívalo břicho jako na MS nebo nic?No ale už ten rozdíl oproti té spoluležící(ona nad tisíc a já soootva ani ne půlku... ) ☹

jasmina : mrkni do mého alba - jj,máme vše již vyčerpané ☹

rendulina
7. črc 2009

len : krááásně napsáno díky předem za palečky 😉 🙂

len
7. črc 2009

Rendo, já neměla od začátku téměř žádné příznaky, takže jsem ani nijak moc neregistrovala, že by vymizely... Možná mě sem tam někde píchlo, to jo, taky mám pocit, že mi splaskla prsa... Ale spousta holek, co měly MA naprosto "vzorně" zvracelo a naopak spousta "bezpříznakových" má dnes zdravá mimča 😉
Teď koukám do tabulek, že 5 týdnů od poslední MS bývá hCG 18-7340, 6 týdnů 1080-56500, takže šílený rozptyl. Ty jsi byla 5+2, tuším, vyčkej zítřka 🙂

rendulina
7. črc 2009

Luni : jj,já minulý čtvrtek (2.7.)byla prý 5+2.
To jsou mi přízanky,nepříznaky z toho si člověk nemůže nic vzít.Je to rozptyl jak blázen!A ty tabulky jsou někde na netu?Že bych mrkla?
No bude to douhá noc a ještě napínavější den do 13h. 😒

rendulina
7. črc 2009

Omlouvám se za zkomolené jméno... 😅 😉 Leni 🙂

len
7. črc 2009

Jo, já to kopírovala z merenibt.xf.cz - sekce těhutesty 🙂 Prostě je daleko důležitější, aby to správně stoupalo (což bude!), než jaký jsou konkrétní hodnoty, z toho je těžko něco soudit...

tulipanekps
7. črc 2009

ahoj holky, děkuji 😉 zítra dám vědět, dneska jsem nějaká přiblblá. celé odpoledne jsem spala a i teď nejsem ještě tak fit...

dočtu zítra. papa