• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

30. srpna 2016 
No to ja dokud nevysadim leky tak MS neprijde. ANi nevim jestli je to spatne nebo dobre. :angry:
9. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, to taky nevím :unamused: Na druhou stranu já věděla, že mi Utrogestan MS vždycky spolehlivě oddálí, takže teď to byl fakt šok :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vím, že tebe to potkat nemůže, ale nevím, asi je to tak opravdu lepší...
9. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze mi nezbejva nez vydrzet do soboty a pak se bud radovat a nebo bejt zas nas.....
U nas je ten problem ze na dalsi darkyni pokud nevyjde ket budu cekat 2-3 roky coz uz je na hranici kdy mi doktori povoli tehu vzhledem k te me diagnoze. :unamused:
9. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero,ted to vyjde.Jinak verim,ze ten nahore je nespravedlivy a tam kde deti nechteji se dari. :angry:
9. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo... ale fakt neházej flintu do žita, ještě máš před sebou sobotní test a KET a... to je zaděláno na tři děti :wink:
9. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych se prozatim spokojila klidne i s jednim :grinning:

No musim jit neco delat, ale sobota uz bude brzo tak se uvidi. Dekuju za podporu.
9. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc všem děkuju za radu. Teď si vás jdu pěkně dočíst.
9. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už se konečně rozbíhá moje první IUI, jde 17.7 na UZ...
9. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haaribo, tak budeme držet palce :wink: Máš to se stimulací nebo bez?
9. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám na 5 dnů Clostyl, tak jsem zvědavá, jak ho budu snášet...
9. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte Apolenky!
Haribo, super, super :slight_smile:
Len, s tebou si osud taky pěkně hraje :frowning2: . Ale jsi mladá, máš víc času a i možností! Ještě nemáš definitvní konec, tak držím pěsti!
Znám holku, která // neměla ani v 21DPO a hcg měla ukázkový!
Tulip, tak jak?
Rendulíno- na utz držím palce! :slight_smile:

U mě nastává čas těšení se a nervíků zároven, před naší vysněnou dovolenou :slight_smile: (za 10 dní). To je ten sen, co jsem si celej život myslela, že se mi nesplní! :slight_smile: Větší sen mám samozřejmě sourozence pro svou dceru (15). :slight_smile:
Kdyby to tak vyšlo a spokojenost by pokračovala v září při IUI a IVF nás zbývajících umělinek, byla by to paráda! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jasmin, děkuju a ty si pořádně užij dovolenou, je vidět jak moc se na ni těšíš a potřebuješ si odpočinout... :wink:
9. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasmi, ale krvácela do toho zároveň ohromný kusy sliznice? :wink: Někomu to do moči holt hůř přechází, já bohužel vím, že já // mít umím, nádherný.

Kam se pojedete dovolenkovat? :slight_smile:
9. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky děkuju!
Len- sice ti nic nechci nsmlouvat,ale ty máš k těm kusům (pardon) i klasickou ms?

Jinak na dovolenou letíme do Egypta. Já, dcera a skorošvagrová (23let).Můj Jirka rád rybaří a tím, že je TIRÁK, tak cestování moc rád nemá a vedro už vůbec né. A můj brácha se k němiu přidá. Vyjedou si s karavanem na týden na ryby :grinning:
Takže u nás platí- holky k moři,
kluci k Ohři :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsem doma. potkala jsem rendulinu, teda ona mě :wink:

máme 2 pumprdlíky v peřince, 1 už v mrazáku a 1 ještě v mističce.

jdu hodit relax a na koníka se přihlásim asi až za 2 týdny. momentálně budu větrat hlavu. papa
9. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tulipanku, tak držím pěsti!
9. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasmi, samozřejmě, vydatnou MS intenzity prvého dne, fůra krve a příšerný křeče, zcela nezaměnitelné :wink:
Tak to budete mít opravdu dovču svých snů :dizzy_face:

Tuli, paráda, moc gratuluji! :slight_smile: Nevíš, jak dopadla Renda?
9. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasmi, babská jízda :wink: , krásně si to užijte :dizzy_face:

Tuli, super, tak ať nám za 2 týdny hlásíš jen a jen pozitivní zprávy. Opatruj se a hýčkej ty mrňousky v peřince :slight_smile:

Haribo, velká gratulace k rozbíhající IUI, já to možná zvládnu taky teď v červnu. Podle mojí ovu bych mohla jít taky okolo toho 17.7. na UTZ. Uvidím zítra po konzultaci. Kdy ti začal cyklus?

Jsem taky napnutá jak kšandy, co Ren :slight_smile:
9. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Spes, jsem 2DC, takže ode dneška zobu Clostil....
9. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tulip- tak tak, jen relaxuj a hezky rozmazluj prdelky! Věřím, že se jim u tebe bude líbit! :slight_smile: GRATULUJU a to nejen k těm v bříšku! I k těm ostatním! Super!
Tak až se vrátím z dovči, tak to ty budeš testit. Tak sem hned přilítnu :slight_smile:

Len, tak to tě už chápu, asi už nemá cenu si nic namlouvat...Tak snad v tom září! Ale opravdu bych tě raději viděla v září už s pupíkem :slight_smile: OSUD

A co Rendulína????

Jinak díky za přání k dovče :slight_smile: , zlatíčka od Apolináře
9. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haaribo, já jsem dneska 3.DC, tak to jsme skoro nastejno :wink: Já nic nezobám, měla jsem jít původně 17.7. na KET, ale zpozdila se mi MS, tak se chci zítra na konzultaci dohodnout alespoň na IUI, jestli by nám udělali v tomto cyklu... Proč zobeš ten Clostil? Promiň, nepamatuji si, jestli máš nějaký problém :pensive:
9. črc 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě by zajímalo, kdybychom nakonec šli do toho stimulovaného IUI, jestli by na nás vytasili Clostil nebo FSH :unamused: Fakt jsem zvědavá na tu konzultaci s Ř, protože ten mi vždycky tvrdil, že mám vajíček dost a není třeba je nějak popohánět. Tak mi třeba poví, že triploidi byli náhoda a v běžným cyklu je určitě nemám, tak ať si nevymýšlím a zkoušíme to zase sami :grinning:
9. črc 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len, že by to byla náhoda 2x za sebou při IVF? No uvidíš, co ti řekne. Ale pokud jste s manželem oba dva zdraví a i ty triploidi by byli jen náhoda při IVF, tak proč nejsi už dávno těhotná ?:confounded:

Takže jsi mi odpověděla i na moji otázku k Haaribo. Tím Clostilem se tedy popohánějí, když nejsou, nebo rostou pomalu či málo, jo? Chápu to dobře. No já jsem taky strašně netrpělivá a jestli mi zítra řekne, že tento cyklus IUI nene, že jsem přišla pozdě a nemůžu nic zobat, tak budu zklamaná. Já tam prostě tento měsíc chci nějaký zákrok, když ne KET, tak alespoň IUI. Tak tam budu zuzat :grinning:
9. črc 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, mám na to podobnej názor :confounded:
9. črc 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jo, Clostilem se jich nastimuluje víc nebo se dávám lidem, kterým nerostou vůbec :wink: Jinak k IUI bez stimulace ti stačí přijít na ultrazvuk se správně velkým folikulem, víc nepotřebuješ, pak vyfásneš Pregnyl, druhý den se dostaví chlap, pak zase ty a je to :grinning:
9. črc 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len a to se nedostavíme v jeden den, jakože ráno odběr, pak to nechají v roztoku chvíli v laborce a pak to zavedou, vše v jeden den? Tak to bylo v tom sex. ústavu :confused:

No já doufám, že to zkusíme i bez té stimulace. Ikdyž je to u nás malá šance, ale je tam, tak proč to nezkusit, že. Ona nám Jaroš. před IVF nabízela, že můžeme nejdříve zkoušet IUI a pak až IVF, jenže my jsme se doma dohodli, že nebudeme déle na nic čekat a IUI u Apoli přeskočíme. Tak třeba to byla chyba a měli jsme to zkusit. V každém případě, když mají ty prázdniny, tak se mi nechce čekat až do září a nic pro to nepodnikat...
9. črc 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se tam zítra tak těším. Teda já se tam vždycky moc těším. Dává mi to naději a pozitivismus a pak mi ani nevadí, že sedím na té chodbě a všichni okolo chodí a čučí, kam jdu. To mi bylo ze začátku nepříjemné...
9. črc 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jo, přesně tak :wink: Akorát ty musíš nejdřív na utz, aby viděli, jak folikul roste a odhadli, kdy tak píchnout Pregnyl... A v den IUI tam ráno přijde chlap a tak dvě hoďky po něm ty :wink:
9. črc 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, já se lekla, že to je třeba další den, že projezdíme celý týden do Prahy :sweat_smile:
9. črc 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, jsou to dva dny - jeden ultrazvuk a druhý samotné IUI (nemusí být nutně za sebou). Pregnyl můžeš píchnout, kde chceš, tam se to nečasuje na hodiny přesně jako u IVF.
9. črc 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek