CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

papus
4. srp 2009

ahoj Apolenky,
jdu vás pozdravit 🙂

aknyt
4. srp 2009

Ahoj Papus, zrovna vyrážím pro muže a domů... takže tě taky zdravím a pádím 😉

rendulina
4. srp 2009

aknyt : jj,také jsem si myslela,že ta odpověď nebude tak stručná... 😖 /moc by mně nepovzbudila.Ale co,stejně odpověděl když je již pozdě 🙄

Ahoj papus,jak se vede?Užíváš si sluníčka? 😵

papus
5. srp 2009

Ahoj Apolenky 😉

Rendo mám dovču jsme doma máme malého tak je veselo v sobotu jsme byli na koupališti tak to byla pohodička.
A co u tebe jak se máš? 😉

aknyt
5. srp 2009

Ahoj Papus, dneska zatím nikam neutíkám, neb jsem v práci 🙂 Je fajn, že si užíváš dovolenou, škoda, že už mám po ní 😉

papus
5. srp 2009

ahoj Ankyt podívej se ke mě do albíčka.......

rendulina
5. srp 2009

papus : já se nemám moc fajn(viz předešlé stránky)...ale u tebe v albíčku jsou //jsi těhu a přirozené??? 😕 😵 No to je suuuuper!!!!!!!!!!! 🙂 😉

aknyt
5. srp 2009

Papus, tak to je naprosto, naprosto úžasné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Jen tak dál. Co k tomu dodat, než aby to bylo OK? Držím palečky

papus
5. srp 2009

Rendo 3.7 jsem to dostala po IVF to nevyšlo pak jsme byla v Caru 14.7 s tím,že nic dál podstupovat nebudu měla jsem hezký folikul dostala jsme pregnyl a 16.7 jsme měla jít na IUI,lae doma jsme se dohodli vzhledem k finančním problémům,že nepodstoupíme IUI no a ono to dopadlo tak to dnes jsem testila a výsledek vidíš měla jsem to dostat 31.7 a nic volám do CAru a nemůžu se dovolat 😒

musím dočíst stránku co se u tebe děje ☹

aknyt
5. srp 2009

Papus, tak jsem to dodala do postupky, doufám, že to nevadí 😉 V CARu to chce trpělivost a nebo zkusit to druhé číslo (k UZ), mám ho v albíčku.

papus
5. srp 2009

ankyt díky asi zkusím zavolat na to druhé 😉

papus
5. srp 2009

Rendo tak jsem si to přečetla....hlavu vzhůru jsem s tebou držím pěstičky ať to vše dopadne dobře 😉

aknyt
5. srp 2009

Papus, tak hodně štěstí - nedávno tu říkala Len, že se nemohla dovolat pomalu 2 dny 😖

papus
5. srp 2009

já vím snad se dovolám..........

rendulina
5. srp 2009

papus : tak to je tedy štěstíčko-máte výhodu,že je u vás OK spg...Že se můžete snažit i doma.
A pokud mohu být zvědavá: proč jste nechtěli kvůli financím podstoupit IUI? Vždyž je zdarma...?! 😕

papus
5. srp 2009

to nebylo kvůli financím na IUI,ale Pepa má finanční problémy má spoustu dluhů a nedořešený majetek s bejvalkou......... ☹

papus
5. srp 2009

tak jsem se dovolala mají akorát od 12.8 14dní zavřeno tak mě sestra objednala na 11.8 ve 12h,ale,že neví zda tam bude něco vidět...

aknyt
5. srp 2009

Papus, tak kdyby nebylo, tak to zkusíš u svého gynekologa, ne? 😉 Ale podle mne bude, vždyť jsi cca 18 dní po ovulaci a do 11. je ještě další týden, což tak odpovídá tomu, že na první UZ zvou na cca 3 týdny od ET (24 dní od OPU). Budeme se těšit na dobré zprávy 🙂

papus
5. srp 2009

s tím gynekologem to bude horší od toho svého jsme odešla k Apo tak semnou moc nekumunikuje tak budu hledat jiného 😉 ☹

aknyt
5. srp 2009

Aha... ale to přece nemůže brát, že jsi od něho odešla, když on vám asistovanou reprodukci nabídnout nemohl... Vždyť to tak normálně chodí, že kromě CARu má žena i svého OG, který ji po potvrzení srdíčka přebírá do péče.

len
5. srp 2009

Papus! 😀
No to je paráda! 😵 Takže prostě hned ten další cyklus po neúspěšným IVF to vyšlo přirozeně? 🙂

Já zatím ani neovulovala, zpoždění už 17 dní 😝 A Mojža si zlomila ruku 🙄

aknyt
5. srp 2009

Len, koukám, že se ti fakt daří.... Ovulace přece nemusí být každý cyklus. A nechceš zkusit vyvolávačku, když máš takové zpoždění?

len
5. srp 2009

Já mám zpoždění ovulace, ale jinak jsem 29.DC, to mi vyvolávačku nikdo nepíchne 😀 Já vím, že občas může být anovulák, ale já ho v životě neměla (přes 50 ovulačních cyklů), pokaždý cyklus jak hodinky, 25 dní byl můj rekord 😝 Tak proč ho musím prožívat zrovna teď? 🙄

aknyt
5. srp 2009

Len, protože ti stimulka rozhodila hormony? Klíííd příští bude jistě lepší 😉

papus
5. srp 2009

Len po neúspěšném IVF přirozeně tak uvidím snad bude vše ok 😉

saralinda
autor
5. srp 2009

Papus, nakoukla jsem teď v práci a parade! Mám ohromnou radost. To je báječný. Vím jak jsem s tebou stála na chodbě před UTZ a ty jsi mi vykládala svoje plány, že teď nebudete nic dalšího zkoušet. Po chvíli jsi vyšla od Jarošové a klusala pro injekci a teď už jsi těhu. Moc ti držím malíky, ať je vše OK.
Tys mi udělala takovou radost, že se to směju do počítače jako blázínek. 😀

len
5. srp 2009

Jo, takže Papus vlastně otěhotněla jen po Pregnylu 😀 Ale není to zase taková výjimka, občas se to někomu právě ten první cyklus po IVF podaří 😉 Vlastně i Lenicce se to povedlo cyklus po stimulaci FSH 🙂

len
5. srp 2009

Volala jsem do CARu, aby tu moji žádost na IVF odeslali až začátkem září, protože do tý doby stejně tři cykly nezvládnu, že 😒 Přijde mi, že tam mají nějakou novou sestru, trochu mimo 😒

kkamca
5. srp 2009

papus:gratuluju.. 😵
Zdravím všechny--

len
5. srp 2009

Ahoj Kkamco 🙂