• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

24. února 2017 
ahoj Apolenky,
jdu vás pozdravit :slight_smile:
4. srp 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Papus, zrovna vyrážím pro muže a domů... takže tě taky zdravím a pádím :wink:
4. srp 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
aknyt : jj,také jsem si myslela,že ta odpověď nebude tak stručná... :confounded: /moc by mně nepovzbudila.Ale co,stejně odpověděl když je již pozdě :rolling_eyes:

Ahoj papus,jak se vede?Užíváš si sluníčka? :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Apolenky :wink:

Rendo mám dovču jsme doma máme malého tak je veselo v sobotu jsme byli na koupališti tak to byla pohodička.
A co u tebe jak se máš? :wink:
5. srp 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Papus, dneska zatím nikam neutíkám, neb jsem v práci :slight_smile: Je fajn, že si užíváš dovolenou, škoda, že už mám po ní :wink:
5. srp 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Ankyt podívej se ke mě do albíčka.......
5. srp 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
papus : já se nemám moc fajn(viz předešlé stránky)...ale u tebe v albíčku jsou //jsi těhu a přirozené??? :confused: :dizzy_face: No to je suuuuper!!!!!!!!!!! :slight_smile: :wink:
5. srp 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papus, tak to je naprosto, naprosto úžasné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jen tak dál. Co k tomu dodat, než aby to bylo OK? Držím palečky
5. srp 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rendo 3.7 jsem to dostala po IVF to nevyšlo pak jsme byla v Caru 14.7 s tím,že nic dál podstupovat nebudu měla jsem hezký folikul dostala jsme pregnyl a 16.7 jsme měla jít na IUI,lae doma jsme se dohodli vzhledem k finančním problémům,že nepodstoupíme IUI no a ono to dopadlo tak to dnes jsem testila a výsledek vidíš měla jsem to dostat 31.7 a nic volám do CAru a nemůžu se dovolat :unamused:

musím dočíst stránku co se u tebe děje :frowning2:
5. srp 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papus, tak jsem to dodala do postupky, doufám, že to nevadí :wink: V CARu to chce trpělivost a nebo zkusit to druhé číslo (k UZ), mám ho v albíčku.
5. srp 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ankyt díky asi zkusím zavolat na to druhé :wink:
5. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rendo tak jsem si to přečetla....hlavu vzhůru jsem s tebou držím pěstičky ať to vše dopadne dobře :wink:
5. srp 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papus, tak hodně štěstí - nedávno tu říkala Len, že se nemohla dovolat pomalu 2 dny :confounded:
5. srp 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím snad se dovolám..........
5. srp 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
papus : tak to je tedy štěstíčko-máte výhodu,že je u vás OK spg...Že se můžete snažit i doma.
A pokud mohu být zvědavá: proč jste nechtěli kvůli financím podstoupit IUI? Vždyž je zdarma...?! :confused:
5. srp 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nebylo kvůli financím na IUI,ale Pepa má finanční problémy má spoustu dluhů a nedořešený majetek s bejvalkou......... :frowning2:
5. srp 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se dovolala mají akorát od 12.8 14dní zavřeno tak mě sestra objednala na 11.8 ve 12h,ale,že neví zda tam bude něco vidět...
5. srp 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papus, tak kdyby nebylo, tak to zkusíš u svého gynekologa, ne? :wink: Ale podle mne bude, vždyť jsi cca 18 dní po ovulaci a do 11. je ještě další týden, což tak odpovídá tomu, že na první UZ zvou na cca 3 týdny od ET (24 dní od OPU). Budeme se těšit na dobré zprávy :slight_smile:
5. srp 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím gynekologem to bude horší od toho svého jsme odešla k Apo tak semnou moc nekumunikuje tak budu hledat jiného :wink: :frowning2:
5. srp 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha... ale to přece nemůže brát, že jsi od něho odešla, když on vám asistovanou reprodukci nabídnout nemohl... Vždyť to tak normálně chodí, že kromě CARu má žena i svého OG, který ji po potvrzení srdíčka přebírá do péče.
5. srp 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papus! :grinning:
No to je paráda! :dizzy_face: Takže prostě hned ten další cyklus po neúspěšným IVF to vyšlo přirozeně? :slight_smile:

Já zatím ani neovulovala, zpoždění už 17 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: A Mojža si zlomila ruku :rolling_eyes:
5. srp 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len, koukám, že se ti fakt daří.... Ovulace přece nemusí být každý cyklus. A nechceš zkusit vyvolávačku, když máš takové zpoždění?
5. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám zpoždění ovulace, ale jinak jsem 29.DC, to mi vyvolávačku nikdo nepíchne :grinning: Já vím, že občas může být anovulák, ale já ho v životě neměla (přes 50 ovulačních cyklů), pokaždý cyklus jak hodinky, 25 dní byl můj rekord :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak proč ho musím prožívat zrovna teď? :rolling_eyes:
5. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len, protože ti stimulka rozhodila hormony? Klíííd příští bude jistě lepší :wink:
5. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len po neúspěšném IVF přirozeně tak uvidím snad bude vše ok :wink:
5. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Papus, nakoukla jsem teď v práci a parade! Mám ohromnou radost. To je báječný. Vím jak jsem s tebou stála na chodbě před UTZ a ty jsi mi vykládala svoje plány, že teď nebudete nic dalšího zkoušet. Po chvíli jsi vyšla od Jarošové a klusala pro injekci a teď už jsi těhu. Moc ti držím malíky, ať je vše OK.
Tys mi udělala takovou radost, že se to směju do počítače jako blázínek. :grinning:
5. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, takže Papus vlastně otěhotněla jen po Pregnylu :grinning: Ale není to zase taková výjimka, občas se to někomu právě ten první cyklus po IVF podaří :wink: Vlastně i Lenicce se to povedlo cyklus po stimulaci FSH :slight_smile:
5. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Volala jsem do CARu, aby tu moji žádost na IVF odeslali až začátkem září, protože do tý doby stejně tři cykly nezvládnu, že :unamused: Přijde mi, že tam mají nějakou novou sestru, trochu mimo :unamused:
5. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
papus:gratuluju.. :dizzy_face:
Zdravím všechny--
5. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kkamco :slight_smile:
5. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek