• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

30. srpna 2016 
Ach jo, si to taky užíváš :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě to samo chytlo v těch největších vedrech u vody, že, kalich zůstal doma :wink:
17. srp 2009 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
TAk to je klasika....jak říkám - jediné na co se člověk může v životě na 100% spolehnout je zákon schválnosti :grinning:
17. srp 2009 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéé na Vranově jsme byli se školou v přírodě :grinning:
A jak jste se krom toho vedra měli? Voda čistá?Koupali jste se? :slight_smile:
17. srp 2009 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
No, voda první dny čistá, to jsme hlavně výletili a párkrát se koupali, na neděli pak bylo v plánu jenom válení u vody a plavání, takže dorazila MS a voda téměř přes noc zezelenala :grinning: Neměl Murphy škytavku, jak jsem na něj pořád vzpomínala? :grinning:
17. srp 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
No asi 2x frknul-tak ti nevím,zda to bylo ono? :grinning: A kdo vám hlídal Adélku?Já právě nevím,od kdy by byl schopen zůstat sám (např.víkend)?
Jinak je to šelmička.Před spaním v noci je pravidelně na lovu nejen nás ale i stínů,kytek a jeho oblíbených kabelů.Když se konečně uondá tak si najde kdekoliv místo a spí.
17. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Rendo, Adélku nám hlídala Maja, od které ji máme, my ten týden předtím naopak hlídali Aduščinu maminku, zatímco se Majovi dovolenkovali :slight_smile:
17. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Rendulino ono by ses ani opalovat neměla, přeci jenom hormony asi nebudou ještě OK a abys neměla pigmentové skvrny. Ale teď není problém si nakoupit 50 faktor a je to v poho
18. srp 2009 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Hormony nevadi pri opalovani,ale na antibiotika pozor.Poznala jsem to na sobe.
18. srp 2009 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Lindo, nikdo mě neupozornil, že bych nesměla po potratu na sluníčko. Já se teda nerada opaluju, ale normálně jsem na slunku byla, když jsem někam šla a tak a nic mi nenaskákalo. S antibiotiky zkušeností moc nemám, ale o těch se to říká.

Haaribo, už ti přišel ceník a nebo odpověď? Mně teda ne, ale asi jsem příliš netrpělivá.
18. srp 2009 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja se ptala dr.na solarko a v pohode.Akorat rikala,ze si mam prelepit jizvy,abych nemela pak tmavsi flicky.Ale ja je stejne neprelepuji.Upozornila mne akorat,ze se nemam koupat a pokud mame doma bazen,tak v male mire,ale to az mesic po laparce.

Kdysi jsem brala antibiotika,sla na solarko a mela z toho neschopenku.Byla jsem spalena,do toho zimnice.Doma jsem byla asi tyden a kdyz jsem prisla do prace,tak jsem se krasne loupala i na obliceji.Byla to opravdu nadhera.
18. srp 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky holky, zrovna jsem dostala 2 volňásky do kina na středu, tak se omlouvám, ale na srazík nedorazím. Do kina moc nechodíme, tak se těším.
Larri, tak to je drsné s těmi antibiotiky. Vím, že se nemá chodit na sluníčko (když se berou antibiotika), ale doteďka jsem nevěděla proč.
18. srp 2009 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Len, tak asi srazík zrušíme, ne? Nebo jestli dáme soukromý kafčo a předám zbytek krabiček? :wink:
18. srp 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Aknyt, to bychom šly nakonec jen my dvě? Apolenky, Apolenky, styďte se! :grinning: Co takhle přesunout to za týden?
18. srp 2009 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Příští týden se mi nehodí :frowning2:
18. srp 2009 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte!
Tak vás dočítám a málem sem spálila obídek, jak sem u toho ani nedýchala :grinning:
rendulínu- k tý dovče v zahraničí ti napíšu asi to, co jsi už četla! Já jela (teda vloni, letos už nepracuju) na dovolenou a ptž mám s paní dr sousedské vztahy, tak sem jí řekla pravdu a to, že chci na dovču. Jenže je obvodní a tak mi sama navrhla, at jedu, ale kdyby něco, tak mám přijít! vloni sem marodila celkem 9 měsíců a ani jednou sem kontrolu neměla! Ani z práce :slight_smile: . Vycházky sem dodržovala jen zkraje, pak sem to už nemohla vydržet, tak doslova sem na ně kašlala. A dobrý, nikdo nepřišel...
Jenže pozor, je to můj případ, tím se neřid! i když na tvým místě bych na dovču 100% jela! Na nic bych nečekala a jela! S tím teda, jak píší holky! Vždy bud připravená na nějakou rozumnou omluvu, proč teda zrovna nejsi doma! Jinak to nikomu z práce neříkej!
A to že se opálíš? No a, vždyt si můžeš skočit na solárko- každýho věc!
A ted napiš, co byste si vybrali za moříčko a kde :slight_smile:

Jo a já též na srazík nemohu. Zrovna do Prahy jedu, ale bohužel ve středu na krev na Karlák a ještě k tomu dopolko :unamused: . Ale nebudu slibovat, jen bych vás opravdu ráda poznala osobně :slight_smile:
18. srp 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem na chvíli tady....mám asi úpal nebo co.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tynko, ještě mi ceník nedorazil, tak nevím.... :unamused: , většinou mi na dotazy odpovídal bleskurychle....
18. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Haaribo, třeba má dovču... i když na porodnice.cz dneska odpovídal, tak nevím. Třeba mu to nepřipadá za hodné odpovědi :frowning2:
18. srp 2009 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Hmm, taky nevím, uvidíme, třeba se do konce týdne ozve... Ale taky mě to štve!
18. srp 2009 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak my do IVF zatm nepůjdeme. Pokud manža půjde opravdu na operaci, nebyly by na to peníze... Takže se budeme pokoušet přes IUI...
18. srp 2009 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jen je mi z toho všeho smutno, prostě jako kdyby lidi byli pouze zdroj příjmu. I když tu poradnu jistě dělá zdarma... jen za reklamu Apolináři. Ale možná jsem fakt jen nespravedlivá.
18. srp 2009 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
To je rozumné, když máte spg v pořádku, ty průchodnost taky...
18. srp 2009 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
I když s Fostimonem by IVF mohlo být na pojišťovnu zdarma, nebo za pár korun :wink:
18. srp 2009 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak léčba po operaci loktu by měla být na 3 měsíce, ještě je otázka, co bude s krční páteří, ještě uvidíme.
A ty ceníky z nich vymlátíme, to se neboj!!!
A rozhodně si nemyslím, že jeho příjmy jsou nějak malé...tomu nevěř...tak se může aspoň trochu snažit...
18. srp 2009 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Stále přibývají nové odpovědi na porodnici, tak to možná bere postupně :wink:
18. srp 2009 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj..holky mám na vás dotaz..
Musí být na iui a ivf laparka?
A dělá iui klasický gyndař nebo se musí do caru?Díky za každou odpověd
18. srp 2009 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Strašně se mi líbí odpovědi typu: "Toto je poradna pro léčbu neplodnosti!" :grinning:
18. srp 2009 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky!!! Tak mě nejdřív uděali 1 IUI, než mě začali vyšetřovat...měla jsem jen kymo, laparku mi z technických důvodů dělat nebudou.
18. srp 2009 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
kkamco,
na IUI ani IVF laparka nutně být nemusí... na IUI bys měla znát průchodnost vejcovodů (ale může být i plynem nebo kapalinou pod ultrazvukem). Nevím, že by IUI dělal klasický gyndař, protože spermijky upravují před transportem do ženy v laborce - zbavují sperma těch nepohyblivých nebo co. A běžný doktor asi taky nemá ty katetry a tak.
18. srp 2009 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
A pak přijde na to, jakou smlouvu má dr. s carem...někteří - jako ten můj mě pořád posílal místo vyšetření do caru....to víš, jsou v tom prachy...
18. srp 2009 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Sakra, já myslela, že se ptáš na laparku...no iui určo obvodní nedělá...
18. srp 2009 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek