CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

spes2009
9. črc 2009

Len, díky, rozumím 🙂

Mějte se hezky, pádím dom a pak nějak poreferuju, jak jsem dopadla. Vyrážíme na víkend na Klínovec, tak nejspíš až povíkendu se tady ukážu 😉

haaribo
9. črc 2009

Tak já problém nemám ani manža...

haaribo
9. črc 2009

A jak jsem to pochopila, je to stimulace jako každá jiná - na podporu růstu folíků a jejich množství...

len
9. črc 2009

Haaribo, přesně tak, stimulka jako každá jiná... Vidíš, my taky neměli problémy ani jeden, přeto za ty 2,5 roku, co tam strašíme, nám Clostil nikdo nepředepsal...

Teda, co je s tou Rendou? 😕 Takhle nás napínat, snad je všecko OK 😔

haaribo
9. črc 2009

Tak to mě ho šoupli hned, tak uvidíme, jestli k něčemu bude.
Renda měla jít na krev nebo UZ???

len
9. črc 2009

Na ultrazvuk...

rendulina
9. črc 2009

Zdravím vás všechny holky Apolenky !!!

Omlouvám se,za takoví spožďo ale přeci jen,než se dotrmácím mášou zase domů,chvíli to trvá.K tomu jsem šli s manžou ještě něco pokoupit a pak jsem ještě vařila. 😉

A výsledek s UZ? Opět jobovka! 😨 Konečně má bobísek gestační váček ale MUDr Jarošouvá byla ze mně zase paf,páč hCG - dobré ale dle prý UZ to nevypadá na 6+2(což dle OPU jsem)ale 5+2 😅
Dokonce usoudila,že by to mohlo být spontální těhu,což jsem jí hned vymluvila,jelikož jsme si s mažou raději dali na čásek pauzu.Tož jsem to zkonstatovala a řekla,že jsem asi jak panenka Marie a ten nahoře mě asi osvítil-jinak si to neumím vysvětlit?!Nebo se tam bobís týden koulel a pak se rozhodl zakousnout...ale to prý ne e.
No koukala stále do PC a počítala dny a stále jí to neštimovalo.Prý(jak jsem přesně čekala) toto tam ještě neměli 😅
Raději mne objednala místo za 14 dní na příští týden.

Tak co tomu říkáte???Fotečku hodím až zítra.

Jinak všem moc děkuji za přání a za to,že jtse na mě myslely-dííííkyyy 🙂 😉

len
9. črc 2009

Teda Rendo, to jsou ale věci! Ale v podstatě by to odpovídalo i tomu, jak pomalu ze začátku stoupalo hCG... Prostě pomalej rozjezd, ale určitě to bude dobrý, díky za zprávu! 🙂

rendulina
9. črc 2009

No doufáme,že to byl jen pomalý rozjezd?! 😕

len : je dobře,že tě sestřička neodbyla,a tak rychle tě objednala k Doc.Ř.Určitě to spolu pořádně prokonzultujete a domluvíte jistě nějaké řešení a variantu,jak se vyhnout diploidům!!! A co jít také do té stimulované IUI? 😉

Jinak jsem u Apoliho potkala tulip,jak už psala.Poznala jsem ji z fotky,tak jsem se k ní přihlásila.Chvíli jsme pokecaly a pak již šla na řadu pro bobísky...

spes2009,haribo,jasmina : všem přeji úspěšnou IUI alespoň se něco přes prázdniny bude dít a třeba se ani záříjového IVF nezúčastníte!!! 😉

jasmina - a tobě přeji krásnou dovolenou k tomu!Závidím ti to móře 😵

len
9. črc 2009

Rendo, s tou IUI uvidíme... Přeci jen IVF má výrazně vyšší úspěch a doteď si pamatuju ty pády na hubu po každým IUI, člověk doufá v těch pitomejch 10-15 %... No, já mám teď co říkat, že jo, já teď doufala v 50 % a houby 😀 Fakt jsem hrozně zvědavá, co mi poví Ř, chtěla jsem vysloveně k němu, Jirsová byla fajn, ale přišlo mi, že se s tím ještě nesetkala, tak střílela od boku. Jestli mi její názor Ř posvětí, tak to zkusíme 😉 Problém je, že do toho musím nějak zvládnout tu práci 😒

rendulina
9. črc 2009

len : a to nejde,že bys byla na PN stále?Myslím tím do té doby,až se zase bude něco dít...

len
9. črc 2009

Rendo, jako několik měsíců s vycházkama 13-20? 🤐
Hele, není někde nějakej předpis nebo povolenka nebo tak něco, že na psychiatrický diagnózy můžou bejt vycházky neomezený? 🙄

rendulina
9. črc 2009

len : mě říkala sestřička od svého gynek,že právě neomezené vycházky mají pacienti psychiatrické(ale nevím,zda ne z léčebny)a pak z onkologie... 😕

len
9. črc 2009

Vidíš a mě chtěla napsat psychodoktorka 4 hodiny denně 🙄

len
9. črc 2009

mně 😝

len
10. črc 2009

Ahoj ahoj, tak jsem ráno dostala SMS od své spolubojovnice, co jsme se potkaly na OPU, a dneska našla // 🙂 Takže jo, IVF u Apolináře funguje, akorát v týhle diskuzi je to nějaký prokletý 😀

saralinda
autor
10. črc 2009

Ahojky holky, tak jsem právě dorazila ze služebky v Holandsku. Takže si vás jdu dočíst (a u toho zároveň trochu pracovat 😀 ). Doufám, že tu najdu samé dobré zprávy.

saralinda
autor
10. črc 2009

Postupně dočítám...

Tuli - tak to je super úspěch - to jsi dobrá nosnice, taková kvalitní vajucha. Držím malíky.

rendo - tak to je obrovský skok v hcg. Konečně zase nějaká těhule. Potichu gratuluji. A pžeji hodně optimismu a málo nervů

Leničko - fuft doufám, že o pár stránek dále (jsem teprve u středy) si přečtu, že se mrcha zalekla a utekla od tebe (klidně ke mně - mě je to teď jedno a nějaká mrška navíc mně nebude vadit).

saralinda
autor
10. črc 2009

Verosa- vítám tě mezi Apolenkami. A jaký je problém, že se u Vás nedařilo? (Omlouvám se, ale asi jsem to v tom množství dočítání přehléédla). Držím malíky, ať najdes //.

len
10. črc 2009

Sar, bohužel ☹ Půjdeme spolu v září 😉

saralinda
autor
10. črc 2009

To je mi líto ☹ Jsem zvědavá, co u tebe vykoumá Řežábek. Věřím, že na něco přijde. On je fakt hlava.
Já jdu v úterý k Jarošové, tak jsem zvědavá, co mi řekne. Ale vidím to tak, že mi vezmou krev a moudřejší budou až podle výsledků. Jinak - od dne následujícího, po objednání k Apoli, jsem ani nezašpinila. 😀 No, klasika.

len
10. črc 2009

No vidíš, já od zavolání k Apoli krvácím víc a víc 😀 Potkám tam někoho ve středu dopoledne?

saralinda
autor
10. črc 2009

My jim tam opravdu naplníme celý jejich den. Papus a já tam budeme v úterý.

len
10. črc 2009

Jsem teď nějak mimo 😒 Utlumila jsem ty MS křeče algifenovýma kapkama, pak si dala kafe a mám pocit, že vylítnu z kůže. Taky mám výčitky svědomí, že dostatečně aktivně nehledám práci, ale po půldni prolejzání inzerátů na jobsu na mě jdou depky jak hrom 😝 Ach jo, chtělo by to mít někde nějaký známosti 🙄 Jenomže zase kdo mě někam doporučí, když všichni vědí, že chci otěhotnět, že 😀

spes2009
10. črc 2009

Ahoj holky, tak jsem to nevdržela a po návratu z Phy jsem skočila na net se zprávou od Apoli 😀

Dneska jsem z konzultace byla nadšená, byl tam naprostý klid, byla jsem tam sama s jednou paní a Jaroš. měla evidentně klid a čas a tak jsme to hodně rozebíraly. Řekla, že tu MS jsem nedostala do termínu proto, že jsem si to tak moc přála 😅 . Já na to, že to musela udělat ta injekce a ona nene, ta to naopak má rozjet 😕
No v každém případě KET se bude konat až od 7.9. , tak uvidím, jak mi to bude vycházet s cyklem. Sama, aniž bych s tím začala já, řekla, že se přes prázdniny pustíme do IUI, takže jsem byla mooc ráda. Zkusíme to teď v červenci a pak kdyžtak i v srpnu a KET na září, kdyby ani toto všechno nebylo úspěšné, říkala, že bychom další IVF mohli zkusit hned další cyklus. Tak to mám naplánované až do podzimu 😀 Hlavně, aby z toho něco vyšlo, že... Jinak jsme probíraly, že by příště u mne vyzkoušela krátký protokol, že sem na ten dlouhý zase tak moc dobře nereagovala, a že ona je spíše zastáncem krátkých, že při dlouhých je většinou více vajíček, ale ne moc kvalitních a tak bychom uviděly, jak budu reagovat na ten krátký. Jo a UT jdu příští pátek, takže budeme s Haaribo možná nastejně 😉 . Celkově jsem odtamtud zase vycházela veselá a těším se na další návštěvu, potažmo UTZ.

Jo a vyprávěla mi (ona má vždycky pro mne připravené nějaké historky o svých pacientkách), že tam měla pacientku, kterou léčili 5 let, pořád do ní něco píchali, už měla připravený papíry na 5. IVF a před ním na utz vyšetřením Jaroš. zjistila, že je těhu. A ta paní to vůbec nevěděla, protože dostala MS a nic necítila. A prý měli mizerný spg a přirozeně otěhotněla. Prostě zázraky se dějí a já v ně věřím. Jen si holt musím počkat...

Takže holčiny, užijte se krásně víkend, já mizím na poštu a pak jdu poklidit a balit, protože vyrážíme zdolat Krušné hory 😀

Ještě Haaribo, v kolik jdeš v pátek na ten utz? Třeba se tam potkáme. Já mám jít ve 13:00 h, ale možná si to přehodím na ráno, abych neměla rouzházený den. Původně jsem si říkala, abych nemusela brzy vstávat, ale uvidím, možná se přeobjednám. Na ten transfér bych měla jít buď 20. nebo 21. nebo jak to prostě poroste 😵 Jsem ráda, protože manža je 17.-19. pryč, tak že to nevyšlo do tohoto termínu...

spes2009
10. črc 2009

Koukám zase román, když já to prostě neumím krátce, no 😀

len
10. črc 2009

Spes, tak to moc gratuluju! 🙂 A hlavně chválím pozitivní přístup, k tomu já se teď nějak ne a ne dokopat 😒

papus
10. črc 2009

ahoj Apolenky,
tak co je u vás nového????

Len to to v háji mrcha se ti teda rozjela............ ☹

len
10. črc 2009

Papus, já už to odpískala v tu středu nad prvním negativním testem 😒 Ale musím říct, že se mnou hormony cloumaj děsivě, nemůžu sama se sebou vydržet 🙄

papus
10. črc 2009

Len já už jsem nějak docela v klidu měla jsem to teda pěkně dlouho ještě včera ráno jsem špinila a dnes mě pobolívá podbříšek a jde ze mě zas ten průsvitný hlen jako,když mám ovu,ale to je přeci blbost nééééééééé 7den????sem tam i takové vlásečky krve sv.hnědé...se z toho picnu