CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

aknyt
10. srp 2009

Hm... tak to teda nevím, nevím - hlavně ty, co nejsou latinkou. 😀

len
10. srp 2009

Aknyt, s těma tvýma určo počítám, doplní tu českou sbírku 😉 A s tím rozsypaným čajem to jen tak zkouším, kdyby náhodou někdo někde někoho znal nebo tak 😀

aknyt
10. srp 2009

Tak mi volala mamka, a možná k Vánocům vyhlásí akci "předplať si vnouče" - tak to bych i mohla zůstat u Apolináře na 2 IVF, s tím, že něco dostaneme a něco došetříme 🙂

len
10. srp 2009

To je dobrá akce 😀 Gratuluji 🙂 A když klapne hned to první, zbyde na kočár 😉

len
10. srp 2009

Jo, Aknyt, napadá mě taková asi blbost, ale jedu teď do Prahy. Kdybych cca 15:55 vystoupila u hydrolog. ústavu, mohla bys mi přinést ty krabičky? Jestli se ti to nehodí, vůbec neva, přijedu zítra 🙂

aknyt
10. srp 2009

to bych mohla, v práci ještě jsem 🙂 Tak mě zase prozvoň, až vyrazíš.

len
10. srp 2009

Tak změna, byla bych tam asi v 16:10 😀 Kdybysis to stihla přečíst a náhodou se ti to hodilo, tak mě prozvoň, vystoupila bych z busu (kdyby zastavil, že 😀 ), jinak normálně jedu dál 😉

len
10. srp 2009

bEZVA :-d vÍŠ CO, JÁ STIHNU UŽ TEN DŘÍVĚJŠÍ, LETÍÍÍM :-d pROZVONÍM TĚ V BUSE A cca za 10 minut (kolem těch 15:55 tam budu, pak hned dalším busem jedu dál, díííky.... 😵

mayllou
10. srp 2009

ahoj holky, moc vás prosím o radu, od září začínám stimulovat krátký protokol na IVF se sprejem Synarel, a když jsem si přečetla jeho nežádoucí účinky, málem mě trefil šlak....opravdu se po něm tloustne??? máte s ním některá zkušenosti, jaké negativní účinky se na vás projevili....mám strach hlavně z tloustnutí, ochlupení a atd...prosím napíště mě své zkušenosti, děkuji moc bojím bojím bojím

aknyt
10. srp 2009

Mayllou, v tom ti neporadím, nikdy jsem u Apolináře neměla Synarel. Ty jsi od Apolináře? Samo od sebe se ale jistě po něm netloustne - možná zvýší chuť k jídlu nebo ovlivní vstřebávání, ale podle mne, pokud se nebudeš cpát, tak za těch 14 dní (ani ne), co se užívá, tak moc nepřibereš 😉

lindazofie
10. srp 2009

Mayllou, kašli na tloustnutí, beztak když otěhulíš nabereš. Pro miminko cokoliv. To tloustnutí je asi nejmenší problém, to by Ti holky mohly vyprávět co mají za sebou, kolik bolesti, smutku

aknyt
10. srp 2009

Víte jak se získává FSH v Gonalu? (možná i v Puregonu)Vytaženo z příbalu ke Gonalu: Folitropin alfa je rekombinantní lidský folikuly stimulující hormon (FSH) vyráběný biotechnologickým postupem z ovariálních buněk čínského křečka.
Dobré, ne? Buď moč žen po přechodu nebo křečci 😀

len
10. srp 2009

Aknyt 😀 A to některé ženské odmítají Fostimon kvůli "moči žen" a radši si berou ty kvalitní křečky 😀 Čínské! 😀

jasmina309
10. srp 2009

Aknyt 😀 😀 😀 tos mě rozesmála, křečci a čínský k tomu 😀 😀 😀

Jinak vás holky zdravím! Jsem po tom našem romantickém víkendu v Lednici na Moravě ještě trochu unavená! pilo se a tamcovalo a tamní zámek je božskej! 🙂 Vřele doporučuju!

Mayllou- já stimulovala 3krát, ale Synarel sem neměla. A jelikož mimi si strašně přejem všechny tady, tak myslím, že náký to kilo navíc i kdyby náhodou bylo, tak přeci jen je to jakoby obětˇa poté co otěhu, tak těch kil navíc přijde víc! A jestli jo, tak např já s dnes už nadváhou se na to moccc těším 🙂

len
10. srp 2009

Ahoj Jasmi 🙂 Můj drahý na zámky moc není, tak jsme se tam akorát projeli po parku 😉 Ale mají tam fajn cukrárnu 😀

Mayllou - jednak kašli na příbalový letáky, já už bych tu asi nebyla, mít tak desetinu vedlejších příznaků, co popisujou na lécích, co jsem brala za poslední rok... Druhak kašli na váhu, lidi pro děti obětují mnohem víc než jen pár kilo navrch. Kila se shodí a co. A za třetí bych tipla, že se to na váze asi projeví hlavně u lidí, co to berou fakt dlouhodobě... Taky místo Synarelu můžeš vyfásnout Diphereline nebo Zoladex, což teda docela solidně bolí, jsou po tom návaly jak v přechodu nebo děsný migrény. Tak si vyber 😀 Holt celý IVF není procházka růžovou zahradou a jestli otěhotníš, bude hůř 😉

larri
11. srp 2009

Ahoooooooooooj,tak jsem se vam vratila.Pokud jste si myslely,ze se mne zbavite,mate smulu.

Nevim co je noveho,tak nemuzu na nic reagovat.

Ja jdu dneska na kontrolu a chci se nechat vypsat a hura 😠 do prace.Jdu jenom na dva dny,tak to preziju. 😉

aknyt
11. srp 2009

Larri ahoooj 🙂
My se tě zbavit nechceme, rády tě vidíme 😉

aknyt
11. srp 2009

Dnes v poledne jde Papus na UZ, ne? Tak držím palečky, ať je vše, jak má být!!!

len
11. srp 2009

Ahoj Larri 🙂 nového je to, že Papus našla // 🙂
Jo a 19.8. (příští středu) je naplánovaný srazík, doufám, že se ti to hodí 🙂

aknyt
11. srp 2009

Len, o srazíku jsem Larri psala a o Papus věděla z krátkého posezení u netu... Jen nevím, jak to bude mít se směnami. Kdyžtak bychom šli k ní, ne? 😉

len
11. srp 2009

Jasně, mám teď neomezené vycházky 🙂
Akorát kdyby chudák musela být u té zmrzliny (je dost bokem) a my se tam někde bavily, tak ona by se asi moc nebavila 😔

aknyt
11. srp 2009

Ona říkala, že v pohodě... třeba by měla aspoň chvilku čas... uvidíme. Musíme s Larri domluvit a písnout hromadnou zprávu. Teď jsem zvědavá na Papus...

len
11. srp 2009

To já taky 🙂

aknyt
11. srp 2009

Teď jsem místo části pauzy na oběd odlovila kešku na císařském ostrově 🙂 Pustil mě známý přes plavební komory, tak jsem to měla za 10 minut... ale brní mě pěkně nohy od kopřiv 😀

len
11. srp 2009

Tomu se říká oddanost věci 😀

aknyt
11. srp 2009

Nee, chtěla jsem mít nějakou, kterou můj chlap nemá 😀

len
11. srp 2009

Aha, tak to jo 😀

spes2009
11. srp 2009

Ahoj holky 🙂

Tak vás jdu zase po čase pozdravit. Pes mi usnul na zahradě, tak mám chvilku klidu a můžu řešit i něco jiného 😅 Jinak se ji každou volnou chvilku věnuji a pak padám do postele jako zabitá. Ona mne za to odměňuje kousáním, takže moje ruce a nohy jsou samá modřina a škrábance a vypadá to, jako když jsem obětí domácího násilí. Naštěstí je dneska chladněji a můžu si vzít dlouhé rukávy a nohavice 😀 Musím tedy popravdě říci, že je to s ní záhul. Dneska mi na procházce snědla cosi (bohužel asi kousek skla) a čekám, co bude. Snad to vykadí a nebude muset jít na operaci 😔 Ona je strašný pošuk a ohromně temperamentní...

Jinak nádherná zpráva od Papus 🙂 Moc, moc gratuluji a přeji, ať je vše, tak jak má být. Ono si to příroda sama zařídila, tak jak chtěla 😉

Aknyt super vánoční akce 🙂 Já doufám, že u nás se vejdeme do těch 3 hraz. pokusů, protože jinak by se musela rozjíždět i podobná akce u nás. My bychom na cyklus šetřili asi hodně dlouho, máme hypo, půjčku a do toho ještě pořád doděláváme dům...

Mně už přes týden bolí žaludek a nějak se to nelepší, tak jsem si dneska od mojí milované maminy vyslechla, jestli nejsem těhotná, a že bych už ale mohla být, že už mám věk, a že bych krásně dodělala školu jako těhule, že při zaměstnání je to těžké atd. Tak mě to zase "povzbudilo". Už jsem si říkala, že bychom to našim mohli říct, jako, že je problém, ale oni si všichni myslí, že děti nechceme bo co ☹

Kdyby to bylo jenom o tom miminko chtít, tak už jsme několikanásobnými rodiči 😀 Holt je to trochu o něčem jiném... 😔

len
11. srp 2009

Spes, přijdeš na sraz? 🙂

spes2009
11. srp 2009

Len, opět nee, já to vidím, že se s vámi osobně seznámím, až jako budu těhule a budu na PN, protože jinak nemám moc šanci 😒 Nebo budu muset změnit pracoviště na Prahu, abych mohla po práci zajít...