• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

30. srpna 2016 
autor
OK. Teď už to chápu, myslela jsem, že je tam přímo IVF. Taky jim tam něco napíšu :grinning:
6. srp 2009 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak jsem tu ODS anketu taky vyplnila (i kydž ne všechno). No, nebylo to jednoduché.
6. srp 2009 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Psala mi Larri, všechny pozdravuje, Papus gratuluje a navrhuje také srazík :slight_smile:

Co předběžně říkáte na 19.8.? Zase třeba ve Fauxpas?
6. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
19.8. zatím vypadá dobře :slight_smile:
6. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
19.8. mi plně vyhovuje. Píši si to do kalendáře. A Larri už v tu dobu bude v Praze? to by bylo super.
Holky, jelikož se celý příští týden nedostanu na net (budete mi chybět :cry: ), tak mi prosím definitivní datum, místo a čas srazu písněte do IP. Díky moc.
A nevíte co Tulipánek? Jak té dopadlo IVF?
7. srp 2009 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Sar, hlásila // a pak se zase odmlčela...
7. srp 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
AHojky :slight_smile:
Len, tak kolegyně, ještě donesla 4 další krabičky. Musí to být krabička? Nebo jakýkoliv text ve slepeckém písmu? Jedna kolegyně mi totiž dala sloupnutý popisek ze sprchového gelu a z tělového mléka.

Jéé, Tulipanek má //? To jsem ani nevěděla (nebo už to zapomněla).
7. srp 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Aknyt, musí to být obal od léků... Mohu tedy vyrazit tím busem, co je tam cca v 10:40? Prozvoním tě, až do něj sednu, pak tam budu +- za deset minut :slight_smile:
Takže mám počkat u výjezdu, co je kousek od zastávky ve směru Roztoky? Zpět mi to jede cca v jedenáct.
7. srp 2009 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak to je super. Musíme na Tulipánka myslet.
7. srp 2009 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobře, kdyžtak počkej před vrátnicí a nebo uvnitř :wink:
7. srp 2009 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Aknyt, moc a moc děkuji! :dizzy_face:
Sar taky, akorát jsem líná jezdit na Roztyly :grinning:
7. srp 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já jedu, cinknu z busu :slight_smile:
7. srp 2009 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Tímto ještě jednou veřejně děkuji Aknyt a jejím kolegyním za krabičky a Aknyt obzvláště za to, že se mnou čekala na sluníčku dvacet minut na bus :slight_smile:

(Aknyt, vezl mě ten samej blbec, co cestou tam odmítnul zastavit. Tak aspoň, že neodmítnul při zpáteční cestě).
7. srp 2009 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Len, no nemáš na něho štěstí :wink: ?
7. srp 2009 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak štěstím bych to zrovna nenazvala...
Ale na druhou krabičkovou výpravu jedu vlakem :slight_smile:
7. srp 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ve vlaku ti snad nezapomenou zastavit :grinning:
7. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
No, vzhledem tomu, kde hodlám vystoupit... :grinning:
7. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No, snad ti alespoň přibrzdí :grinning:
7. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Hele, nejedu do Hoštic, ale do Holešovic :grinning: Byť jen na zastávku (taková ta boudička v polích) :wink:
Ale autobusák ani nepřibrzdil, prostě to profrčel, i když na něj všichni řvali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Len, ale prý je to normální, kolegyně je z Roztok a pravidelně chodí pěšky z následující zastávky. A párkrát jí i nezastavil na znamení...
7. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!!!!
Tak jsem zpátky od Apoli...no strach byl obrovský, ale kymo dopadlo skvěle. Průchodnost potvrzena a vůbec nic jsem necítila, ani zavádění zrcadel. To mě usvědčilo v tom, že pokud se mi bude něco dělat, chci jen Vokroje. Fakt je super a všechno vysvětlí....
7. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Haaribo, jsem ráda, že to bylo v pohodě a že jsi našla svého favorita :slight_smile:
7. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Tynko, ten se mi fakt líbí. Pokud jedná s člověkem narovinu a řekne, co bude dělat, nebudu mít strach. Teď mám spíš strach z toho, proč nemůžeme otěhulit, poslední možná příčina se nepotvrdila a já mám strach že budeme muset zacvakat ICSI....
7. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
A jinak, já mám tisíckrát lepší zkušenosti s doktorem než s doktorkou....minule jsem myslela, že mě ta trubice roztrhne a teď jsem necítila vůbec nic...to fakt nechápu...
7. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Haaribo, pokud máte slušný spermiogram, tak nejspíš ICSI potřebovat nebudete... Já Vokroje moc neznám, protože upřednostňuju doktorku Jarošovou, tak se téměř k nikomu jinému už nedostanu.
7. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Já u něj byla na UZ a zaskočil mě, jak se začal představovat a že se ještě neznáme a celkově všechno vysvětlil. No a teď mě v tom utvrdil...
7. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj..
haaribo:a to si byla na jakým vyšetření jako profuky nebo co?
7. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kkamčo, na profukách...
7. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Haaribo, tak to je super, že tě nic nebolelo. Ty mě na Vokroje docela nalákáváš. Ještě jsem u něj nebyla a po tom, co o něm píšeš, bych ho docela ráda poznala.
7. srp 2009 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, Haaribo, tak to je fajn, že to dopadlo OK :slight_smile:
Sar, vokroj je fajn a dá se na něj i koukat :grinning:
Jinak vlak zastavil :grinning:
7. srp 2009 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek