CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

aknyt
26. led 2011

@len Zarezervováno na sobotu od 14:00. Ale fakt nevím, jestli je to nekuřácké... zapomněla jsem se zeptat ☹ V nejhorším se přesuneme do KFC 😀

len
26. led 2011

Díky moc, uvidíme 🙂

len
26. led 2011

Ale žádný vyhledávač nekuřáckých restaurací to nenašel...

aknyt
26. led 2011

@len to ani nevím, že něco takového je... my tam chodili, ale nepamatuju se, jestli se tam kouřilo, chodila jsem s nekuřáky, tak jsem nevím.

eustoma
26. led 2011

apolenky uzite si zrazik. dobre sa odreagujte.

len
26. led 2011

@eustoma a tobě se to nehodí?

eustoma
26. led 2011

ja mam prave vychadzky iba medzi 12-16 a snazim sa to dodrziavat. ym dojdemd o dejvic je to cez pol-hodky a pol-hodky spet. takze to by bolo len na otocku. a este tu mam maminu, co ma epilepticke zachvaty (6-10 za den), tak ju nenechavame pre istotu nikdy samu. vo stvrtok ju pustia z nemocnice. ked pre nu najdem strazenie v sobotu, tak by som na tu hodku dosla 😉.

eustoma
26. led 2011

mam poznacene kde budete a ked to pojde dorazim. sice len na taku rychlovku aspon pozdravim 😉

len
26. led 2011

Bezva, rády tě uvidíme 🙂

eustoma
26. led 2011

jej holky mam strazenie pre mamku, takze dorazim 😉. velmi rada vas opet uvidim.

arna
26. led 2011

Tak si to hezky uzijte, docela vam ten pokec zavidim. 😉

len
26. led 2011

@arna však ty se tam máš určitě taky skvěle 😉 A až se vrátíš, dáme někdy další sraz a budeš povídat 🙂

markett_a
27. led 2011

... ahoj holky, prisla jsem vas pozdravit... moc sem nechodim, hlavne moc neznam pribehy vas vsech 😵 ja jsem po neuspesnem pokusu IVF u Apoli v rijnu, resp. ani nedoslo k ET, ted jsem mela pauzu a cekala na MS, ze zacnu stimulovat, leky a vsechno mam pripravene doma... a... jsem tehotna 😵 nakonec to vyslo prirozene... tak vam preji vsem jen dobre konce, at se vsechny nakonec dockame 😵

len
27. led 2011

@markett_a přirozeně? 😀 To je super 😎
A jaký byl vlastně u vás problém?

markett_a
27. led 2011

... mno to nikdo nevi, u Apoli mi rekli, ze kdyz mi je uz letos 40, ze na nic neni cas, ze hned zkusime IVF, ze veskera vysetreni by trvala tak dlouho, ze bychom nemuseli stihnout ta pojistovnou hrazena IVF... kazdopadne jsme se snazili vic jak rok a pul... ja to teda pricitala memu veku... tak snad to vsechno dobre dopadne 😵

len
27. led 2011

No tak jasně, po roce a půl už je to známka dost snížené plodnosti, takže nač čekat v tomhle věku (ten základ včetně spg vám určitě provedli), hlavní je teď ten výsledek - nejsi zdaleka první, komu to klaplo hned po neúspěšným IVF, nějak to tělo nastartovalo 🙂

markett_a
27. led 2011

@len ... spg ma pritel ukazkovy a u me fakt nevim... nic zasadniho asi ne, uz 12ti letou dceru mam... jinak ja mela po stimulaci jen jedno vajicko...

markett_a
27. led 2011

@len ... u nas na diskuzi jsme ted 3, kterym se to povedlo prirozene po IVF

len
27. led 2011

Tak vidíš, fakt to IVF člověka nakopne, v téhle diskuzi takhle otěhotněla třeba Papus nebo Eustoma 🙂

markett_a
27. led 2011

@len ... mam doma leky, upsala jsem se, ze i kdyby mi to poj. neschvalila, dalsi pokus, tak je musim uhradit, tak pry dalsi pokus mam schvaleny a uz pry na me v CAR cekaji 😵 ale me se jeste ty leky nechce vracet, nechci nic zakriknout, je jeste moc brzy, ale pry musim na UZ k Apoli, nez me "vyskrtnou"... tak snad bude vse ok...

len
27. led 2011

Jasně, "vyškrtnou" tě většinou až po srdíčku. Jestli budeš muset léky vracet, netuším, ale kdyby ne, určitě by tu moc pomohly některé samoplátkyni 😉

sponiarka
27. led 2011

Ahoj jen se chci zeptat dávají u Apolináře neschopenku zaslechla jsem že né.

len
27. led 2011

@sponiarka na IVF ne, nedávají, ale pokud ji potřebuješ, může ti ji vystavit tvůj obvoďák nebo gynekolog. Ve valné většině případů ale třeba není 😉 Na OPU vystaví propustku.
Na gynekologické zákroky a revize neschopenku samozřejmě vypíšou.

sponiarka
27. led 2011

@len 0moje obvodačka mi řekla že musím na gyndu tam mi řekl že to není nemoc ale to jsem byla na prvním IVF. Už jsem byla na dvou IVF a tet jdu po druhé na ket tak tam zkusím tetka zajít a uvidíme.

len
27. led 2011

@sponiarka mně by gyndař PN po transferu normálně dal, ale já nechtěla. Vyzkoušela jsem si tři IVF - jedno bez PN, dvě s a otěhotněla jsem jen po tom prvním, ono to fakt žádný vliv nemá... Ale jestli máš pocit, že by ti to udělao dobře, zkus to znovu na gyndě.

sponiarka
27. led 2011

@len jenže já dělám na tři směny mě jde o tu noční ale děkuji za odpověd jsi moc hodná

len
27. led 2011

Fakt to zkus přes tu gyndu, normálně jim to tam vysvětli, po ET by to neměl být problém 😉 Popř. se poptej i u Apoli, ale tam bych tomu zas tak moc šancí nedávala.

myskyva
27. led 2011

ahoj
@sponiarka u Apolináře ti ji nenapíšou,kamarádka se na to ptala a odkázali jí na obvodního že to oni nepíšou.
myslíš že by ti tvoje gynekoložka nenapsala třeba jen úlevu z těch nočních?Z vlastní zkušenosti vim,že je lepší chodit do práce a zaměstnar hlavu,doma na PN je těch 14dní nekonečných

sponiarka
27. led 2011

dojdu na gyndu a uvidíme

saralinda
autor
27. led 2011

Holky, nestíhám. Dočtu Vás snad jindy. Se srazíkem počítám. Dorazím tedy. Doufám, že dorazí i ostatní - ne jenom Aknyt, Len, Larri a já. Těším se na nové tváře.