• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

30. srpna 2016 
omlouvám se všem za velká písmenka :slight_smile: jsem tu první den ale už mám prostudované pravidla tak :slight_smile: se omlouvám... :frowning2: :slight_smile:
16. led 2009 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Mně se stalo za ty 2 roky jen 2x, že jsem tam potkala někoho, koho jsem už viděla, takže si fakt nikoho nepamatuju. Akorát nitěnku bych poznala - i bez uší :grinning:
16. led 2009 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak jsem ráda, že ty geny snad nesehají až tak daleko. Moje rodiče s početím problém neměli. Jen nevím jak by to šlo dál, protože se rozhodli, že budou mít jen mě.
16. led 2009 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
aknyt - tebe taky poznám i s brejlema :slight_smile: :sunglasses: jinak díky že jsi mi poradila tyhle stránky.. pročítám staré příspěvky a je do dost zajímavé :slight_smile:
16. led 2009 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Já potkala akorát Jasminu a to ještě jsme se tu předem domluvily :grinning: Ale mám blbou paměť na lidi, takže když mě někdo poznáte, drze se ke mně hlašte :wink:
16. led 2009 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
klarko ahoj.. já myslím že to může být tolik důvodů,že nemáme ani tušení... stačí třeba i víc času v těle se toho hodně změní a může být vše jinak a vyjít v pohodě domácí snažení..
16. led 2009 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
len ok :slight_smile: :grinning: já se znám s aknyt z opu je to takovej veselej smíšek a byla fakt na pokoji sranda :slight_smile: od té doby si píšeme,ale na kfíčko není zatím nějak čas to musíme dohnat
16. led 2009 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
abych to uvedla na pravou míru - s nitěnkou se známe z OPU u Apolináře, proto se poznáváme :grinning:
16. led 2009 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
No, jestli jste z Prahy, tak se na to kafčo klidně přidám :slight_smile: Jasmina je z trochu větší dálky...
16. led 2009 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja vas urcite nepoznam.
Aknyt,podle tvoji fotky bych rekla,ze jsi moje obvodni lekarka :slight_smile:
16. led 2009 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
larri to jsi napsala přesně já tu fotku tady taky okukuju a z toho smíška je nějaká ing nebo doktorka :slight_smile:
16. led 2009 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
larri, to bys teda dopadla, kdybych byla tvoje doktorka :grinning: nerozeznám ani angínu od chřipky
16. led 2009 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
len - klidně :slight_smile: můžeme časem něco naplánovat :grinning:
16. led 2009 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem pro srazík :slight_smile:
to je fotka na pracovní průkazku, no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Z jaké dálky je Jasmina? Nějak jsem to nenašla v profilu...
16. led 2009 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Z Litoměřic :slight_smile: No, já bych si své foto asi na žádnej průkaz nedala - pošuk v černočerný jeskyni :grinning:
16. led 2009 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je taky ze severních Čech... ale já pracuju v Praze, takže pro mne není problém srazík. Já bych si taky foto na průkaz nedala, ale bylo to povinné :frowning2:
16. led 2009 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
len z litoměřic :slight_smile: tak to je užasný tam to znám jak své boty měla jsem tam velikou lásku .-) :grinning:
16. led 2009 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady bylo z Litoměřic docela dost holek :slight_smile:
16. led 2009 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
dnes se loučím papa všem :wink:
16. led 2009 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Aknyt,mezi nama,nebyla by si jedina lekarka,ktera nepozna anginu od chripky.Jsou horsi pripady.Ja se ucila v Olomouci a jeden vecer mne odvezla sanitka s podezrenim na slepak.V noci mi delali vysetreni,pustili domu a rano jsem prisla znova.Dostala jsem papiry pro svoji doktorku s dopo.na gyndu a dalsi,protoze jsem z Opavy a blizil se vikend.A moje chytra doktorka mi dala stoptusin na kasel.To jde,ne? Mela stesti,slepak se nepotvrdil,mozna nejske jidlo,nevim.A to nebyl jediny problem.Tady v Praze mam lepsi doktorku.

A na kdy ten srazik domluvime,at tady o nem jenom nepiseme.Ja delam kratky,dlouhy tyden.Jak jste na tom vy?
16. led 2009 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,mate nekdo zkusenost s DORNOVOU METODOU? Tady na koniku to jedna holcina doporucuje.Pry je to lepsi nez Mojzisova.Nikomu to nevnucuje,jenom radi.
16. led 2009 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Larri, nevím... Každopádně Mojžíšová je léty prověřená, statisticky prokázaná a lékaři doporučovaná. K Dornově metodě žádné statistiky neznám.
16. led 2009 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Co 27.1.? Je to úterý. Akorát netuším v kolik a kde. U I.P. Pavlova je čajovna, tam by to třeba i šlo, ale nevím, jestli se to tam nemusí rezervovat
16. led 2009 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
To by snad jít mohlo :slight_smile: Jestli máš kontakt na tu čajovnu, tak se tu v pondělí předtím můžeme dohodnout a zavolat tam potom...
16. led 2009 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja muzu v utery a budu se tesit.
16. led 2009 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
je to www udzoudyho cz - je tam kde to je a asi i ten kontakt, tak se domluvíme příští týden. toho 27. je až ten další, takže času je ještě dost
16. led 2009 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky holky,
prosím, prosím o radu. Od středy mám píchat Pregnyl. Budu asi chodit na injekce k obvodní doktorce. Mylsela jsem, že mi to píchne přítel (Jaržembovská říkala, že když mu to jednou někdo ukáže, tak to prý zvládne). Ale obvodní mu to odmítá ukázat a dát nám domů injekce. Tak se chci zeptat, jak jste to řešili o víkendu? Píchnou mi to u Apolináře? Mám si tam předem zavolat? Díky za radu.
16. led 2009 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Saralindo - nemyslíš puregon? Na ten si řekni v CARu o instruktážní DVD, ale i v tom návodu je to namalovaný velice srozumitelně, i můj programátor to zvládnul :slight_smile: A injekce jsou přiložený k léku, teda t jehly, pero fasuješ zvlášť.

Pregnyl je jenom jednorázová injekce před OPU.

Nebo máš Fostimon s těma obyč injekcema?
Jinak u Apolináře ti i bez telefonátu píchnou cokoli, stačí přinést ten zelený rozpis a injekci a na pohotovosti ti to sestra bez řečí a bez poplatku bodne :slight_smile:
16. led 2009 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Len, jj, promiň. Fostimon. Ale nemám pero, mám normální injekce (nechtělo se mi připlácet).
Super. Díky moc. Tak si skočím tam.
Kde je u Apolináře pohotovost? Já, abych to tam nehledala, když se to mí píchat cca ve stejnou domu.
16. led 2009 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jé. holy, 27.1. taky bych zašla na pokoc. Budu tedy sledovat diskuzi, kdy se sejdeme. Koukám, že místo už je jasné. ÍPák je super.
16. led 2009 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek