CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

saralinda
autor
27. lis 2010

@eustoma to jsem moc ráda, že se mimísek pěkně drží. Přeji ti už žádné komplikace.
@sarusinka Tak to máš nakonec moc pěknou úrodu. Tak ať se všechny oplodní a pěkně vyvíjí.
Janka a ty jdeš v pondělí, viď? Budu na tebe taky myslet. Musí se zadařit.

janka12
27. lis 2010

@sarusinka moc diky za novinky, vysledek mas moc pekny. Drzim palce, at se vse dobre vyviji a hlavne at se pak neco uchytne a pusti se az za 9mesicu. Drzim palce.

janka12
27. lis 2010

@saralinda Jdu v pondeli. MUDr mi do karty napsala, at me vemou jako prvni hned rano. tak uvidime, jestli to tak bude. na jednom vajecniku byla vajicka totiz pri kontrolnim UTZ velka spis na odber v nedeli, takze asi mela obavy, ze do pondelka nevydrzej v idealnim stavu. nevim.

sarusinka
27. lis 2010

@janka12: urcite ti tam zustanou, neboj, podivej, ja mela taky velky, i jeden 17 mm, v utery a sla jsem az dneska a taky tam neco bylo 😵 ja porad resim jestli jedno nebo dve, kdyz se bude mit co transferovat.... jsem fakt stale na vazkach.....nevim jestli bych dve zvladla, a kdyz dam jedno tak se bojim ze se zase neuchyti,..... je to strasny dilema 😖

janka12
27. lis 2010

@sarusinka Ja myslim, ze oni Ti urcite poradi, zda 1 nebo 2 - s ohledem na kvalitu a na to, jestli se vsechno bude vyvijet a zbude na zmrazeni...... Kdyz ma clovek 1, zvladne 1. kdyz ma 2, zvladne 2. Jezdim za kamaradkou, ktera ma ted rocni dvojcatka a je to velka radost, prestoze se s manzelem museji hodne otacet.

sarusinka
28. lis 2010

Peknou nedeli holky preji 🙂
tak mame 4 dobre se vyvijejici embrya 🙂 ET v utery ve 12:00 🙂 jsem rozhodnuta pro 2. At mi doktor rika co chce, porad opakuje, ze jsem mlada, tak prave proto bych to tehotenstvi mela lip snaset pri vicecetnem tehotenstvi ne?.....
Mam radost, oplodnili se nam 4 ICSI, a jedno normalne, a to normalne prezilo, takze jedno po ICSI uz to vzdalo...ale diky bohu za 4, treba do uterka zbydou jen dva.... no nic, nebudu predbihat, jsem jsem vam chtela napsat 😵
Tak hezkou nedeli vsem 🙂

larri
28. lis 2010

Holky,gratuluji k OPU,ale já jsem bohužel poslem špatných zpráv ☹ Ráno dorazila mrcha,takže je konečná.

Nebudu to tady řešit,vy se těšte,at do ET vydrží co nejvíc embryí . 😉

sarusinka
28. lis 2010

@larri to me moc mrzi ☹ drz se, citim s tebou.... ☹

gabikri
28. lis 2010

@larri : larri ach jo.........posílám obejmutí 😔

noween
28. lis 2010

Larri ☹ je mi to líto. Ach jo ☹

Sarusinko, hezká úroda, ať vydrží 😉 Taky bych asi dala 2 embrya, protože pravděpodobnost, že se chytí obě, je podstatně nižší, než že se nechytí žádné.

Janko, Tobě držím palce na zítra, tfuj tfuj.

sarusinka
28. lis 2010

@janka12: Janko, zitra na tebe rano budu myslet, potom pisni, jak to probihalo, kdo provadel punkci a tak 🙂
dopadne to dobre, tak preju hezkou urodicku 🙂 😵

len
29. lis 2010

Ahoj, jen hlásím, že žiju, spousta kultůry, trochu turistění a tak.
Sarus gratuluji.
Larri mě neskutečně mrzí, tentokrát jsem si říkala, že už by to sakra klapnout mělo 😝 Ale víš co, třeba jsi zrovna ten typ, co těhotní jen z KETů, tak teď budeš mít vlastně první příležitost 🙂

saralinda
autor
29. lis 2010

@sarusinka čtyři? Tak to je super? To budeš mít třeba i mrazáčky. 😉 A pokud se dvojčatům vyloženě nebráníš, tak proč ne? Já bych šla taky do 2 embryjek.
@larri To je mi moc líto. Moc jsem ti to přála. Přeji hodně síly a hlavně úspěšný KET.
Dneka musíme myslet na Janku. Třeba už to má za sebou.

sarusinka
29. lis 2010

@saralinda janka to ma uz urcite za sebou, meli ji brat hned prvni 🙂 ted jsem si volala do laborky, tak rekli, ze jsou porad vsechny 4, nektery se vyvyjeji hur,nektery lepe. To je vse co mi rekla, tak snad do zitra neco vydrzi. Nebyla moc mluvna.

len
29. lis 2010

Sarus, takže ještě netušíš, kdy bude ET?Mně to pokaždý řekli hned druhý den, ale já chodila brzo.

sarusinka
29. lis 2010

@len no zitra ve 12:00, to mi rekli uz v sobotu, tak nevim podle ceho to rozhoduji..... snad to vydrzi... musi.. 😀

len
29. lis 2010

To víš, že vydrží 🙂 ET po třech dnech je fajn 🙂 Ono když jich je víc pěkných, tak to nechávají dýl, neboj 🙂

sarusinka
29. lis 2010

@len verim Ti 😀 jenze mela jsem jen 4 🙂 to si nemyslim ze to velky mnozstvi :D tak hlavni je, ze porad bojuji 4.. treba zbydou jen dva, a nebude ani co do mrazaku..... Vzala jsem si na zitra dovcu... kamoska se divila, ze se tam nelezi, ze oni v Gennetu lezi hodinu..tak jsem ji vysvetlovala, jak to tady chodi :D:D....

len
29. lis 2010

No, 4 oplodněný jsou paráda 🙂 To já měla jen jednou (a pak se jeden chytil), asi proto jsem chodila na ET jen po dvou dnech. A ani tu dovču jsem si nebrala a dokonce došla od Apoli až do Nekázanky po svých se zastávkou v sekáči, jsem nezmar 😀

len
29. lis 2010

Hurá, Haničku s Týnkou snad zítra pustí 😵 Jestli mi to vyjde, zkusím tam na ně dnes zajít mrknout 🙂

sarusinka
29. lis 2010

@len takova dááálka :D:D... jsou sice 4, ale nektery jsou pomalejsi...treba to dozenou, treba taky ne... 😖

len
29. lis 2010

No, se dvěma čerstvejma embryama v břiše a bez nějakýho ležení to docela dálka byla 😀
Mně z těch 4 dva výstavní zavedli (1 se chytnul) a zbylí dva to pak vzdali. Ale třeba to doženou, nic není vyloučené 🙂

sarusinka
29. lis 2010

@len budu se za ne modlit :D:D... aby to dohnali 🙂 doufam, ze mezi dobryma je i ten frajer, co byl oplodnenej normalne 🙂 ale jsou to sileny nervy... kdyz to clovek nemuze vubec ovlivnit... mama mi vcera volala a rika, tak to mam v inkubatoru 4 vnoucata? :D:D tak jsem se smala.... Docela me boli bricho... pri chuzi... obavam se, aby se jeste nerozjel OHSS, radsi jim to tam zitra reknu.... celou stimulku nic, a ted se nemuzu ani vytento... :D

noween
29. lis 2010

Sarus, tak ten oplodněnej normálně možná bude další Chuck Norris! 🙂

sarusinka
29. lis 2010

@noween 😀 😀 doufam, ze to bude holka :D

sarusinka
29. lis 2010

@noween 😀 😀 doufam, ze to bude holka :D

noween
29. lis 2010

Chuckie Norrisová, v tom připadě. Mně je pohlaví dítěte skoro jedno, ale manžel má dva bráchy a samé bratrance, tak by chtěl spíš holčičku. U nás je ale taky víc kluků, tak buď se potvrdí tradice a nebo budeme první, kdo to prolomí.

saralinda
autor
29. lis 2010

@len tak to jsou super zprávy. POkud za nimi půjdeš, tak je ode mě moc pozdravuja avyřiď, že jim přeji hodně moc zdravíčka a síly.

len
29. lis 2010

Tak nesu dobré zprávy 🙂
Místo oběda jsem skočila za Týnkou, jen na půl hoďky, ale je to tak, opravdu už je zítra pustí domů 🙂 Bohužel to asi nebyla Haniččina poslední operace, ale teď snad budou mít na nějakou dobu pokoj, bližší info vám napíše Týnka, jestli bude chtít. Každopádně teď je Hanička krásné usměvavé dítko, má spoustu vlásků, nechala se chovat a smála se, pro mě vypadala jako moc spokojené mimčo, které snad nic nebolí a s mámou je mu fajn 🙂

saralinda
autor
29. lis 2010

Len, moc děkujeme za více méně pozitivní zprávy. To je super, že Hanička je spokojená a daří se jí dobře. To, že ji čeká ještě nějaká operace samorřejmě veselé není, ale snad už ji udělají včas a nebude to nic tak narychlo a akutního, jako to bylo teď. Moc Haničce a Týnce přeji, aby už měly jen a jen veselé dny.

gabikri
29. lis 2010

Ahojte ve spolek 😉

tak jsem se právě vrátila od doktorky.....byla jsme objednaná až na odpoledne...... a mám dobré zprávy 😵
Moje neprosperující těhotenství se zázrakem proměnilo na prosperující......HCG krásně stouplo a na UZ
bylo už srdíčko 😵 Akorát doktorka říkala, že tepová frekvence je malinko pomalejší, ale že je jinak v pořádku. No to bych nebyla já, aby zase nebyl nějaký zádrhel.....ale snad se to rozbuší, jak má.. Za 14dní na kontrolu. 😉 nemohla jsem tomu uvěřit........když mi to říkala.............už jsem byla smířená se špatným koncem......tohle mi fakt vyrazilo dech 😝

Je fajn že už to má Hanička za sebou a že už není smutná 😵 😵