• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

24. února 2017 
Leni, jestli dneska MS dorazila, tak je 1.DC, čili v pátek 3.DC, jak píšeš :slight_smile:
21. led 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo... to je len vid? minulej měsíc 50DC a tentokrát 26DC
Ale je fakt že jsem si utroš tentokrát dala už 20DC předtím jsem čekala na 33DC - dávala jsem tělu šanci na ovulku...
Ale i tak vždy mi to přišlo tak 5 dní po vysazení utroše a ted už druhý den po vysazení...
Mám radost... že nebudu čekat do nekonečna
21. led 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: jasně :wink: no tak to budeš hodně napřed ode mě, aspoň mi dáš vědět, jestli clostil zabírá, já jsem strašně z toho nervní

jo, mělas štěstí, já jen řekla, že chci k řežábkovi a ona řekla březen, tak říkám, jestli někdo jiný má volno dřív a prej 4.2. jediná možnost, jenže to je brzo, musela bych se zeptat muže, kterej ovšem ale už 2 dny umírá na rýmičku a jenom spí :unamused:

no a pak jsem měla starost, že to zrovna jako budud brát ten clostil, tak jestli jo, nebo ne, ježíš, já nevím
21. led 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dej si clostil, uvidíš zda zabírá a potom i s tím výsledkem si půjdeš v březnu do car.. já to mám taky tak... tento cykluk jestě stimulace a pak už mne mají ve své moci v Apolináři
21. led 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máš recht, 9.2. se dozvím, zda clostil zabírá, kdyby jo, vynutím si další na gyndě a kdyby ne, tak si vybutím vyšší dávku a uvidíme.

Akorát tam nebudu 3 DC, jak raděj, takže se to protáhne s vyšetřeníma až na duben, no, no, to zešílím :fearful:
21. led 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal: to je ale fakt kumšt se trefit do 3DC to neřeš bud ráda že už tam budeš.... budeš mít pocit že se něco děje
21. led 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jsem zpět... to byla ale rychlovka... a teď vyčkávat :slight_smile:
21. led 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zubajdo, gratulace :slight_smile: A víš co? Teď už na to nemysli :grinning: Dostalas Utrogestan nebo jiný podobný svinstvo?
21. led 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky len, jojo dostala jsem Utrogestan ... pry zavádět, ale to se mi moc nechce... no... doufám, že to nebude jak Duphaston, po kterém jsem málem umřela :frowning2:.. hnus jalovej... ty jo to byla ale rychlost, nechápu...
21. led 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, v podstatě z celýho toho oplozovacího procesu, ke kterýmu doma potřebujeme hodinu mazlení, ponechali jenom to podstatný - transport spermií do dělohy :grinning: Teď už určitě číhají ve vejcovodech :wink:
Utrogestan jsem snášela extrémně blbě, ale já jsem vůbec sama docela extrém :wink: Jaký máš dávky?
21. led 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem po utroši total unavená
21. led 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
len... ráno a večer... teď by mě jen zajímalo, kdy ten folajs praskne, :slight_smile:)))....
21. led 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zub dali ty pregnyl?
21. led 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda začíná mne pěkně rajblovat v bříše... tak snad to bude mrcha jak má být:slight_smile: a žádné slabé chvění:slight_smile: a já proč se mi nadělalo tolik bedarů:slight_smile:)))
21. led 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni.. nedali... sla jsem uplne bez.. vcera videli 18mm folík a dneska jsem šla...
21. led 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, taky dorazím na srazík. To nás tedy bude! super. už se mooc těším.
21. led 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolik ráno a kolik večer? :wink: Po jednom kousku?
Já měla nejextrémnější dávku 2-2-2.
21. led 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zubajda, držím palečky.
21. led 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
len.. 1-0-1... jen.... po jednom kousku...

saralindo. díky moc.... ještě není absolutně nic vyhráno... prostě jen sexík s injekcí :slight_smile:
21. led 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám ještě jeden dotaz na kontrolu folikulometrii mám jít 10-12DC a doktrka je tam jen PO a ČT tzn.
v pondělí budu 9DC a ve čtvrtek 12DC který den byste zvolili? Len? Prosím
21. led 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy pardon ve čtvtek 13DC
21. led 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
9DC ve čtvrtek a 13 DC v pondělí...
Bojím se že 9DC by byl brzy...?
21. led 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenic.. já bych šla toho 9DC..to může být brzo, ale ne pozde....
21. led 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ten první - radši dříve než později. Pokud budou moc malé, je možná ještě další kontrola ve čtvrtek :slight_smile:
21. led 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo? tak dobře objednám se na 9DC:slight_smile: děkuji ještě že vás mám:slight_smile: tak já mažu na jednání papapa zítra
21. led 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi se blbě ptám, ale k čemu je dobrý Utrogestan? Myslela jsem na růst sliznice, ale je mi divný, že ho dostáváte všechny. To pro jistotu?
21. led 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kralko.. je to přírodní progesteron (ženský pohl.hormon, který se podílí na přípravě těhotenství a jeho udržení) shodný s progesteronem vylučovným ženskými vaječníky.... :wink:
21. led 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za info.....a jsem zase o něco chytřejší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Každopádně všichni ho nedostávají, já když dost důrazně trvala na tom, že mi vážně nedělá dobře, tak to bylo najednou - ale vždyť vy ho vlastně ani nepotřebujete :wink:
21. led 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: já bych šla možná až 13 DC, protože na tom clostilu je napsáno, že dochází k ovu mezi 11DC a 15 DC, ale zas, nic nezkazíš, půjdeš-li dříve :slight_smile:

Zubaj: strašně moc moc držím palečky, aby to dopadlo!!!! bylo to tedy v poho, to jsem ráda :wink:

já mám duphaston už 3. cyklus a zatím mi nic zlého nedělá
21. led 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek