CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

kalka
15. zář 2009

Ahoj holky 🙂

Zase se vám jdu vetřelcit 😀 😉

Len jaká byl adovča? 🙂

Holky .. dneska jsem přišla na to, že mám těhotný kafe 😀 no fakt KAFE! 😀 😀 😀 Dneka jsme 12 den po KETu a mamma test byl dneska ráno bílej.. a když jsem na něj koukla v práci.. asi dvě hodinky po raním testování, tak byl pořád bílej.. a jak jsem dopila kafe, tak do zbytku jsem vzteky namočila ten test od rána a asi tak do pěti minut, tam vyjely dvě čárky.. ta druhá slabší, ale jasně viditelná 😲 😀 Pro upřesnění piju je CARO to neobsahuje ani kofein... normálně na to celej den koukám jak péro z gauče... moje kafe je těhotný !!! 😀 😀 😀

aknyt
15. zář 2009

Len, moje gynekoložka má podobnou sestřičku 😉 Ale minule byla fajn. Proto s ní probírám jen to, co patří jí a zbytek vytáhnu až u doktorky. A ta je super. Dokonce s lázněma úplně v pohodě.

Kalko, tak to je dobrý, s tím kafem 😀

kalka
15. zář 2009

takže.. zapomeňte na moč.. a ještě k tomu ranní!... Holky zlatý.. chce to kafe!!!! 😀 😀 😀 😉

len
15. zář 2009

Aknyt, když mě právě ani sestra k dr. nechtěla pustit 😉

Kalko, báječný 😀 Hele, nechci si z tak vážný věci dělat srandičky, ale opravdu mě zajímá, jestli jsi těhotná nebo ne 😀 Snad jo a to kafe jen zesílilo efekt testu 😀

len
15. zář 2009

Ale Kalko, šířím dál, protože zrovna nedávno jsme si z toho dělaly v jiné diskuzi srandičky, že prej se údajně před testováním nemá kafe pít 😀 Že tys do něj kopla panáka Pregnylu, přiznej se 😀

haaribo
15. zář 2009

Ty brďo, těhotný kafe, tak to mě podrž...! 😀 😀 😀
Ale ani se nedivím, četla jsem před časem diskuzi na test Best-2 a byl pozitivní i u chlapa i když ho počural pes....takže se už ničemu nedivím... 😀 😀 😀 😀

haaribo
15. zář 2009

Holky, chi se zeptat, jak je to se schvalováním IVF. Může se poslat žádost na pojišťovnu během cyklu s IUI ?

len
15. zář 2009

Haaribo, ta žádost se může poslat kdykoliv 🙂 Pak ji do třech týdnů schválí a můžeš začít...

Jinak mám tu žádanku na lázně, zítra to nesu na pojišťovnu 😎

haaribo
15. zář 2009

Dost totiž přemýšlím o tom, že bych na to kývla hned příští cyklus....

Tak to je super, že ti to u dr.vyšlo!

haaribo
15. zář 2009

A ještě něco, píchá se hned od prvního dne cyklu???

len
15. zář 2009

Podle toho, jaký máš protokol. U dlouhého jdeš cca týden před MS na zastavovačku a cca týden po ní začínáš stimulovat. U krátkého je to, tuším, cca od 1. nebo 2.DC 🙂

haaribo
15. zář 2009

Ty jo, to je komplikovaný... 😠

len
15. zář 2009

Neboj, nepotřebuješ znát všecky možnosti, prostě řekni, že chceš sepsat žádost (nebo tam stačí zavolat) a dr. ti pak poví, kdy kam máš přijít pro jaké léky (v podstatě asi dvě možnosti - 21.DC na zastavovačku - nebo cca týden před MS pro stimulační léky) a dál se to bude vyvíjet samo 🙂 Pokud už máš IVF doporučený a mluvili jste o tom, tak to jede rychlejc, než by si jeden přál 😖

haaribo
15. zář 2009

Tak mě to Ř. přiklepnul už při první konzultaci, jen se mi jaksi nepochlubil....to mě hlava nebere...bez jakýchkoli výsledků...

len
15. zář 2009

Asi je jasnozřivej... Tohle mi udělala Jaržembovská 😒

haaribo
15. zář 2009

Proto jsem pak bulela celou cestu domů, když mi to Fait oznámil a divil se, že já to jaksi nevím...a že vlastně IUI nemá smysl....

haaribo
15. zář 2009

Ale strašně se bojím, je to tak moc definitiní, komplikovaný a úspěch rozhodně není zaručen....fakt mám strach, že tehle neúspěch neunesu...

aknyt
15. zář 2009

Haaribo, neúspěch řeš, kdyby přišel!!! Hlavně to ber jako porce NADĚJE. Protože o tom to podle mne je - že to dává šanci a naději tam, kde by už nebyla. I když to váš případ není. Průchodnost máš OK a spermio taky dobré... jsi mladá... takže se ničeho neboj a vidíš, že např. Papus byla na IVF a nakonec otěhotněla při IUI, ktreré dali, aby využili čas prázdnin 😉

haaribo
15. zář 2009

Já vím, Aknyt, ale dost jsem věřila, že IUI bude stačit...

aknyt
15. zář 2009

Vždyť MS nedorazila, ne? Nebo mi něco uniklo?

len
15. zář 2009

Haaribo, Aknyt má pravdu. Je blbost se k tomu upínat, ale zase to brát jako možnost, naději 🙂

haaribo
15. zář 2009

Jsem teprve 19DC, 6DPO takže mám ještě chvíli čas...

aknyt
15. zář 2009

Haaribo, tak to máš ještě spoustu času 🙂 takže teď IVF nech spát.

haaribo
15. zář 2009

Já vím, ale žene mě dál víc aspektů....v práci nám hodně reálně hrozí, že od nového roku přijdeme o všechny peníze, co máme nevíc....to znamená víc než 10.000 - to mi fakt dělá velkou hlavu...

haaribo
15. zář 2009

V práci naše sanitářka se už delší dobu věnuje Reiki - nevím, jak se to píše - teda občas je zralá na psychinu, ale i ona poznala, že sice mimi chci, ale je ve mě blok - to jsou právě ty prachy - strach, jestli jsme schopní to zvládnout....
Můžu vám říct, že je to šílený - strašně to malý chci, ale na druhou stranu mám strach z peněz... ☹

aknyt
15. zář 2009

Haaribo, fakt to teď neřeš. Jestli dorazí MS, tak zavoláš do CARu kvůli té žádosti na IVF, do 22. dne cyklu, kdy se dává případně Zoladex nebo Diphereline, by to měli mít schválené na pojišťovně... do krátkého bys stejně jít nemohla a dlouhý stejně nemůžeš začít dřív než po MS... Jestli ti bude stačit Fostimon (pro tebe by neměl být problém s aplikací do svalu, ne?), tak to zas tak drahé není. Na ICSI to nevypadá a do léků na pojišťovnu by ses vlézt mohla. To další jsou relativně nízké částky.

len
15. zář 2009

Haaribo, zas to ber tak, že když bude mimčo, vždycky to nějak zvládnete, protože budete muset. Holt bude mít většinu věcí z druhý ruky. Na druhou stranu můžeš mít milióny a když se otěhotnění nedaří a nedaří, jsou ti zcela na houby 😒 Samozřejmě nejlepší by bylo mít dítě i milióny, že 😀 Ale pokud bych si měla vybrat, tak radši variantu děti a bez prachů než bezdětná s prachama 😖

haaribo
15. zář 2009

Tak my doma spoustu věcí máme, o to nejde, spíš jde o to, že naše pravidelné výdaje budou větší než příjmy a to nepočítám naftu, jídlo....

haaribo
15. zář 2009

Tohle mi začalo hlodat v hlavě o to víc, když se objevilo v telce, že ti šmejdi chtějí snížit veškeré sociální dávky...

haaribo
15. zář 2009

Jsem blbá a nevím co vlastně chci... odcházím. Hezký zbytek večera!