• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

30. srpna 2016 
inak zaver vysetrenia: moc mi to nerastie :cry:. mam 2 foliky 10mm. inak maternica ze vyzera krasne. tak uvidime ako sa to bude dalej vyvyjat.
4. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Týnko, super! Píšu si předběžně úterý od cca 16,30 (u mě možná 17h). Pokud ti vyhovuje Faux Pas, já jsem pro.
Tak holky, kdo se k nám ještě přidá???!!!
4. kvě 2010 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
eustoma - přeju, ať tam ještě něco doroste, čím stimuluješ?? :wink:

valmark : tak 1cm...to je pohodička :dizzy_face: To já jsem tam měla už UFOna :confounded: Teď už to nic nebude stát v cestě..a vyjde to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

akynt : díky za vysvětlení...no asi vědí, co dělají :wink:
4. kvě 2010 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak s tím srazem...pokusím se to zařídit.... :wink:
4. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
mam menopur, picham 3x75IU, teda 3 ampulky. potom este budem pichat orgalutran.
teda ako folikov tam mam ako mraky, len nejake malinke su :cry:. no este sa par preberie :wink: a bude :wink:
4. kvě 2010 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Valmark a co přelepit tu hormonální náplast ještě klasickou náplastí, ať tam prostě drží pořádně. Zkušenost s těmi náplastmi nemám, ale myslím si, že když si to měníš častěji, tak do sebe dostaneš třeba více hormonu.
4. kvě 2010 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Valmark - já bych to asi taky přelepila než je častěji měnit. Pořádná kobercovka to vyřeší :wink:
4. kvě 2010 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Vrátila bych se k tomu pracovnímu kolektivu. U nás v práci se už většina stejně starých kolegyň vrací z mateřské do práce. Ale přímo v kanceláři sedím s jednou co nemůže mít děti. Bohužel její názor na to je, že pokud příroda nechce tak ví proč a pokud někdo otěhotní pomocí lékařů tak předává svůj špatný genotyp :angry:. Když rozvíjí tyto teorie tak se jen usmívám a kývám hlavou. Jinak bych jí mohla asi ublížit. O tom čím procházíme nic neví.
4. kvě 2010 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Sar, Band - dobrej nápad s tím přelepením - to mě fakt nenapadlo :slight_smile:
Tak to vyzkouším a když to ani tak nepůjde, tak si prostě nechám napsat prášky.
Každopádně díky za tip :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a na srazík bych šla moc ráda. I se mi to 18.5. hodí. Ale můžu až kolem 18h.
Tady je to místo? http://www.cafe-fauxpas.cz/
4. kvě 2010 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Valmark, jo je to ta restauračka.
Kralka, a to by člověk řekl, že být v kanclu s neplodnou je výhra :grinning:
4. kvě 2010 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
kralka - :sweat_smile: zvláštní úhel pohledu - takový středověký :grinning:
4. kvě 2010 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
kralka : tak ta má dost :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
kralka - tak to je jenom lenost s tím něco dělat, možná i strach, ale já věřím, že pokud miminko chceš, uděláš pro to maximum nebo minimálně to, co jsi sama ochotna zvládnout, ona se toho evidentně bojí, nechce to řešit.... a skutečně teda nemůže mít děti, nebo to s doktory ani neřešila? Takovýhle řeči mě vždycky dojmou :angry: :angry:
4. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
jessie : nebo má milostivá strach, aby ji ty hormony nezkazily postavu :grinning:
4. kvě 2010 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
poznam holku, ktora ma podobny nazor. ale ta je na tom tak, ze nema maternicu, mala rakovinu a museli jej ju vyoperovat. no a jej postoj je, ze ked jej nieco vadi, tak sa obrni tym ze urobi proti utok. teda stotoznila sa s nazorom nemat deti.
takze kto vie preco ta holka zastava taky nazor, mozno ma dovody, ktore nechce povedat (napr. nemat matenricu) a preto ma bojovny postoj.
kazdopadne netreba to odsudzovat, nevidime do jej hlavy. ja sa s jej nazorom nestotoznujem. myslim ze je rozumne sa s nou na temu deti nebavit.
4. kvě 2010 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, ono je těžké v tomto soudit... třeba má nějaké důvody i jiné, proč když mimi nejde, tak to neřeší asistovanou reprodukcí... Jsou lidi, kteří do toho nejdou kvůli víře, jiní kvůli neinformovanosti, ale také ze zdravotních důvodů. U nás v práci kolegyňka dítě nemá právě kvůli vlastním zdravotním potížím... a kolega má nějakou růstovou poruchu a jeho žena taky, tak šli radši do adopce... a byla jim nabídnut CAR a PGD a to odmítli. A spíš je obdivuju, že jsou tak rozumní, než abych je soudila. Prostě k životu přistupují jinak :wink:
4. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
To je jasný, že je to každého věc, ale osobně bych nechtěla při tom všem sedět v kaceláři s někým, kdo si myslíš, že výtězstvím předám miminku špatnej genotyp :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,jen jsem nakoukla a zjistila termín srazíku.V ten den mám zatím volno,pokud se nic nezmění,těším se na vás.
5. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Larri, super! Taky se těším.
5. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Se mnou tedy také na srazík počítejte :slight_smile:
5. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Val - skvělé!
5. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, zdravím vás:slight_smile:
ahoj Aknyt:slight_smile: moc gratuluji - jak se cítíš???
Šileně to letí - Anička má už 4 měísce:slight_smile:
Chodí sem ještě Len?
5. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Leni,
cítím se docela dobře až na tu virozu, co teď mám. Len sem ještě chodí, jen ne tolik, protože má novou práci a už není doma :slight_smile:
Vaše malá parádně roste, na ostatních vidím, jak ten čas letí - a mně se to zoufale táhne... :wink:

Band, asi to zní šíleně, ale taky si kolikrát říkám, jestli naše problémy s těhotněním nepřenesu na další generaci... Vím, že to tak být nemusí, ale strach stejně mám. A že třeba ICSI zvyšuje pravděpodobnost VVV, to píšou i na genetice. Ale stejně to pro mě nebylo tak odstrašující, abych do toho nešla... pro někoho to holt natolik odstrašující je.
5. kvě 2010 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
aknyt - ty už se tím netrap :wink: - teď řeš, co bude miminku nejvíc slušet :grinning: :grinning: :grinning: - strachování bylo dost :wink:
5. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Lenicko, jo, občas sem zavítám a na sraz určitě dorazím, jen asi o něco později, ofiko dělám do šesti :wink:

S tím přenášením na další generace... Hele, mám podezření, že moje máma to na další generace přenesla i bez IVF a přesto jí nemůžu mít v žádným případě za zlý, že jsem se narodila, ne? :wink: Jinak mě dokáže rozžhavit doběla, když někdo odsoudí přijetí darovaných vajíček a ohání se genetikou. No právě kvůli blbý genetice já ty darovaný chci, já mám bohužel spíš výčitky svědomí, že to se svýma vyhlídkama zkoušíme přirozeně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2010 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
U nás v rodině nikd ynikdo neměl ani cystu na vaječníku a já hnedka nádor. Takže vše ani nebude genetikou. Naši jsou oba zdraví skoro jak rybičky a já toho za rok naběhám po doktorech více než oni za celý život. Takže chyba bude někde jinde. A i tak jsem moooc ráda, že tady jsem!
6. kvě 2010 v 07:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno děvčata

Já jsewm takovej debil.....že mi není rovno. Včera večer jsem tady bloumala....pročítala různé příběhy...komu se už ukázaly // takhle brzo...no a dneska ráno jsem testla.....a samozřejmě bílo Že já si to nenechala aspoň na ten desátý den...všude to tady čtu.....vím to.....ale pak zkrat v hlavě a uděláte takovou kravinu. :confounded:
6. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,

Gabi, nic si z toho nedělaj - je to pochopitelný :sweat_smile: a hlavně, když si tady brouzdáš a čteš, kde všude už to vyšlo.
Tak ti přeju silný nervy ať ještě chvíli vydržíš. Ale už se ti to krátí - kdy máš 10 den?
6. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
band : 6 -tý právě....... :grinning:
6. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek